Flaga - co dalej?

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Szczerze, to myślałam, że będzie ok. 1000 zł. Ale cieszę się bardzo, że wylicytowano kwotę 585 zł na szczytny cel jakim jest WOŚP! :brawo:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Ja też myślałam że pójdzie za ok 1000 zł... ale i tak fajnie wyszło i myślę że każda kwota się liczy jeśli chodzi o pomoc :))
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Zdziwiłbym się gdyby flaga poszła za więcej... ;)

Wartość sentymentalna? Tak, tyle że jest to przedmiot kompletnie bezużyteczny. Za duży by wywiesić w pokoju czy nawet w pałacowej komnacie. Nie wiadomo co z nim zrobić poza zwinięciem i schowaniem gdzieś na strychu...

Dobre i 500 zł :brawo:
Jovka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 63
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 12:45
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: Jovka »

Agata BJ pisze:Aukcja, jak wiecie, zakończona :)
585zł - tyle zapłaci zwycięzca licytacji.
Osobiście uważam akcję za sukces. Ta flaga to dosyć specyficzny przedmiot i wiadomym było, że zakupić ją zechce wyłącznie fan, który był na koncercie w Gdańsku. Dlatego suma, która została osiągnięta jest, moim zdaniem, satysfakcjonująca. Myślę, że poradziliśmy sobie z tym całkiem nieźle :)
Cieszę się, że po raz kolejny udało się nam wesprzeć WOŚP. Tym razem miało to jednak wyjątkowy dla nas wymiar i to jest w tym wszystkim bardzo fajne :)

Co Wy sądzicie?
W 100% się z Tobą zgadzam :)) Myślę, że 585 zł to satysfakcjonująca kwota, ważne że w jakikolwiek sposób mogliśmy wspomóc WOŚP. Wiadomo było, że flagę będą licytować tylko fani BJ, bo szczerze mówiąc po co komuś innemu taka flaga? :P Najważniejsze, że pieniądze komuś pomogą a nie wyobrażam sobie gdyby flaga została jednak pocięta (był taki pomysł na początku) i wysłana po kawałeczku, dla każdego kto wpłacił na nią pieniądze. Ok, fajnie miałabym kawałeczek TEJ flagi przy sobie, ale świadomość że pieniążki komuś pomogą jest znacznie lepsza i nieważne tak naprawdę za ile poszła...Liczy się gest :))
Believe that the sun will shine tomorrow...
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Ja się cieszę, że udało się ją dać na WOŚP, że się sprzedała i że przyczyniliśmy się do czegoś dobrego.
Ok, szkoda że nie więcej, ale i super że ktoś dał za nią tyle. Mam nadzieję, że kupiec też jest zadowolony :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
MarkSteel
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2013, o 13:35
Lokalizacja: Szkocja / Irlandia / Czechy / PL

Post autor: MarkSteel »

Czy ktoś wie kto kupił flagę (i ewentualnie co z nią zrobi)? :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

KOCHANI! Niezwykła rzecz! Fan, który w zeszłym roku wylicytował na WOŚP naszą flagę z koncertu w Gdańsku PONOWNIE WYSTAWIŁ JĄ W TYM ROKU NA 23 FINALE! :) Zachęcam wszystkich do licytowania pod poniższym linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/flaga-z-konce ... r-i1284389
Niesamowita okazja by pomóc potrzebującym no i oczywiście by zdobyć fantastyczną pamiątkę z tego ważnego dla nas wszystkich wydarzenia!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”