Forumowe projekty pokoncertowe - pomożecie? :)

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Forumowe projekty pokoncertowe - pomożecie? :)

Post autor: Ricky Skywalker »

Damned rozpoczął już w innym wątku zbieranie materiałów do forumowego DVD - i tu skorzystać sobie pozwolę z filmików już przez Was przysłanych - ale też proszę o podsyłanie kolejnych materiałów - gdyż zamierzam zrealizować projekty:

1 - audio bootleg z koncertu - podobnie jak w przypadku występu Sambory w Berlinie, zamierzam wyciągnąć dźwięk z najlepszych filmików z YT, podrasować go i "wypuścić" nasze wyjątkowe "One Wild Night". Z tego względu proszę Was wszystkich o wklejanie tutaj - Waszych własnych lub znalezionych w sieci - filmów z naprawdę dobrym dźwiękiem. Obraz z wiadomych względów w tym przypadku nie jest dla mnie aż tak istotny ;)

2 - fan-made video do "That's What The Water Made Me". Niewiele kawałków zagranych przez BJ w Gdańsku nie posiada video. Niewiele z nich ma taki pozytywny wydźwięk i pasuje do atmosfery Gdańska - w końcu morskiego, a zatem "wodnego" miasta :) Video widzę trochę podobnie jak La Copa De La Vida Ricky'ego Martina - czyli ujęcia zarówno zespołu, jak i nas, fanów. Więc jeśli macie jakieś filmiki, gdzie jest jakieś epickie ujęcie - proszę podsyłać! :) Zdjęcia do wykorzystania w stopklatce, niczym w wyżej wspomnianym mundialowym hymnie, także wskazane :)

I need your help, guys!
;)
Ostatnio zmieniony 2 sierpnia 2013, o 14:30 przez Ricky Skywalker, łącznie zmieniany 1 raz.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Super pomysł! ;)
A ja przy okazji zapytam, czy ktoś nagrał koncert w audio? Przydałby się bootleg!
Bo w przeciwnym wypadku Ricky będzie miał sporo pracy, ale efekt na pewno będzie dobry..
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2013, o 23:04 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No bootleg będzie tak czy inaczej, ale kompletne nagranie (czy to audio, czy video) bardzo ułatwiłoby sprawę ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ktoś przed koncertem mówił, że zamierza nagrać samo audio. Wyszło? Przyznać się!
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Gdzie to wrzucić? Ja z 'Water...' mam króciutki filmik jak Jon jest akurat po mojej stronie sceny - i to chyba jedyny, w którym mi się ręce nie trzęsą, także może akurat się przyda :)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Mam filmiki (z myślą o multicam) i nagrany koncert na dyktafonie ale niestety w telefonie(więc słaba jakość) i od Bad Name. Postaram się wysłać wszystko ale dopiero pod koniec następnego tygodnia bo aktualnie krucho z czasem (wakacje^^)
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Bardzo chciałabym pomóc, ale...
... mam jeden filmik z Water jak dopiero weszli na scenę i niestety jest to całkowicie bez sensu, bo nie mogłam się powstrzymać, żeby nie skakać i nie piszczeć, więc możecie to sobie wyobrazić :D Dla mnie pamiątka, ale pożytku dla społeczeństwa żadnego. Na następnym koncercie w ogóle się nie biorę za kręcenie ;p
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Hm, wrzucajcie w sumie gdzie chcecie, byle bym mógł ściągnąć. Na dropboxa albu na uploaded.net najlepiej w sumie :)

W ogóle - przydałby mi się filmik, gdzie widać PGE Arenę z lotu ptaka, jakbyście tak znaleźli, to będzie zajebiście. I jakieś filmiki, gdzie widać dobrze twarze poszczególnych członków zespołu - w tym wypadku być może będzie konieczne skorzystanie z jakichś "niegdańskich" nagrań... :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ShadowDancer
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 20:38
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: ShadowDancer »

Siemka!
Jestem tu nowa, ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pisać od razu w takim ważnym temacie ;)
Nie wiem, czy mam jakieś epickie ujęcia, ale myślę, że mogę pomóc. Tu jest cały Water: http://www.youtube.com/watch?v=xQSinJrYOig
Trzęsie, ale bez tego by się chyba nie obyło :P
Jakość dźwięku to zdecydowanie nie powala, ale jeśli nie znajdziecie lepszego, mogę Wam podesłać około połowę koncertu.
I tak w ogóle to dzięki za takie projekty. Dacie znać, jak coś z tego wyjdzie, no nie? ;)
Aga_Lk
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2013, o 10:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aga_Lk »

tutaj jest chyba całkiem dobra jakość dźwięku (nie licząc klasków i krzyków): http://www.youtube.com/watch?v=0jryePTR2rU
a tutaj dobrze widać Jaśka w trakcie tej piosenki- może się przyda:) http://www.youtube.com/watch?v=-z8jWhyoAk4
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

To ostatnie jest bardzo cenne. Właśnie potrzebne mi są strasznie ujęcia gdzie Jona i resztę zespołu widać naprawdę dobrze. Z każdej piosenki, nie tylko "Water...", zawsze jakieś parę sekund się wybierze :) Co kto znajdzie, proszony jest o podesłanie :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

https://www.youtube.com/channel/UCprICY ... A?feature=
Na tym kanale też sa filmiki niezłej jakości
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

misstwisted pisze:https://www.youtube.com/channel/UCprICY ... A?feature=
Na tym kanale też sa filmiki niezłej jakości
bo moje ^ ^ :D :lol:
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Din_Winter pisze:
misstwisted pisze:https://www.youtube.com/channel/UCprICY ... A?feature=
Na tym kanale też sa filmiki niezłej jakości
bo moje ^ ^ :D :lol:
High Five!
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Mnie ciekawi, czy nagrywał ktoś na trybunach ale stosunkowo blisko sceny - tak żeby chłopaków było naprawdę dobrze widać...
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”