prośba o pomoc d oartykułu

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
sadulski
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 08:42
Lokalizacja: Warszawa

prośba o pomoc d oartykułu

Post autor: sadulski »

Cześć

Przygotowuję dla portalu Onet.pl tekst o tym, dlaczego dziewczyny lubią (uwielbiają?) Bon Jovi. Korzystając z możliwości, jakie daje to forum chciałbym więc zadać wam to pytanie: dziewczyny, dlaczego kochacie Bon Jovi?

z góry dziękuję za wszystkie wpisy
b.
edekola
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, o 15:37
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: edekola »

Za szczerość tekstów ich piosenek, za to, że wkładają całe swoje serce w tworzenie muzyki, że od tak dawna są na scenie i dalej tworzą! pamiętają o swoich fanach, no i że wreszcie odwiedzą Polskę!
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Cytując za moją koleżanką, pół żartem, pół serio: "Jon miał fajny tyłek".
A czy jest to tyłek godny wspominania w artykule - to już nie mnie oceniać.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Trzeba umieć rozróżniać miłość do Bon Jovi jako zespołu (obecnie 4 facetów) oraz do Jona Bon Jovi jako idola, amanta czy kogoś tam jeszcze :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Prawda, prawda, dzięki za pouczenie, teraz już wiem, że kocham tylko Jona. ;)

A więc: lubię Bon Jovi za to, że są... pozytywni.
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Ja kocham Bon Jovi za ponadczasowe melodie i teksty, które chwytają za serce, uskrzydlają, dają wsparcie, poprawiają humor czy choćby tworzą dobry klimat na każdy mój dzień... Kocham ich za wokal Jona, w który mogę się bezustannie wsłuchiwać, który nie znudził mi się już od dziesięciu lat i raczej się nie znudzi... za solówki gitarowe Richiego, które często powodują ciarki... za Davida i Tico, bo bez nich nie byłoby Bon Jovi. Kocham BJ też za niesamowite emocje koncertowe, które dane mi było oglądać w internecie, a 19-go czerwca poczuję je na żywo! :jupi:
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

a jak ktoś nie jest dziewczyną i w dodatku nie lubi Bon Jovi, to już nie może się wypowiadać?
Why so serious?
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Nie jestem ekspertem, ale chyba nie.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Dlaczego akurat dziewczyny? Może akurat kobiety? :P żarcik - sucharek :P

Moja 60-letnia matka lubi Bon Jovi, bo Jon grał w Ally McBeal niezłego skurczybyka :D
A z czysto muzycznej - i mojej perspektywy - patrząc, Bon Jovi lubię, bo ich słucham. A słucham ich, bo lubię taką muzykę. Przede wszystkim styl w jakim grają (a raczej grali kiedyś, bo teraz przeszli na tzw. mainstream) do mnie przemawia. Muzyka melodyjna, do posłuchania w każdej sytuacji - przed snem i przy dzikiej jeździe samochodem. Są piosenki do płaczu i do wyżywania się przy trzepaniu dywanów.

Takie oto moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
Kasaid
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:45
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kasaid »

To ja się mogę wypowiedzieć, że uwielbiam Bon Jovi, bo wokalista miał fajny tyłek... :)

Uwielbiam Bon Jovi, bo ich muzyka rozwesela, pobudza do działania, czasami porusza serducho... A gdy sama muzyka to za mało, to oglądam teledyski i nie sposób być smutną w świecie, w którym istnieje tych kilku facetów, którzy w klipach wydawali się szalenie sympatyczni i pozytywni.


I nie da się nie lubić Bon Jovi, które przyjeżdża do Polski, po to bym mogła spełnić moje marzenie :p.
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Pokochałam ich za styl muzyki jaką grają, po prostu do mnie trafia w 100% (chodzi mi głownie o przełom lat 80/90). Nie będę się zbytnio rozpisywać na ten temat.
Napiszę tylko, że ich muzyka jest ze mną zarówno w dobrych chwilach jak i w tych złych, gorszych, które często dzięki ich muzyce, stają się w dużej mierze łatwiejsze do przejścia.
Muzyka Bon Jovi umila mi życie jak żadna inna, po prostu;)
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2013, o 22:56 przez Yana, łącznie zmieniany 1 raz.
Stick to your guns.
Madzia80
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 21:58
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie

Post autor: Madzia80 »

Mi ta muzyka daje Wolność. Słuchając jej pomimo tempa życia i pracy czuje się wiatr we włosach i ogromne możliwości przenoszenia gór. To moja odskocznia od wszystkiego. Auto , Bon Jovi i ja... W pewnej chwili nic więcej do szczęścia nie potrzeba.
Umińska-Kowalkowska51
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Kocham Bon Jovi, bo swoją muzyką trafiają w serce... Słuchając utwory takie jak "Bed of roses", czy "Always" wielokrotnie się wzruszam, mimo, że znam je wiele lat... Tworzą ponadczasowo, a ich koncerty są zawsze na żywo, pełne emocji, wielokrotnie wręcz zachwycają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”