Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Luqe pisze:A ja dzisiaj wpadłem na pomysł :o Niedługo będę się zabierał za robienie czegoś w rodzaju foto-albumu w formie video z wesela siostry i tutaj zrodziła się w mojej głowie myśl, że może, gdyby udało się zebrać zdjęcia wysokiej jakości to mógłbym popracować nad czymś podobnym z koncertu...

Myślę że jest to super pomysł :brawo: Byłaby to kolejna świetna pamiątka :))
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Jestem jak najbardziej na TAK !
Pewno wszyscy już oglądali te wszystkie zdjęcia zamieszczone tu i tam, ale może ktoś ma ukryte jakieś skarby w swoim aparacie? Niech się podzieli z innymi i zróbmy (tzn. Luqe zrobi :D ) kolejną pamiątkę! :jupi:
BJ - It's my life - Always !
krissk
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:20
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: krissk »

Super robota, kapitalny film, wszystkie wspomnienia wracają, można oglądać godzinami :)) Mam jeszcze pytanko, bo widzę w "video sources" mojego nicka ale nie moge wylukać w których momentach użyto moich filmikow, może z wrażenia nie moge znaleźć :)) Macie takie info może ?
Kyp Durron
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 27 listopada 2012, o 21:18
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kyp Durron »

Jak ktoś ma ochotę obejrzeć to ja się podzielę swoimi filmikami z wakacji w Gdańsku :D niestety przed koncertem padła mi bateria i z samej imprezy nie mam zdjęć, ale to nie szkodzi.
Podkreślam, że filmiki są robione na mój prywatny użytek i są po prostu amatorskie :D

http://www.youtube.com/watch?v=fZaDTnc2 ... e=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=PxCtbyE3 ... e=youtu.be

Może komuś się spodoba taki sposób kompletowania zdjęć, jak już pisał/a Luqe....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Luqe pisze:A ja dzisiaj wpadłem na pomysł :o Niedługo będę się zabierał za robienie czegoś w rodzaju foto-albumu w formie video z wesela siostry i tutaj zrodziła się w mojej głowie myśl, że może, gdyby udało się zebrać zdjęcia wysokiej jakości to mógłbym popracować nad czymś podobnym z koncertu...
Pewnie, pamiątek nigdy za wiele :)
Poparcie forumowiczów jest, więc proponuje założyć osobny temat do realizacji tego projektu ;)
krissk pisze:widzę w "video sources" mojego nicka ale nie moge wylukać w których momentach użyto moich filmikow, może z wrażenia nie moge znaleźć :)) Macie takie info może ?
Pisaliśmy na początku, że każdy kto udostępni nam swoje filmy będzie współautorem projektu. Niestety większość się nie nadawała, ale każdy kto przesłał nam coś od siebie jest wymieniony w Video Sources ;)
Luqe
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 15 lipca 2013, o 18:11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Post autor: Luqe »

Cieszę się, że mój pomysł przypadł do gustu :) Zakładam osobny temat.
"...I'd rather die than fade away"
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Post autor: Paulska »

W końcu dzisiaj udało mi się obejrzeć. Piękny film, jakbym znów tam był. WIELKIE DZIĘKI. :brawo:
Pozdrawiam
Paulska
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

Odkąd ukazała się premiera obejrzałam nasz koncert chyba ze sześć razy, a ponieważ się przeprowadzałam i w nowym mieszkaniu nie mam jeszcze neta wszystkie sześć razy oglądałam u mamy. Moja mama (ma 63 lata) chcąc, nie chcąc też coś tam widziała no i oczywiście słyszała. Już z innego pokoju rozpoznawała po dźwiękach Santa Fe że znów zaczynam. Powiedziała że ładnie brzmi ten początek, więc jej puściłam całe Santa Fe i dałam do przeczytania tekst po polsku, żeby wiedziała o czym jest. Słuchajcie była w szoku :o , tak jej się spodobały te słowa, że stwierdziła że to jakiś poetycki wiersz. Zaczęła dopytywać o czym są ich inne piosenki, bo zawsze myślała że rokowy zespół jak Bon Jovi to tylko potrafią się drzeć do mikrofonu i śpiewać o niczym, więc ją wyprowadziłam z błędu. Jak jej opowiedziałam historię o Tommym i Ginie z Livin to się wzruszyła i powiedziała że brzmi jak życiowy film, albo Runaway i tak jeszcze z paroma innymi.
A zatem stwierdzam że :bj: to naprawdę zaraźliwa choroba :P niezależnie od wieku. Ja też byłam w szoku reakcją mojej mamy, bo słucham ich od liceum i ona czasem przy mnie też a dopiero teraz wpadłam na pomysł żeby jej powiedzieć o czym śpiewają, szkoda że pomyślałam o tym wcześniej :D może do dziś mieliby kolejną fankę. ;) teraz jeszcze muszę ją przekonać do samej muzyki a to może być nieco trudniejsze niż do tekstów :)

Trochę się rozpisałam, ale chciałam się tym z Wami podzielić, bo sięgnięcie do przetłumaczonych tekstów pozwoliło również mi na nowo odkryć znaczenie kilku z nich i sprawiło mi to dużo przyjemności.
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Trochę spóźnione wielkie dzięki dla wszystkich, którzy współtworzyli to dzieło. Świetna robota
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
dobras4
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 16:11
Lokalizacja: Teresin/Warszawa

Post autor: dobras4 »

Wielkie DZIĘKI za ten niesamowity film. Za każdym razem gdy go oglądam mam łzy w oczach i nie mogę powstrzymać wzruszenia, radości i smutku że to już minęło... :( To był najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień w moim życiu :)) Od 19 czerwca już wiem że marzenia się spełniają i warto w nie wierzyć z całych sił i o nich nie zapominać.
Dziękuje jeszcze raz Wam wszystkim za to że stworzyliśmy tak niesamowitą, piękną i niezapomnianą atmosferę. Jesteście niesamowici. 19 czerwca poczułem że wszyscy tworzymy jedność, i do tej pory to czuję. Jeszcze raz DZIĘKUJE za te piękne chwile. Polscy fani Bon Jovi są NAJLEPSI NA ŚWIECIE :)))))
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

Ponawiam swoje pytanie dotyczące oryginalnego pliku wideo, czy zamierzacie go gdzieś wrzucić i jak tak to prosiłbym o podanie jakiś przybliżonych ram czasowych, a jak się Wam nie chce to też napiszcie, że nie będzie i tyle. Nikt się chyba nie obrazi :)
lucy
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 19:40
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lucy »

Witam,
czy bedzie możliwośc zakupu gotowej płyty z nagraniem video z tego koncertu?
Film jest niesamowity. WIELKIE DZIĘKI!!! Zrobiliście kawał dobrej roboty!!!
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

szakal88 pisze:Ponawiam swoje pytanie dotyczące oryginalnego pliku wideo, czy zamierzacie go gdzieś wrzucić i jak tak to prosiłbym o podanie jakiś przybliżonych ram czasowych, a jak się Wam nie chce to też napiszcie, że nie będzie i tyle. Nikt się chyba nie obrazi :)
Koncert jako DVD, będzie dostępny do ściągnięcia na początku września ;)
lucy pisze:Witam,
czy bedzie możliwośc zakupu gotowej płyty z nagraniem video z tego koncertu?
Raczej nie. Koncert będzie można ściągnąć, a okładki wydrukować na własną rękę...
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

Dzięki za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Na Wasze Dzieło trafiłam przypadkiem, koleżanka mi wysłała link. Rzuciłam wszystko co miałam wtedy w rękach, nogi się pode mną ugięły i po raz pierwszy tak naprawdę zrozumiałam znaczenie stwierdzenia zaniemówić z wrażenia. Przez 2h 30 minut siedziałam jak w transie, czułam jakbym się przeniosła w czasie do Gdańska. Wszystkie te emocje które towarzyszyły mi wtedy wróciły jak bumerang, szczęście, wzruszenie, ciary na całym ciele ... coś pięknego. Panowie czapki z głów, stworzyliście coś naprawdę przepięknego. :brawo: :brawo: :brawo:
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”