Aparaty

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

madm pisze:W aplikacji udostępnionej przez MJM jest znowu napisane że nie można wnosić aparatów fotograficznych, kamer i innych sprzętów nagrywających audio-video. Eh...sam już nie wiem co o tym myśleć.
w jakiej aplikacji?
Na ich stronie komunikat bez zmian
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

W aplikacji dotyczącej koncertu na smartphony

https://www.dropbox.com/s/6usg2o5qngt9o ... .44.57.png

tutaj dokładnie.

Zabawne, bo zespół na twitterze często sam prosi aby fani wrzucali zdjęcia na twittera z koncertów :P MJM weźcie troche wyluzujcie, wiem ze czytacie nasze forum :D

a tu aplikacja do pobrania
https://play.google.com/store/apps/deta ... V2ZW50cyJd

PS rzeczywiscie weszłam teraz w FAQ i jest tam wyjaśnione! uff to dorbze, mogli taki komunikat dać wszędzie.

https://www.dropbox.com/s/if1ccgp9842tv ... 9.11.png?m
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2013, o 13:50 przez monjovi, łącznie zmieniany 2 razy.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

madm pisze:W aplikacji udostępnionej przez MJM jest znowu napisane że nie można wnosić aparatów fotograficznych, kamer i innych sprzętów nagrywających audio-video. Eh...sam już nie wiem co o tym myśleć.
Tak, ale w zakładce FAQ tej samej aplikacji napisali, że można o ile nie ma w nich wymiennej optyki. Też zarzuciłem im na facebooku niekonsekwencję, ale po chwili znalazłem rozwinięcie tematu właśnie w tej zakładce :)
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
krissk
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:20
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: krissk »

Posiadam kamerę hd, nieduża z super zoomem i tak sie zastanawiam czy próbować przemycac, nawet jak sie uda to potem jak jakiś ochroniarz zobaczy ze kameruje to pewnie skonfiskuje, mam miejsce na trybunach blisko sceny to jakby sie udało to byłby fajny materiał do naszego DVD, jak myślicie próbować ?
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

monjovi pisze:W aplikacji dotyczącej koncertu na smartphony

https://www.dropbox.com/s/6usg2o5qngt9o ... .44.57.png

tutaj dokładnie.
ale to dotyczy koncertu BJ, czy ogólnie?

Bo na oficjalnej stronie prestige'u podają zakazy bezpośrednio pod koncert BJ i jest tam wyraźnie napisane, że jak nie mam zdejmowanego obiektywu to mogę wnieść
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2013, o 14:12 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

ej a nie zabiorą mi dodatkowej baterii do telefonu i karty pamięci?
bo specjalnie na koncert kupiłem kartę 64GB i większą baterię :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

krissk pisze:Posiadam kamerę hd, nieduża z super zoomem i tak sie zastanawiam czy próbować przemycac, nawet jak sie uda to potem jak jakiś ochroniarz zobaczy ze kameruje to pewnie skonfiskuje, mam miejsce na trybunach blisko sceny to jakby sie udało to byłby fajny materiał do naszego DVD, jak myślicie próbować ?
Nikt nic nie skonfiskuje.. jedyne co mogą zrobić, to nakazać wyłączenie sprzętu :))

Mam pytanie,
czy kogoś kiedyś nie wpuścili na koncert z aparatem?
Ja przenigdy się z czymś takim nie spotkałem, a w regulaminie każdego koncertu czy festiwalu jest punkt o zakazie wnoszenia aparatów, więc wyluzujcie... naprawdę ;)
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2013, o 14:27 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Tomker pisze:
monjovi pisze:W aplikacji dotyczącej koncertu na smartphony

https://www.dropbox.com/s/6usg2o5qngt9o ... .44.57.png

tutaj dokładnie.
ale to dotyczy koncertu BJ, czy ogólnie?

Bo na oficjalnej stronie prestige'u podają zakazy bezpośrednio pod koncert BJ i jest tam wyraźnie napisane, że jak nie mam zdejmowanego obiektywu to mogę wnieść
Tak aplikacja dotycząca koncertu BJ, w zakłądce ''Co można wnieść na stadion'' napisali, ze zadnych aparatów, a juz w zakładce FAQ wyjaśnili jakich aparatów wnieść nie można. Bardzo to nieprecyzyjne i zagmatwane.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:
krissk pisze:Posiadam kamerę hd, nieduża z super zoomem i tak sie zastanawiam czy próbować przemycac, nawet jak sie uda to potem jak jakiś ochroniarz zobaczy ze kameruje to pewnie skonfiskuje, mam miejsce na trybunach blisko sceny to jakby sie udało to byłby fajny materiał do naszego DVD, jak myślicie próbować ?
Nikt nic nie skonfiskuje.. jedyne co mogą zrobić, to nakazać wyłączenie sprzętu :))

Mam pytanie,
czy kogoś kiedyś nie wpuścili na koncert z aparatem?
Ja przenigdy się z czymś takim nie spotkałem, a w regulaminie każdego koncertu czy festiwalu jest punkt o zakazie wnoszenia aparatów, więc wyluzujcie... na prawdę ;)
chyba, że organizator chce dodatkowo zarobić na "depozytach" :D
Bo taki bałagan jaki maja z informacjami o możliwości wejścia lub nie z aparatami foto, jest co najmniej dziwny.
Najpierw podawali, że żadnych nie można wnosić, teraz podają enigmatyczne sformułowania o wymiennej optyce. Na maile o konkretne modele bez wymiennej optyki podawali info, że nie wpuszczą. ORGANIZACYJNA ŻENADA
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2013, o 14:00 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

To zagmatwanie ma sens.
Ludzie którzy nagrywają zawsze komuś będą przeszkadzać, a skoro w regulaminie jest napisane, że aparatów wnosić nie można, to każdy mniej zorientowany w temacie nie weźmie ze sobą sprzętu. Tym samym, ilość przeszkadzających będzie mniejsza :D
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

a co z tą kartą pamięci i baterią? bo nie wiem czy to się zalicza do niebezpiecznych przedmiotów czy nie :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Din Winter, chowaj w majtki i wchodź jak się boisz że Ci nie pozwolą ;)
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Damned pisze:Din Winter, chowaj w majtki i wchodź jak się boisz że Ci nie pozwolą ;)
to mój plan B , planuję przemycić to w bucie :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

monjovi pisze:
Tomker pisze:
monjovi pisze:W aplikacji dotyczącej koncertu na smartphony

https://www.dropbox.com/s/6usg2o5qngt9o ... .44.57.png

tutaj dokładnie.
ale to dotyczy koncertu BJ, czy ogólnie?

Bo na oficjalnej stronie prestige'u podają zakazy bezpośrednio pod koncert BJ i jest tam wyraźnie napisane, że jak nie mam zdejmowanego obiektywu to mogę wnieść
Tak aplikacja dotycząca koncertu BJ, w zakłądce ''Co można wnieść na stadion'' napisali, ze zadnych aparatów, a juz w zakładce FAQ wyjaśnili jakich aparatów wnieść nie można. Bardzo to nieprecyzyjne i zagmatwane.
hmm... Faktycznie jaja sobie z ludzi robią. Do tego na oficjalnej stronie zakaz wejścia z parasolami, a w faqu pozwalają (pewnie i tak nikt nie weźmie ale co do zasady pomieszanie z poplątaniem)...
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Din_Winter pisze:ej a nie zabiorą mi dodatkowej baterii do telefonu i karty pamięci?
bo specjalnie na koncert kupiłem kartę 64GB i większą baterię :D

A koleżanka mówiła, że to ja przesadzam z 16 GB kartą pamięci :D

[ Dodano: 2013-06-16, 16:31 ]
Din_Winter pisze:a co z tą kartą pamięci i baterią? bo nie wiem czy to się zalicza do niebezpiecznych przedmiotów czy nie :D

Bateria raczej jest niebezpieczna. Jeszcze ją połkniesz czy czy co innego :D
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”