Druga akcja fanowska: Świecące opaski na koncert

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

djpj1 pisze:
Agata BJ pisze:
Agata BJ pisze:
Nic nigdzie nie wyparowało. Ciągle powtarzamy, że tamte nadwyżkowe pieniądze również są na bransoletki. Ale to jest wciąż mało, dlatego prowadzimy drugą akcję zbiórki funduszy. A w niej jest właśnie 3%. Natomiast jeśli nie uzbiera się 100% to te 3% również wraca do swoich właścicieli.
Nie widzę logiki w takim podejściu,że jak nie będzie 100 procent to pieniądze wracają do właścicieli...to te nadwyżkowe z flagi przeznaczone na opaski też wrócą do właścicieli?..trzeba kupić za tyle ile będzie uzbierane ,a nie że jak nie będzie 100% to nic nie będzie..zwłaszcza że ciężko będzie uzbierać w drugiej akcji te 100 %..teraz jest 65zł plus nadwyzka z flagi-695zł co daje nam kwotę 760zł.
Licząc 100sztuk bransoletek po 20 zł daje nam 3,8 tys. sztuk ...wiec chyba było by to już widoczne....
Być może jest to pozbawione logiki, ale nie mamy na to wpływu. Pieniądze są zbierane przez portal wspieram.to, a on taką właśnie ma politykę o ile mi wiadomo.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Czyli jak nie będzie 100% to pieniądze wracają do właścicieli to róbta se co chceta i kupujta na własną rękę? Jeżeli póki co mamy 3% to na moje oko będzie niewypał ;/ szkoda...
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie traktujmy tego w ten sposób. Postarajmy się by to się jednak udało zamiast zakładać, że będzie niewypał.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
BeciaK
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 1 marca 2010, o 10:37
Lokalizacja: Gdańsk

Świecące opaski na koncert

Post autor: BeciaK »

Czy można wesprzeć akcję inaczej niż poprzez wspieram.to? Może to zabrzmi idiotycznie, ale nie chcę rejestrować się na portalu tylko po to, by dokonać jednej wpłaty. Może warto byłoby rozważyć możliwość sprzedaży opasek już na miejscu, przed koncertem? Albo zakupić je indywidualnie, nawet dla grupy osób, jak zamierza to zrobić takjakja.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Świecące opaski na koncert

Post autor: Agata BJ »

BeciaK pisze:Czy można wesprzeć akcję inaczej niż poprzez wspieram.to? Może to zabrzmi idiotycznie, ale nie chcę rejestrować się na portalu tylko po to, by dokonać jednej wpłaty. Może warto byłoby rozważyć możliwość sprzedaży opasek już na miejscu, przed koncertem? Albo zakupić je indywidualnie, nawet dla grupy osób, jak zamierza to zrobić takjakja.
Pomoc przez wspieram.to będzie dla nas najcenniejsza, ponieważ musimy zebrać całe 100%, aby akcja się w ogóle powiodła.
Jednak zaznaczałam już nie raz, że jeśli ktoś chce zakupić na własny koszt to oczywiście też jest to mile widziane.
Należy jednak pamiętać, że aby efekt był naprawdę dobry musimy mieć jakieś 10 tys bransoletek. Sami z siebie tyle nie kupimy, o ile się domyślam. Stąd zbiórka na wspieram.to.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Oda
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 16:48
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Oda »

Zakupiłam 30 bransoletek. Będę w GC. Rozdam resztę tym co nie będą mieli. :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Świetnie! Mimo wszystko prosimy o wsparcie w projekcie, jeśli jest taka możliwość :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Udało się. Tak jak Tomker wspominał, ja również miałam problemy z rejestracją, zarówno przez mejla (link aktywacyjny do tej pory nie doszedł), jak i fejsbuka. Ale stało się. Szkoda tylko, że siłą rozpędu nie przeskoczyliśmy z flagi na bransoletki, idzie to nam jak krew z nosa.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Bodzio kontaktował się z redakcją wspieram.to. Odpowiedzieli, że ze strony serwisu nie ma żadnego problemu z logowaniem. Trzeba więc próbować do skutku. Maile aktywacyjne często nie dochodzą ogólnie (miałam tak nie raz), a facebook lubi się uprzeć i nie pozwolić się gdzieś zalogować.
Fajnie, że się udało :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Epona
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 22 marca 2011, o 20:56
Lokalizacja: Ozorków

Post autor: Epona »

Nie chcę wprowadzać zamieszania, ale jeśli kupno odpowiedniej ilości opasek wydaje się nierealne może warto by było pójść w ślad za fanami zespołu U2, podczas koncertu w Chorzowie w trakcie piosenki inspirowanej polską solidarnością New Year's Day płyta zrobiła się czerwona a trybuny białe, efekt był niesamowity :), a powstał ze zwykłych materiałów lub kartek. Ja po prostu miałam ze sobą czerwoną koszulkę.
http://www.youtube.com/watch?v=Ui4F1VgF1sM
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Epona pisze:Nie chcę wprowadzać zamieszania, ale jeśli kupno odpowiedniej ilości opasek wydaje się nierealne może warto by było pójść w ślad za fanami zespołu U2, podczas koncertu w Chorzowie w trakcie piosenki inspirowanej polską solidarnością New Year's Day płyta zrobiła się czerwona a trybuny białe, efekt był niesamowity :), a powstał ze zwykłych materiałów lub kartek. Ja po prostu miałam ze sobą czerwoną koszulkę.
http://www.youtube.com/watch?v=Ui4F1VgF1sM
Wszystko jest realne jeżeli będą tylko chęci ;)
Opaski świecące dadzą lepszy efekt ;)

Mamy 9% Więc jeszcze tylko 91% ;P
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Bama pisze:Udało się. Tak jak Tomker wspominał, ja również miałam problemy z rejestracją, zarówno przez mejla (link aktywacyjny do tej pory nie doszedł), jak i fejsbuka. Ale stało się. Szkoda tylko, że siłą rozpędu nie przeskoczyliśmy z flagi na bransoletki, idzie to nam jak krew z nosa.
Bama, wielkie dzięki za odpowiedź! :)
Mam jeszcze pytanie czy w końcu fejsbuk zaskoczył, czy przyszedł link aktywacyjny czy zastosowałaś jakiś trick?
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

ciężko coś idzie ta druga akcja ...
Bama
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 27 lipca 2011, o 14:50
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bama »

Trochę zniecierpliwiona po prostu po kilku dniach spróbowałam ponownej rejestracji z innego konta e-mail. I poszło gładko. Rejestrację z fejsbuka sobie odpuściłam, więc nie wiem czy zaskoczył. W każdym razie, być może tak jak pisała Agata trzeba próbować do skutku. :)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

kikusia28 pisze:ciężko coś idzie ta druga akcja ...
kradną pewnie to idzie ciężko...agata najwięcej podobno...najaktywniejsza w temacie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”