Akcje fanowskie Gdańsk 2013 - informacje

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

imp pisze: czerwone używają wszyscy, którzy nie będą na trybunach
nawet ludzie poza stadionem? Cool :) Ładnie nam się akcja rozrosła, będzie widoczna nawet z kosmosu ;)
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

uroczyście donoszę, że wezmę ze sobą zakupione dodatkowo 50 świetlików, co by jak największa grupa astronautów i/lub kosmitów mogła podziwiać nasz fenomen :P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

KM pisze:uroczyście donoszę, że wezmę ze sobą zakupione dodatkowo 50 świetlików, co by jak największa grupa astronautów i/lub kosmitów mogła podziwiać nasz fenomen :P
Gdzie kupowałaś? :) Bo właśnie chciałam kupić trochę we własnym zakresie, żeby było jak najwięcej.

[ Dodano: 2013-06-14, 10:26 ]
Jeśli ktoś wie, gdzie mogę zakupić bransoletki, bardzo proszę o podpowiedź!
Reno
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2013, o 07:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Reno »

Może część z Was nie podzieli mojego entuzjazmu i nie uzna tego za dobry pomysł, ale czy nie dałoby się porozumieć z organizatorami i puścić kilku komunikatów ze sceny? Ktoś zapewne będzie prowadzić całe zamieszanie, jakieś zajawki ze sceny puszczane lub mówione będą. Może dałoby się dogadać temat? Wiem, że akcje mają być niespodziankami, ale i tak o wszystkim powiadomieni są przecież organizatorzy. Byłem już na wielu sztukach i zawsze takie komunikaty ze sceny zdawały egzamin :D

Ze swojej strony wydrukuję ok. 50 szt. ulotek, ponadto planuję przyjechać z 50 szt. bransoletek ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

kejt93bub pisze:[ Dodano: 2013-06-14, 10:26 ]
Jeśli ktoś wie, gdzie mogę zakupić bransoletki, bardzo proszę o podpowiedź!
Takich informacji trzeba szukać na stronie koncertu, a dokładniej w tym dziale: http://www.bonjovi.pl/koncert/akcja-qbransoletkiq/
Bransoletki można zakupić na Allegro: http://allegro.pl/s16r-bon-jovi-swietli ... 57669.html
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Reno
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2013, o 07:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Reno »

Agata BJ pisze:Takich informacji trzeba szukać na stronie koncertu, a dokładniej w tym dziale: http://www.bonjovi.pl/koncert/akcja-qbransoletkiq/
Bransoletki można zakupić na Allegro: http://allegro.pl/s16r-bon-jovi-swietli ... 57669.html
Ubiegłaś mnie, już chciałem wklejać link'a z aukcją ;)
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Agata BJ pisze:
kejt93bub pisze:[ Dodano: 2013-06-14, 10:26 ]
Jeśli ktoś wie, gdzie mogę zakupić bransoletki, bardzo proszę o podpowiedź!
Takich informacji trzeba szukać na stronie koncertu, a dokładniej w tym dziale: http://www.bonjovi.pl/koncert/akcja-qbransoletkiq/
Bransoletki można zakupić na Allegro: http://allegro.pl/s16r-bon-jovi-swietli ... 57669.html
Dzięki bardzo, przyznam szczerze, że mam ostatnio zawrót głowy, więc najlatwiej było mi zadać pytanie. Sorry za kłopot ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Reno pisze:Może część z Was nie podzieli mojego entuzjazmu i nie uzna tego za dobry pomysł, ale czy nie dałoby się porozumieć z organizatorami i puścić kilku komunikatów ze sceny? Ktoś zapewne będzie prowadzić całe zamieszanie, jakieś zajawki ze sceny puszczane lub mówione będą. Może dałoby się dogadać temat? Wiem, że akcje mają być niespodziankami, ale i tak o wszystkim powiadomieni są przecież organizatorzy. Byłem już na wielu sztukach i zawsze takie komunikaty ze sceny zdawały egzamin :D
Nie ma szans.
Scena jest własnością BJ i nikt nie ma na nią wstępu, poza gościem specjalnym jakim jest zespół IRA. To nie jest festyn, żeby ktoś prowadził imprezę i coś gadał ze sceny ;)
Reno
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2013, o 07:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Reno »

Damned pisze:
Reno pisze:Może część z Was nie podzieli mojego entuzjazmu i nie uzna tego za dobry pomysł, ale czy nie dałoby się porozumieć z organizatorami i puścić kilku komunikatów ze sceny? Ktoś zapewne będzie prowadzić całe zamieszanie, jakieś zajawki ze sceny puszczane lub mówione będą. Może dałoby się dogadać temat? Wiem, że akcje mają być niespodziankami, ale i tak o wszystkim powiadomieni są przecież organizatorzy. Byłem już na wielu sztukach i zawsze takie komunikaty ze sceny zdawały egzamin :D
Nie ma szans.
Scena jest własnością BJ i nikt nie ma na nią wstępu, poza gościem specjalnym jakim jest zespół IRA. To nie jest festyn, żeby ktoś prowadził imprezę i coś gadał ze sceny ;)
Byłem na podobnym festynie - Aerosmith Riga 2005 - i z tego, co pamiętam, komunikaty ze sceny padały. Ale spoko, ulotki i informacja z ust do ust muszą wystarczyć ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Reno pisze:
Damned pisze:
Reno pisze:Może część z Was nie podzieli mojego entuzjazmu i nie uzna tego za dobry pomysł, ale czy nie dałoby się porozumieć z organizatorami i puścić kilku komunikatów ze sceny? Ktoś zapewne będzie prowadzić całe zamieszanie, jakieś zajawki ze sceny puszczane lub mówione będą. Może dałoby się dogadać temat? Wiem, że akcje mają być niespodziankami, ale i tak o wszystkim powiadomieni są przecież organizatorzy. Byłem już na wielu sztukach i zawsze takie komunikaty ze sceny zdawały egzamin :D
Nie ma szans.
Scena jest własnością BJ i nikt nie ma na nią wstępu, poza gościem specjalnym jakim jest zespół IRA. To nie jest festyn, żeby ktoś prowadził imprezę i coś gadał ze sceny ;)
Byłem na podobnym festynie - Aerosmith Riga 2005 - i z tego, co pamiętam, komunikaty ze sceny padały. Ale spoko, ulotki i informacja z ust do ust muszą wystarczyć ;)
To ciekawe, bo ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem, ale i za wschodnią granicą nie byłem, więc co tam się dzieje na festynach - nie wiem :))

PS. Aerosmith nie grali w 2005 w Rydze ;)
Reno
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2013, o 07:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Reno »

Damned pisze:
Reno pisze:
Damned pisze: Nie ma szans.
Scena jest własnością BJ i nikt nie ma na nią wstępu, poza gościem specjalnym jakim jest zespół IRA. To nie jest festyn, żeby ktoś prowadził imprezę i coś gadał ze sceny ;)
Byłem na podobnym festynie - Aerosmith Riga 2005 - i z tego, co pamiętam, komunikaty ze sceny padały. Ale spoko, ulotki i informacja z ust do ust muszą wystarczyć ;)
To ciekawe, bo ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem, ale i za wschodnią granicą nie byłem, więc co tam się dzieje na festynach - nie wiem :))

PS. Aerosmith nie grali w 2005 w Rydze ;)
Sorry, to był 2007, a dokładnie 03.07.2007 na Skonto Stadium. Zdjęcie wysłać, żebyś dał wiarę? ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Reno pisze:Sorry, to był 2007, a dokładnie 03.07.2007 na Skonto Stadium. Zdjęcie wysłać, żebyś dał wiarę?
Jemu to potwierdzenie menagmentu trzeba dać.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Reno pisze:
Damned pisze:
Reno pisze: Byłem na podobnym festynie - Aerosmith Riga 2005 - i z tego, co pamiętam, komunikaty ze sceny padały. Ale spoko, ulotki i informacja z ust do ust muszą wystarczyć ;)
To ciekawe, bo ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem, ale i za wschodnią granicą nie byłem, więc co tam się dzieje na festynach - nie wiem :))

PS. Aerosmith nie grali w 2005 w Rydze ;)
Sorry, to był 2007, a dokładnie 03.07.2007 na Skonto Stadium. Zdjęcie wysłać, żebyś dał wiarę? ;)
Nie ma takiej potrzeby, wiem kiedy byli w Europie :D
A z opaskami damy radę.. mam nadzieję
Pozdrawiam! ;)
Reno
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2013, o 07:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Reno »

[ Dodano: 2013-06-14, 11:37 ]
Damned pisze:
Reno pisze:
Damned pisze: To ciekawe, bo ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem, ale i za wschodnią granicą nie byłem, więc co tam się dzieje na festynach - nie wiem :))

PS. Aerosmith nie grali w 2005 w Rydze ;)
Sorry, to był 2007, a dokładnie 03.07.2007 na Skonto Stadium. Zdjęcie wysłać, żebyś dał wiarę? ;)
Nie ma takiej potrzeby, wiem kiedy byli w Europie :D
A z opaskami damy radę.. mam nadzieję
Pozdrawiam! ;)
Musimy dać radę ;)
Koncert Aerosmith był fenomenalny, zawsze chciałem zobaczyć zarówno ich jak i BJ. Mam nadzieję, że koncert BJ będzie jeszcze lepszy. Przynajmniej na taki się zapowiada :))
Pozdrawiam !! ;)

[ Dodano: 2013-06-14, 11:47 ]
Przed momentem rozmawiałem z gościem ze sklepu oferującego aukcję bransoletek http://allegro.pl/s16r-bon-jovi-swietli ... 57669.html
Mieszkam w Świdniku, w którym mieści się sklep Reset Mikro, więc mógłbym zabrać większą ilość (jadę vanem wraz z kolegą). Pomyślałem, że zamiast płacić za przesyłkę można by wówczas wziąć po prostu większa ilość bransoletek. Przy większej ilości mógłby dać jakiś rabat. Podrzuciłbym je np. do stanowiska "Always" przed PGE Arena.

Co myślicie? :))
missiorek
It's My Life
It's My Life
Posty: 140
Rejestracja: 9 października 2010, o 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: missiorek »

Kup 50szt, a jak będziesz odbierał już, to ukradnij im cały zapas z magazynu :)

Ja też kupiłam jeden pojemniczek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”