Akcje fanowskie Gdańsk 2013 - informacje

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze:Nie jest to ustalone. Kto pierwszy przyjdzie ten może już tam czatować

Chyba nie. Punkt jest ustawiony za bramami. A te pewnie przynajmniej do 16 będą zamknięte. Więc wejdzie tam co najwyżej prezesostwo fan clubu always wczesniej.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovizna pisze:
Adrian pisze:Co do tematu z bransoletkami. Zespół schodzi za scene przed bisem. My odpalamy opaski (chwile się odpalają) wchodzi zespół z powrotem, a tu biało czerwono.. myślę, że efekt bedzie zapierający dech w piersi wszystkim z zespołu.
Dokładnie. Nie umawiajmy się na żadną konkretną piosenkę, bo może z tego nic nie wyjść. Najlepiej po pierwszym zejściu zespoły, gdy idą się trochę ogarnąć zacząć odpalać opaski. Nie wiem jak długo się rozgrzewają hehe ale 3 minuty powinny starczyć?
Tak jest. Tak jest ustalone i niech tak zostanie bo jak zaczniemy zmieniać i pojawiać się zaczną różne informacje z kilku stron to potem nikt nie będzie wiedział kiedy, co i jak.
Bransoletki zakładamy na pierwszy bis, czyli w momencie jak zespół po raz pierwszy zejdzie ze sceny.
bartekbb23 pisze:
Agata BJ pisze:Nie jest to ustalone. Kto pierwszy przyjdzie ten może już tam czatować

Chyba nie. Punkt jest ustawiony za bramami. A te pewnie przynajmniej do 16 będą zamknięte. Więc wejdzie tam co najwyżej prezesostwo fan clubu always wczesniej.
Nie wiem kto może wejść wcześniej, a kto nie. I Always nie posiada prezesostwa :D
A tak serio to będzie prawdopodobnie jakiś słupek z naszym logo lub obklejony plakatami. W każdym razie coś widocznego. Ale zanim się ten słupek pojawi, a ktoś już tam będzie wcześniej to można tam stać. Poznamy się i tak po koszulkach.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2013, o 21:56 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 2 razy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Damned pisze:Jak wiadomo przy wejściu na stadion każdy otrzyma opaskę dla odróżnienia sektora i rodzaju biletu.
Wszyscy chyba nie otrzymują opasek na rękę... wcześniej dostawały je tylko sektory przed sceną.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

Damned pisze:Jak wiadomo przy wejściu na stadion każdy otrzyma opaskę dla odróżnienia sektora i rodzaju biletu. Myśleliście o tym, aby w tamtym miejscu rozdawać bransoletki? Razem z opaską, każdy otrzymałby bransoletkę... a przy bramach do stadionu (płyta, GC i DC), na plakacie mogłyby znajdować się informacje o przebiegu całej akcji. To chyba bardziej praktyczne niż opcja podaj dalej...
To dobry pomysł. Z doświadczenia i pobytów na PGE na różnych imprezach mogę potwierdzić, że na każdy sektor wokół stadionu będą osobne wejścia. Wyglądają one tak:
Obrazek
Przy każdej takiej bramce stoi zawsze ktoś z obsługi, który pilnuje czy wszystko jest Ok z biletem (czytanie kodów kreskowych itd). Bransoletki można by rozdawać osobom stojącym w kolejkach do bramek na płytę, GC i DC (będzie wiadomo wcześniej, które to są bramki, i wstępną rozpiskę wrzuciłem już w temacie o biletach), albo już po stronie wewnętrznej po minięciu bramki. Tam też można przekazać info kiedy je użyć i jak (plakat, słownie, małe ksero...coś w tym stylu).

Rozdawanie np. przy punkcie fan klubu na zewnątrz będzie o tyle nietrafionym pomysłem, że bransoletkę będzie brał każdy komu się ją zaproponuje, w tym osoby z trybun, a moją trafić tylko na płytę przecież. A po drugie osoby, które nie mają pojęcia o tym forum nie będą wiedziały, że mając bilet na plytę mają sie zgłosić po bransoletkę w punkcie fan klubu ani o tym że taki punkt wogóle istnieje. Mówimy o tysiącach osób.

Nie mówię, że metoda podaj dalej już na płycie nie zadziała ale może faktycznie warto przemyśleć czy taka forma nie będzie skuteczniejsza.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jasne, Kuba. Tak jak pisałam - dla mnie każda forma rozprowadzenia bransoletek będzie dobra. To nie ma większego znaczenia. Po prostu mają trafić do osób z płyty. Stanie przy odpowiednich kolejkach jest dobrym pomysłem, tak samo jak podawanie bransoletek już na stadionie ;)
Damy radę!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

jovizna pisze:
Damned pisze:Jak wiadomo przy wejściu na stadion każdy otrzyma opaskę dla odróżnienia sektora i rodzaju biletu.
Wszyscy chyba nie otrzymują opasek na rękę... wcześniej dostawały je tylko sektory przed sceną.
Przeważnie jest tak, że każdy sektor dostaje opaski w innym kolorze, to niejako dowód na to, że ktoś nie włamał się na imprezę, albo że nie przeskoczył z trybun do Golden Circle hehe :D No ale jak będzie w Gdańsku, ręki sobie nie dam uciąć... wydaje mi się, że tak jak wszędzie ;)
Kuba80BJ pisze:(...)
Rozdawanie np. przy punkcie fan klubu na zewnątrz będzie o tyle nietrafionym pomysłem, że bransoletkę będzie brał każdy komu się ją zaproponuje, w tym osoby z trybun, a moją trafić tylko na płytę przecież. A po drugie osoby, które nie mają pojęcia o tym forum nie będą wiedziały, że mając bilet na plytę mają sie zgłosić po bransoletkę w punkcie fan klubu ani o tym że taki punkt wogóle istnieje. Mówimy o tysiącach osób.

Nie mówię, że metoda podaj dalej już na płycie nie zadziała ale może faktycznie warto przemyśleć czy taka forma nie będzie skuteczniejsza.
Racja!
Zawsze można 1000 opasek zostawić fanklubowi, a resztę w porozumieniu z organizatorem, zostawić przy wejściu na płytę, DC i GC ;)
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2013, o 22:09 przez Damned, łącznie zmieniany 2 razy.
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

super te opaski :) u nas pewnie będą "troszkę" :D inne
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Diamond i Circle poradzą sobie w środku sami :) Wpuszczą nas ok 16-ej więc jest wystarczająco dużo czasu, aby przez 4 godziny rozdać bransoletki w tych sektorach. Skupiłabym się raczej tylko na wejściu dla "płytowców"

[ Dodano: 2013-06-11, 00:12 ]
Damned pisze:
jovizna pisze:
Damned pisze:Jak wiadomo przy wejściu na stadion każdy otrzyma opaskę dla odróżnienia sektora i rodzaju biletu.
Wszyscy chyba nie otrzymują opasek na rękę... wcześniej dostawały je tylko sektory przed sceną.
Przeważnie jest tak, że każdy sektor dostaje opaski w innym kolorze, to niejako dowód na to, że ktoś nie włamał się na imprezę, albo że nie przeskoczył z trybun do Golden Circle hehe :D No ale jak będzie w Gdańsku, ręki sobie nie dam uciąć... wydaje mi się, że tak jak wszędzie ;)
Myślisz, że będą chodzić po płycie boiska i sprawdzać nadgarstki w celu sprawdzenia czy nie mamy tu kogoś "na gapę"? :D

Z mojego doświadczenia wiem, że opaski dzielone były zawsze tylko na golden i diamond.
Zresztą mało istotne :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

W rozdawaniu już na płycie mam tylko taką obawę, że nie będzie po jakimś czasie wiadomo kto już bransoletkę dostał a kto nie. Pamiętajmy, że ludzie będą się schodzić o różnych godzinach. Jedni chcą być zaraz na otwarciu bramek a inni przyjdą o 20.00. Jedyna pewność, że każdy dostanie ją do ręki jest przy bramkach, bo przez nie musi przejść każdy, innej drogi do środka nie ma.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jovizna pisze:Z mojego doświadczenia wiem, że opaski dzielone były zawsze tylko na golden i diamond.
nie masz doświadczenia w diamond, nie kłam.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

bartekbb23 pisze:
jovizna pisze:Z mojego doświadczenia wiem, że opaski dzielone były zawsze tylko na golden i diamond.
nie masz doświadczenia w diamond, nie kłam.
Za krótko jeszcze żyjesz na tym świecie.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jovizna pisze:Za krótko jeszcze żyjesz na tym świecie.
aham. okej.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

jovizna pisze:Myślisz, że będą chodzić po płycie boiska i sprawdzać nadgarstki w celu sprawdzenia czy nie mamy tu kogoś "na gapę"? :D
Hehe :D Nie wiem co będą robić, ale wiem, że opaska to jedyny dowód na to, że jesteś na właściwym sektorze, bo bilet w przypadku ulewy, często po prostu się rozpływa i znika ;)

Jak będzie zobaczymy ;)

[ Dodano: 2013-06-11, 00:22 ]
Kuba80BJ pisze:W rozdawaniu już na płycie mam tylko taką obawę, że nie będzie po jakimś czasie wiadomo kto już bransoletkę dostał a kto nie. Pamiętajmy, że ludzie będą się schodzić o różnych godzinach. Jedni chcą być zaraz na otwarciu bramek a inni przyjdą o 20.00. Jedyna pewność, że każdy dostanie ją do ręki jest przy bramkach, bo przez nie musi przejść każdy, innej drogi do środka nie ma.
No właśnie.
Pamiętajmy że mówimy o jakichś 10-15 tysiącach osób na płycie i w cyrklach... przemyślcie jeszcze sprawę rozdawania opasek, póki jest na to sporo czasu... Szkoda by było naszego wspólnego wysiłku, gdyby wyszła klapa z którejkolwiek z akcji...
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

Agata BJ pisze:Poznamy się i tak po koszulkach
no to już po ptokach :D
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Przydałby się megafon. W krótkim czasie wszyscy zebrani wokół stadionu wiedzieliby o co chodzi z bransoletkami i kiedy je odpalamy. To zwiększa szanse powodzenia akcji, bo ogarnięcie 20 tyś ludu będzie ciężkim zadaniem. Nie mógłby ktoś z GDA tego załatwić? :D
Agata BJ napisał/a:
Poznamy się i tak po koszulkach
no to już po ptokach
Agata rozumiem będzie w tej czarniejszej odcieni czerni :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”