Akcje fanowskie Gdańsk 2013 - informacje

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

jovizna pisze:Przydałby się megafon.
:D
w takim razie biorę megafon i będę zapodawał: "WHERE IS RICHIE? WHERE IS RICHIE?" ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dzięki Damned! Ja właśnie przeszukiwałam neta w poszukiwaniu czy ktoś coś napisał, a tu proszę...uprzedziłeś mnie ze znaleziskiem :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Powstała specjalna aukcja z bransoletkami: http://allegro.pl/s16r-bon-jovi-swietli ... 57669.html

Piszą o nas na wspieram.to: http://www.wspieram.to/wiadomosc,242,blog.html
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Betii pisze:Czy mozna sie dowiedzieć ile zostało zakupionych tych czerwonych branzoletek z uzbieranych pieniedzy??jakaś faktura?.....i czy flaga jest juz gotowa?jakies foto?....czy takie konkretne informacje mozna otrzymac w tym temacie?
Kochani Fani!

Uwierzcie mi, że mimo ogromnego, nieocenionego wsparcia mojej pięknej ekipy bardzo dużo rzeczy w wszystkich kwestiach, od załatwienia koszulki reprezentacji polski, do nadruku, przez zakup pudełka, przez zamieszczenie na stronie licznika do koncertu, przez wizyty w Gdańsku by załatwić afterparty etc. naprawdę ogromna ilość rzeczy MUSI przechodzić przez moje ręce. JEDNEGO człowieka. Nie jest to łatwy kawałek chleba, tym bardziej, gdy mam jeszcze pracę zawodową, kochaną kobietę, a i dokształcam się... i chciałbym spać od czasu do czasu. Gdyby nie cała ekipa bj.pl nie dałbym rady: tysiące telefonów w każdej sprawie, czas, nerwy, siedzenie po nocach. Naprawdę wiele z tego musi niestety iść przez 1 osobę. Jesteśmy z różnych stron Polski, i nie mamy biura, by się spotkać, podzielić robotą na żywo. Nie może nikt inny jechać do drukarni, do sklepu etc. Wszystko musi iść przez moje rączki. Dlatego proszę o trochę wyrozumiałości, że wszystkie informacje nie są przekazywane w ciągu 30 sekund. Co więcej: wiele informacji nadal ustalamy z organizatorem. Wiem, że dla wielu może wydawać się to śmieszne, ale naprawdę nadal jeszcze wielu rzeczy sami nie wiemy. Spokojnie.
Im bliżej koncertu, tym więcej spraw na mojej głowie. Spokojnie, jeszcze jest dużo czasu "dla Was"! Wszystko będzie zapodane. Jest mało czasu dla mnie, i stąd nie siedzę na forum non stop i nie mam jak was informować.

Konkrety:
Za uzbierane środki będzie drukowana już flaga. Niestety nie mam czasu jechać do drukarni, by zrobić zdjęcia itd. Będą za to później dostępne i zdjęcia i filmy z produkcji. Mam obietnicę, że zrobi je drukarnia. Dodatkowo kupiliśmy koszulkę dla Jona, zrobiliśmy nadruk, kupiliśmy do tego opakowanie, bilecik. Zarezerwowane mamy kilkanaście tysięcy opasek, które w poniedziałek będą w już w Gdańsku, ale konkretną ilość podam dopiero jak będę znał całe rozliczenie finansowe. Wszystko kosztuje. Pamiętajcie, że kwota, którą uzbieraliśmy zostaje pomniejszona o podatek i prowizje, zatem nie jest to dokładnie tyle, ile się pokazało na wspieram.to.
Chyba nie. Punkt jest ustawiony za bramami. A te pewnie przynajmniej do 16 będą zamknięte. Więc wejdzie tam co najwyżej prezesostwo fan clubu always wczesniej.
Jeżeli rano bramy "wstępne" nadal będa zamknięte to punkt będzie przed bramami. Wszystko zależy od której możemy tam już być.
Przydałby się megafon. W krótkim czasie wszyscy zebrani wokół stadionu wiedzieliby o co chodzi z bransoletkami i kiedy je odpalamy. To zwiększa szanse powodzenia akcji, bo ogarnięcie 20 tyś ludu będzie ciężkim zadaniem. Nie mógłby ktoś z GDA tego załatwić?
Będzie megafon.
Przy każdej takiej bramce stoi zawsze ktoś z obsługi, który pilnuje czy wszystko jest Ok z biletem (czytanie kodów kreskowych itd). Bransoletki można by rozdawać osobom stojącym w kolejkach do bramek na płytę, GC i DC (będzie wiadomo wcześniej, które to są bramki, i wstępną rozpiskę wrzuciłem już w temacie o biletach), albo już po stronie wewnętrznej po minięciu bramki. Tam też można przekazać info kiedy je użyć i jak (plakat, słownie, małe ksero...coś w tym stylu).
Nie mamy personelu. Osoby aktywne w fanklubie to jakieś 10 osób. Kto ma to rozdawać? Stewardzi na stadionie? Oni mają coś innego do roboty. Możemy zostawić po ileś tam przy bramach, ale myślcie o jakich ilościach ludzi tu mówimy...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

jovizna pisze:Przydałby się megafon.
Bodzio pisze:Będzie megafon.
Jovizna, jest megafon! :D
To był Twój pomysł, więc musisz się nim zająć :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeśli komukolwiek zabrakłoby bransoletki, z jakichś niewyjaśnionych powodów :D To będzie można wejść telefonem na stronę: http://www.bonjovi.pl/tapeta.jpg i podnieć do góry łapkę ze świecącym na czerwono ekranem.
Taka informacja dodatkowa, aby każdy miał świadomość ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

jovizna pisze:Przydałby się megafon.
Bodzio pisze:Będzie megafon.
Nawet mąż tak szybko nie reaguje na moje prośby. :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Tak się też zastanawiam, jak ta flaga będzie rozwinięta to czy oni wogóle ją zobaczą ? W końcu się nie doczytałam, czy ona jakoś naświetlona będzie ? Czy nie ? Wiem, że ona jest bardzo duża, ale jak pojawi się w ciemnościach to oni mogą nawet na nią uwagi nie zwrócić. Moze jak już będzie rozwinięta np. powinniśmy wszyscy pokazać palcami kierunek gdzie mają patrzeć ? Albo jakieś kartki ze strzałkami ? Jak myślicie ?

A przy okazji, to mojej mamie się śniło właśnie, ze flaga została rozwinięta, a chłopaki nawet jej nie zauważyły i nic z tego nie wyszło :P
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Kama97 pisze:Tak się też zastanawiam, jak ta flaga będzie rozwinięta to czy oni wogóle ją zobaczą ? W końcu się nie doczytałam, czy ona jakoś naświetlona będzie ? Czy nie ? Wiem, że ona jest bardzo duża, ale jak pojawi się w ciemnościach to oni mogą nawet na nią uwagi nie zwrócić. Moze jak już będzie rozwinięta np. powinniśmy wszyscy pokazać palcami kierunek gdzie mają patrzeć ? Albo jakieś kartki ze strzałkami ? Jak myślicie ?
Kama97, flaga zostanie rozwinięta jak będzie jeszcze jasno na dworze. Koncert zacznie się po 20, więc czwarty utwór zagrają najpóźniej o 20:30 ;)

JBJ przy Raise Your Hands zawsze nawiązuje interakcje z trybunami i rozgląda się aby zobaczyć ręce uniesione w górę, ale uważam, że flaga powinna przynajmniej przez dwie minuty powisieć, żeby każdy ją zobaczył ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

No jak mogą nie zobaczyć? Nie przesadzajmy...
Na 4 piosence ciemności nie będzie. Zresztą nie byłem nigdy na koncercie gdzie panowały jakieś ciemności...Zawsze była świetna oprawa świetlna i efekty...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze: JBJ przy Raise Your Hands zawsze nawiązuje interakcje z trybunami i rozgląda się aby zobaczyć ręce uniesione w górę, ale uważam, że flaga powinna przynajmniej przez dwie minuty powisieć, żeby każdy ją zobaczył ;)
Nie ma szans, żeby tego nie zobaczyć :D
Mnie ciekawi reakcja Jona, bo będzie musiał wyjść poza schemat swoich standardowych tekstów :D
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Damned pisze:JBJ przy Raise Your Hands zawsze nawiązuje interakcje z trybunami i rozgląda się aby zobaczyć ręce uniesione w górę, ale uważam, że flaga powinna przynajmniej przez dwie minuty powisieć, żeby każdy ją zobaczył ;)
...żeby Bergman z piękną fotka zdążył :P
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:Mnie ciekawi reakcja Jona, bo będzie musiał wyjść poza schemat swoich standardowych tekstów :D
Czyli jest szansa że zamiast "how you doing so far? OK?' powie: How you doing so far Poland?
Tip top and f....g great?' hehe :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”