Tweety do Ryśka i Matta

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Tweety do Ryśka i Matta

Post autor: Adrian »

Strony z Tweetami:
Matt: https://twitter.com/MatthewBongiovi
Richie: https://twitter.com/TheRealSambora
BonJovi: https://twitter.com/BonJovi

Akcja - Masywne Tweety 2go i 7go maja:
https://twitter.com/search?q=%23WeWantSambora&src=typd

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Do koncertu w Gdańsku jest jeszcze sporo czasu. To co dostajemy jako wytłumaczenie absencji Ryszarda jest dla mnie osobiście nie wystarczające dlatego proponuję zawalić tweeta Ryśka prośbami o wytłumaczenie zaistniałej sytuacji.

Nie może być tak, że nagrywają płytę, ogłaszają wielką trasę, promują ją itp a potem nagle robią coś takiego.

Jeżeli poszło o takie błahostki jak kasa, kłótnia, kierunek, wypalenie itp to Rysiek ma szanse zobaczyć, że jego zachowanie jest nie fair w stosunku do tysięcy fanów. Coś takiego powinien zrobić po trasie, albo przed nią. Podobno przed koncertem w LA się spotkali z Jonem więc mogą to zrobić jeszcze raz.

Jeżeli to choroba to powinniśmy dostać jakiś oficjalny komunikat. Wystarczy zdanie, że z powodu choroby...

Zespół jak i Richie ma jeszcze czas wszystko ogarnąć do 19tego czerwca i zamiast zwracać bilety poleciłbym pokazać chłopakom, że to co zrobili to zwykła dziecinada.

Może coś to da może nie, ale ja nie chcę tylko czekać na cud. Chcę żeby zobaczyli, że to co zrobili nie jest ok.
Ostatnio zmieniony 1 maja 2013, o 10:59 przez Adrian, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Jeżeli ma w kontrakcie,że nie może sie wypowiadać o problemach wewnątrz zespołu to takie tweety nic nie dadzą. Stawiam właśnie na problemy na lini JBJ-RS bo o każdej innej sprawie byśmy zostali powiadomieni jak to było w przypadku rehab. Poza tym Jon przyznał,że nie rozmawiał w ogóle z RS od czasu jego odejścia, gdyby był chory to by na pewno zadzwonił. Zwłaszcza,że dzwonili do Sambory Tico i David.
Myśle,że jeśli akcja twittowa to bardziej w stronę Matta, jemu może sie troche język rozwiązać, choć tutaj pytanie na ile jest to wiarygodne...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Myśle,że jeśli akcja twittowa to bardziej w stronę Matta, jemu może sie troche język rozwiązać, choć tutaj pytanie na ile jest to wiarygodne...
Proponuje tu i tu.
Jeżeli ma w kontrakcie.. to na h**j mu za przeproszeniem taki kontrakt jeśli go nie wypełnia. Albo ma jaja i kończy to co zaczął, albo zrywa porządnie. Jeżeli to kłótnia o kasę i inne pierdoły? To ma jeszcze dostać za ten koncert itp jakieś profity?

Myślę, że nacisk i na Ryśka i na Matta może dać do myślenia i być dla nich na tyle niezręczną sytuacją, że postarają się to zmienić.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Można próbować ale pewnie tweety nic nie dadzą.
Lepiej naciskać na organizatorów aby łaskawie próbowali wybadać co jest grane...
Można też zrobić wielką akcję na facebooku, taką międzynarodową...Nikt w Europie przecież się nie cieszy a do Gdańska wybierali się sąsiedzi ze wschodu...Też by chcieli wiedzieć what the f....k!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
KondZik

Post autor: KondZik »

prezes1 pisze:Można próbować ale pewnie tweety nic nie dadzą.
Lepiej naciskać na organizatorów aby łaskawie próbowali wybadać co jest grane...
Można też zrobić wielką akcję na facebooku, taką międzynarodową...Nikt w Europie przecież się nie cieszy a do Gdańska wybierali się sąsiedzi ze wschodu...Też by chcieli wiedzieć what the f....k!
Akcja na FB jest jak najbardziej dobrą opcją. Najwięcej ludzi tam ma konta, można zbierać te kliknięcia i podsyłać link do tej akcji do Matta, Richiego i gdzie się tylko da, żeby to zobaczyli.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Wszystkie pomysły może i fajne, ale nic nie dadzą.. Niestety mamy najmniej do gadania w tym wszystkim. Oni i tak zrobią co chcą.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Myślałem wczoraj o rozpoczęciu na Facebooku akcji, Because We Can't, There's No Bon Jovi Without Sambora lub jeszcze coś innego w tym rodzaju. Takie konto powinna prowadzić osoba znająca kilka języków i ogarnięta w aspektach prawnych, bo to na prawdę ma szansę przerodzić się w coś dużego i przynieść wymierne efekty. Jeżeli brać się za coś takiego to z głową i pełnym wsparciem w różnych aspektach innych osób.
Agata BJ pisze:Wszystkie pomysły może i fajne, ale nic nie dadzą.. Niestety mamy najmniej do gadania w tym wszystkim. Oni i tak zrobią co chcą.
Słyszałaś o akcji AntyNC+? Dodam, że za złe traktowanie klientów dostali w tym tygodniu karę 11 milionów zł, a więc wspólnymi siłami da się pokonać największe korporacje. To była akcja ogólnokrajowa, tutaj mamy szansę na rozkręcenie akcji ogólnoeuropejskiej/światowej. Tyle, że w naszej akcji nie chodzi, o kary pieniężne dla kogokolwiek, ale raczej o zwrócenie uwagi na problem i na solidaryzowanie się z Richiem w jego problemach. ;)
Ostatnio zmieniony 1 maja 2013, o 09:39 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Damned pisze:Słyszałaś o akcji AntyNC+? To była akcja ogólnokrajowa, tutaj mamy szansę na rozkręcenie akcji ogólnoeuropejskiej/światowej.
Nie zrozum mnie źle. Jeśli rozkręcicie taką akcję to z pewnością wezmę w niej udział, bez zastanowienia. Ale na tę chwilę po prostu nie wierzę w powodzenie takich działań i ich skutek w postaci powrotu Richiego na trasę.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Agata BJ pisze:
Damned pisze:Słyszałaś o akcji AntyNC+? To była akcja ogólnokrajowa, tutaj mamy szansę na rozkręcenie akcji ogólnoeuropejskiej/światowej.
Nie zrozum mnie źle. Jeśli rozkręcicie taką akcję to z pewnością wezmę w niej udział, bez zastanowienia. Ale na tę chwilę po prostu nie wierzę w powodzenie takich działań i ich skutek w postaci powrotu Richiego na trasę.
Rozumiem Cię i być może masz rację, że to nic nie da. Pomimo wszystko, moim zdaniem jest to sensowniejszy pomysł niż zawalanie komukolwiek skrzynek. A celem akcji pokazanie Jonowi, że Richie dla nas znaczy więcej, niż może się wydawać. Richiemu na pewno to nie zaszkodzi, a jedności zespołu też może tylko pomóc, bo Jon dostrzeże jak ważny jest Sambora dla fanów. BJ mają 21 mln like'ów na FB, co gdyby 1/10 tej liczby polubiła profil wspierający Rycha? Z pewnością odbiłoby się to sporym echem :) W erze internetu to nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać, wystarczy na każdym forum od JoviTalka po BonJoviItalia napisać notkę o takiej akcji... :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeśli faktycznie chcesz zrobić taką akcję na FB to nie ma na co czekać ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

i od raz ban na jovitlku ;-)
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Czy są chętni aby poprowadzić taki profil?

Trzeba wymyślić nazwę, najlepiej krótką, kilka słów, dobrze aby w nazwie było Bon Jovi, Sambora czyli słowa klucze. Moja propozycja to: There's No Bon Jovi Without Sambora, ale można to jakoś skrócić...

Do tego jakieś logo, proste, czytelne, no i profil prowadzony w całości po angielsku. :)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Trochę pretensjonalny ten tytuł. Proponuję coś lżejszego - We Want Sambora Back albo coś takiego.
Sam poprowadź taki profil ;) Ja mogę pomóc. Wszyscy możemy pomóc.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

A propos Twittera, znalazłam taką oto akcję:

Obrazek

A odnośnie fb, to myślę podobnie jak Agata, We want Sambora back!
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

We want Sambora Back o wiele lepiej ;) Wydaje mi się że fani organizują się już w całej Europie, co widać po obrazku który przytacza Talia... o to chodzi! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”