Kup / sprzedaj bilet na koncert Bon Jovi!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Kup / sprzedaj bilet na koncert Bon Jovi!

Post autor: Bodzio »

Masz już bilet? Chcesz go sprzedać? Szukasz biletów na Golden Circle? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Serwis AleBilet umożliwia prostą sprzedaż i zakup biletów na koncert Bon Jovi!!!
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2013, o 00:24 przez Bodzio, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
straszny_24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 18 marca 2013, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: straszny_24 »

Witam wszystkich jeszcze raz,
jestem zmuszony sprzedać 4 bilety Golden Circle (płaciełem 350zł/szt. + koszty przesyłki). Sprzedam za 320 zł/szt. Kupowałem przez eventim, 100% oryginał. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na: straszny_24@o2.pl. Dla uwiarygodnienia, jestem w stanie przesłać potwierdzenie przelewu i skan biletów.
Pozdrawiam wszystkich!
GP
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 33
Rejestracja: 11 grudnia 2012, o 00:09
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: GP »

Witam,

W grudniu zaraz po starcie kupiliśmy sobie z żoną 2 bilety na GC do Gdańska. 5 miesięcy żyłem strasznie ciesząc się na to wydarzenie.
Szczęście postanowiło ze mnie zadrwić z lekka i uśmiechnęło się z drugiej strony dwoma paskami na teście. :D

W związku z tym, że w czerwcu będziemy mieli prawie 5 miesiąc, żona nie wystoi na nogach od rana do nocy po 10h jazdy z południa Polski. Ja sobie nie wyobrażam jechania bez niej, w związku z tym:

- najchętniej:
Zamienię 2 bilety na GC w Gdańsku na 2 bilety w jakimś fajnym miejscu na trybunach PGE Areny.

- mniej chętnie:
Sprzedam 2 bilety na GC w Gdańsku.

Warunki do uzgodnienia.

GP
Helen
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2013, o 16:02
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Helen »

Witam,
również takie szczeście mnie "dopadło" ,że będę w czerwcu w 5tym miesiącu ciąży i chociaż do tej pory myślałam,że taki koncert to nic dla mnie to z każdym dniem dochodzi racjonalne myślenie i obawa ,że nie dam rady ustać w upalny dzień w tłumie..Kupując bilet na zimę myślałam,że spełniły się moje marzenia to teraz widzę,że priorytety mogą się zmienić..;) też na pozytyw ale jednak mam do sprzedania jeden bilet na Golden Circle za 350 zl.
Jestem z Wrocławia,także jak najbardziej odebrać można osobiście,mogę wystawić też na allegro.
Ewentualnie w razie pytań proszę o kontakt 697 514 440
bosman26
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 8 lutego 2013, o 14:42
Lokalizacja: garwolin

Post autor: bosman26 »

Witam,
przez chwilę nieuwagi i błąd przeglądarki kupiłem na eventim.pl 4 bilety na płytę (po 190 PLN). Jako, że potrzebuje tylko dwóch to pozostałe dwa chętnie odsprzedam, nawet po 180 zł. Bilety są w formie elektronicznej (PDF)więc kosztów wysyłki nie będzie. Pisać na prv lub na email:ew@post.pl Dla uwiarygodnienia mogę przesłać dowód przelewu i skany.


NIE AKTUALNE
Ostatnio zmieniony 5 maja 2013, o 17:17 przez bosman26, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Canis_Luna
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:41
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: Canis_Luna »

Hej! :)
Moja siostra ma do sprzedania bilet na płytę A.
W razie pytań zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość a jeszcze chętniej przez maila canis.luna@gmail.com
"Like Frankie said: I did it my way!"
sambo88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 5 listopada 2009, o 20:38
Lokalizacja: wawa

Post autor: sambo88 »

Niestety z powodów osobistych mam na sprzedaż 2 Bilety na koncert Golden Circle Fast Track.
Bilety kupione na Eventim.
Zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Z kilku powodów zdecydowałam się na sprzedaż biletu Golden Circle Fast Track (jedna sztuka). Bilet kupiony przez eventim, sprzedaję po standardowej cenie, pokrywam koszt wysyłki.

Ewentualnie wymienię GC FT na zwykłe GC (oczywiście z dopłatą różnicy w cenie).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt przez PW lub mailowo: viva_la_gloria@interia.pl
maravilla77
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2013, o 11:16
Lokalizacja: polska

Sprzedam bilet

Post autor: maravilla77 »

mam do sprzedania bilet na koncert Bo Jovi 19 czerwca 2013 na PGE Arenie.
Bilet GC Fast Track za kwote zakupu 550 zl taka za jaska kupiony zostal w eventim.pl

wszelkie informacje pytania prosze pisac na maravilla77@wp.pl. Pozdrawiam
marchewka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2013, o 10:13
Lokalizacja: Gniezno

Sprzedaż 2 -óch biletów na koncert w Gdańsku

Post autor: marchewka »

Witam!
Mam do sprzedania 2 bilety na Golden Circle (orginalna cena 350 zł),kupione przez eventim.pl.Odsprzedam za 320zł (przesyłka gratis).Pozdrawiam i proszę o kontakt na maila
e-mail: carrot_@buziaczek.pl
P.s. posiadam zdjęcia biletów dla zainteresowanych.
Risa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Sprzedam bilet Golden Circle

Post autor: Risa »

Witam, sprzedam jeden bilet Golden Circle za kwotę 300 zł (zamiast 350 zł). Bilet zakupiony w Empiku, posiadam paragon.
Mogę dowieźć w dowolne miejsce w Trójmieście i okolicach, bądź pokryć koszty wysyłki.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: madzia.d3091@interia.pl lub przez PW.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, o 13:04 przez Risa, łącznie zmieniany 2 razy.
straszny_24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 18 marca 2013, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: straszny_24 »

Witam wszystkich jeszcze raz,
jestem zmuszony sprzedać 4 bilety Golden Circle (płaciełem 350zł/szt. + koszty przesyłki). Sprzedam za 300 zł/szt. Kupowałem przez eventim, 100% oryginał. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na: straszny_24@o2.pl. Dla uwiarygodnienia, jestem w stanie przesłać potwierdzenie przelewu i skan biletów.
Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Heja.
Również i ja mam do odsprzedania 1 bilet GCircle po cenie 320 zł.

Bilet jest mojego kumpla który miał jechać ze mną na koncert, ale z przyczyn zawodowych nie będzie mógł jechać choćby chciał.

Bilet kupiony na Eventimie. Kumpel pokrywa koszta przesyłki na terenie kraju lub osobiście mogę przekazać komuś bilet do rąk własnych ;)

Bilet oczywiście orginalny, pachnący i ściągany przez Eventim razem z moim biletem GC FTrack ;D. Skany przesyłki, paragonu itp oczywiście mogę pokazać.

Kontakt na PW lub telefonicznie 790 611 043.


btw. A czy przypadkiem z okazji braku Richiego nie można tego biletu po prostu zwrócić? Nie orientuje się ktoś? Chociaż wolałbym aby inny fan przyszedł na koncert niż go zwracać.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Adrian pisze:

btw. A czy przypadkiem z okazji braku Richiego nie można tego biletu po prostu zwrócić? Nie orientuje się ktoś? Chociaż wolałbym aby inny fan przyszedł na koncert niż go zwracać.
Teoretycznie można bo na stronie BJ jest taki komunikat, ale w momencie, gdy napisałam maila do eventim dowiedziałam się, że póki nie dostali informacji od organizatora o "rozpadzie zespołu", możliwości zwrotu nie ma. W związku z tym napisałam do Prestige ale do dziś nie dostałam odpowiedzi. Może komuś innemu się poszczęściło?
cybill
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:09
Lokalizacja: Warka

Post autor: cybill »

chętnie odkupie 3 bilety na trybuny za maksymalnie 180 zł/osoba. Kontakt madziulka_55@o2.pl
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”