Kup / sprzedaj bilet na koncert Bon Jovi!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
tomeczek1979
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2013, o 18:54
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: tomeczek1979 »

Mam do sprzedania dwa bilety na koncert Bon Jovi , sektor 8 , rzad 37 , cena dwóch biletów 300zł, niestety nie mogę z nich skorzystać ;-(
kontakt email : tomeczek1979@onet.eu
Odbiór osobisty Katowice lub wysyłka
oszolom6
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 7 lutego 2008, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: oszolom6 »

Mam do sprzedania dwa bilety na płytę cena za 300 za komplet.

NIEAKTUALNE!
Ostatnio zmieniony 6 czerwca 2013, o 17:42 przez oszolom6, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

znienacka pisze:
Damned pisze:
znienacka pisze:Jestem niestety zmuszona sprzedać mój wymarzony, dopieszczony i ukochany bilet na BJ (...) bo mam tego samego dnia o 16:00 egzamin
A nie ma tam u Was czegoś takiego jak drugi i trzeci termin? Szczerze mówiąc, to wolałbym rok powtarzać, niż opuścić pierwszy (i być może ostatni) koncert BJ w Polsce... a prawda jest taka, że muszą być następne terminy, więc i tak bym zaliczył, tyle że z poślizgiem...
Następny termin we wrześniu, a ja już mam plany na wrzesień i nie zamierzam ich zmieniać. Poza tym, z całym szacunkiem, bardziej mi zależy na studiach, niż na realizowaniu starych marzeń z dzieciństwa.
Jeżeli koncert BJ, to dla Ciebie tylko kwestia spełnienia starych marzeń z dzieciństwa, to racja... sprzedaj bilet.
oszolom6
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 7 lutego 2008, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: oszolom6 »

Antistar pisze:Mysle ze spokojnie. Musza najpierw opchnac te ktore gorzej schodza (drozsze). D latego sztucznie steruja pojawianiem sie biletów. Nie ma mowy aby na ten moment cal aplyta byla wyprzedana,

Podobna sytuacja jest z koncertem Mccartneya. Od 1 dnia sprzedazy sukinsyny zablokowaly sprzedaz b iletow za 330 pln na plyte , tylko po to aby sprzedac te za 495, 600 czy tez ponad 1000 pln.
Spokojnie moge kupic te i za 1000 ale uparlem sie na konckretne miejsca i je kupie.
Zatem mysle ze mozna poczekac az sie znowu pojawia te na plyte.
Gdyby stal sie cud i faktycznie plyta poszla to jeszcze zostaja aukcje/odkupienie od kogos ewentualnie przed koncertem . Wtedy zawsze sa.

pozdro.
Jak co bede mial do sprzedania dwa bilety Mccartneya na płyte za 600 zl. Jak aktualne to daj znać
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

PILNE!!!

Mam do SPRZEDANIA 1 bilet na trybuny za !! 99zł !! sprawa pilna, brat niestety nie moze jechac oczywiscie cena do negocjacji!!

Sektor : 8
Rząd : 42
Miejsce: 200
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

To ja tu jeszcze się dopiszę - niestety muszę sprzedać bilety Golden Circle FT i na trybuny... Zainteresowanych zapraszam na priv, bądź na allegro:
http://allegro.pl/bilet-bon-jovi-w-gdan ... 76565.html
http://allegro.pl/bilet-na-koncert-bon- ... 02874.html
Cena do negocjacji.
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

http://allegro.pl/show_item.php?item=3307225536

moja aukcja na allegro, 79,99 za niezapomniane wrazenia na koncercie Bon Jovi ... taniej nie znajdziecie:)
bejbiblues
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2013, o 16:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bejbiblues »

Witam, mam do odprzedania BILET GOLDEN CIRCLE pod sceną na koncert 19.06.2013 Gdańsk PGE Arena. W sklepach wszystkie bilety tej kategorii są już wysprzedane! Cena sklepowa to 350 zł, chętnie odsprzedam bilet TANIEJ NIŻ W CENIE SKLEPOWEJ, CENA DO NEGOCJACJI!! Bilet oryginalny, kupiony w Empiku, niestety z powodów osobistych nie będę mogła pojechać na koncert:( Polecam, warto zaoszczędzić. Bilet mogę wysłać pocztą lub odbiór osobisty: Warszawa/ Poznań/ Wrocław (dużo podróżuję między tymi miastami). Istnieje również możliwość wystawienia biletu na Allegro. Kontakt na forum lub tel.602 408 468.
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

http://www.lastfm.pl/event/3430450+BON+ ... r#shoutbox zgłoś się do tego nieszczęśnika, co chce się oświadczyć na koncercie, a nie ma biletu na GC :P
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

Kupie bilet na płyte! :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
WeLoveCookies
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 9 czerwca 2013, o 12:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: WeLoveCookies »

KOCHANI!

Dwa bileciki Sektor 07, Rząd 44, Miejsce 198 i 199.
Do negocjacji, bardzo zależy mi by sprzedać.

Niestety był to prezent na dzień dziecka, czemu niestety... Tata nie przewidział końcówki roku i nie ma szans wydostania się wtedy ze szkoły w której jestem. Bilet także był dla mojej siostry, która utkwiła daleko w Anglii i nie będzie mogła przyjechać.

Warszawa - najchętniej odbiór osobisty, ale może być i wysyłka. Oby doszło...
KamilB.
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 9 czerwca 2013, o 14:06
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: KamilB. »

Odkupię 1 bilet na płytę za ok. 150 zł!! Proszę o kontakt osoby mające takowy do sprzedania. Pozdrawiam! kamil.bitkowski@o2.pl
Trójmiasto/Warszawa
Ostatnio zmieniony 9 czerwca 2013, o 21:58 przez KamilB., łącznie zmieniany 1 raz.
Springteen
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 14 marca 2012, o 13:18
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Springteen »

Witam! Sprzedam bilet w strefie Golden Circle. Bilet kupiony w Empiku - posiadam paragon.
Mogę pokryć koszt wysyłki lub możliwy jest odbiór osobisty w Poznaniu/Bydgoszczy/Jarocinie/Krotoszynie. CENA DO NEGOCJACJI :))
Zainteresowanych proszę o kontakt: martyna.zydorek@interia.pl
798833945 lub facebook
NIEAKTUALNE
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2013, o 12:01 przez Springteen, łącznie zmieniany 1 raz.
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

Może ktoś się jednak skusi :), bilet Golden Circle Fast Track za 420 zł razem z przesyłką, albo miejsce na trybunach za 80 zł także z przesyłką. Do negocjacji. Zapraszam serdecznie na priv i allegro:

http://allegro.pl/bilet-na-bon-jovi-gda ... 30490.html
http://allegro.pl/bilet-na-koncert-bon- ... 02874.html
tomeczek1979
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2013, o 18:54
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: tomeczek1979 »

Mam do sprzedania dwa bilety na koncert Bon Jovi , sektor 8 , rzad 37 , cena dwóch biletów 200zł,( 100zł szt) niestety nie mogę z nich skorzystać ;-(
kontakt email : tomeczek1979@onet.eu
Odbiór osobisty Katowice lub wysyłka
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”