Akcja fanowska Gdańsk 2013 - podsumowanie

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Akcja fanowska Gdańsk 2013 - podsumowanie

Post autor: Bodzio »

Podjąłem decyzje o wykonaniu flagi wg już gotowego projektu - na chwile obecną zachowam ten w tajemnicy.

Koszt wykonania flagi 15 x 10 m to 4 500 PLN! Są to dość duże pieniądze, i wydaje mi się, że bez sponsora będzie ciężko nam ten ciężar udźwignąć. Zatem wszelkie pomysły mile widziane...

[ Dodano: 2013-03-18, 14:29 ]
Mam też ofertę na 3 150 PLN - już lepiej.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Bodzio pisze:Podjąłem decyzje o wykonaniu flagi wg już gotowego projektu - na chwile obecną zachowam ten w tajemnicy.
Już gotowego? Brzmi nieciekawie. Kiedy się dowiemy.
Bodzio pisze:Koszt wykonania flagi 15 x 10 m to 4 500 PLN! Są to dość duże pieniądze, i wydaje mi się, że bez sponsora będzie ciężko nam ten ciężar udźwignąć. Zatem wszelkie pomysły mile widziane...

[ Dodano: 2013-03-18, 14:29 ]
Mam też ofertę na 3 150 PLN - już lepiej.
Jeśli chodzi o wielkość wydaje mi się, że szału nie ma za tą cenę. Może warto zastanowić się nad zamówieniem samego płótna o tej bądź innej wielkości, powołać grupę roboczą i samemu zająć się jej odpowiednim pomalowaniem.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeśli faktycznie udało by się za tę niższą cenę i udało by się znaleźć sponsora...to może dalibyśmy radę. Sami też się możemy nieco dorzucić, przynajmniej symbolicznie.
bartekbb23 pisze:Jeśli chodzi o wielkość wydaje mi się, że szału nie ma za tą cenę. Może warto zastanowić się nad zamówieniem samego płótna o tej bądź innej wielkości, powołać grupę roboczą i samemu zająć się jej odpowiednim pomalowaniem.
Pomysł średni (nie żebym wątpiła w nasze zdolności artystyczne) i według mnie nierealny. Musielibyśmy się dużo wcześniej zebrać, znaleźć na to jakieś odpowiednie miejsce i ustalić z dużym wyprzedzeniem, a oprócz tego też przygotować flagę sporo wcześniej. To wydaje mi się jednak niemożliwe chociażby dlatego, że jesteśmy z różnych stron Polski i ciężko by było się nam w ten sposób zorganizować.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Agata BJ pisze:bartekbb23 napisał/a:
Jeśli chodzi o wielkość wydaje mi się, że szału nie ma za tą cenę. Może warto zastanowić się nad zamówieniem samego płótna o tej bądź innej wielkości, powołać grupę roboczą i samemu zająć się jej odpowiednim pomalowaniem.


Pomysł średni (nie żebym wątpiła w nasze zdolności artystyczne) i według mnie nierealny. Musielibyśmy się dużo wcześniej zebrać, znaleźć na to jakieś odpowiednie miejsce i ustalić z dużym wyprzedzeniem, a oprócz tego też przygotować flagę sporo wcześniej. To wydaje mi się jednak niemożliwe chociażby dlatego, że jesteśmy z różnych stron Polski i ciężko by było się nam w ten sposób zorganizować.
Czemu uważasz, że średni. Grupy kibicowskie dają sobie radę z podobnymi sprawami w 2-5 dni, w zależności od projektu. Pomalować flagę na biało czerwono umie każdy. Dalszą część mogłyby zrobić osoby bardziej uzdolnione.

Z tego co zauważyłem sporo osób mieszka w Poznaniu. Reszta chętnych mogłaby dojechać. Umówić się można odpowiednio wcześniej. Do koncertu 3 miesiące. Po drodze różne wolne dni. Poza tym Poznaniacy też mają znajomych, których na pewno udałoby się przekonać do pomocy.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Nic mnie tak nie wkurza na koncertach jak przysłaniające mi widok flagi, balony i inne latające śmieci. Nie pomyśleliście o tym, że niektórzy nie koniecznie chcą oglądać spód flagi zamiast koncertu? ;)

Proponowałbym mniej "drastyczne" formy akcji fanowskich - jeżeli już musicie ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Nic mnie tak nie wkurza na koncertach jak przysłaniające mi widok flagi, balony i inne latające śmieci. Nie pomyśleliście o tym, że niektórzy nie koniecznie chcą oglądać spód flagi zamiast koncertu? ;)

Proponowałbym mniej "drastyczne" formy akcji fanowskich - jeżeli już musicie ;)
_________________
Przecież już widziałeś, co tu ogladać :p na jeden utwór, np lost highway Cie nie zbawi i tak tego bys nie oglądał :D
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

bartekbb23 pisze:
Czemu uważasz, że średni. Grupy kibicowskie dają sobie radę z podobnymi sprawami w 2-5 dni, w zależności od projektu. Pomalować flagę na biało czerwono umie każdy. Dalszą część mogłyby zrobić osoby bardziej uzdolnione.

Z tego co zauważyłem sporo osób mieszka w Poznaniu. Reszta chętnych mogłaby dojechać. Umówić się można odpowiednio wcześniej. Do koncertu 3 miesiące. Po drodze różne wolne dni. Poza tym Poznaniacy też mają znajomych, których na pewno udałoby się przekonać do pomocy.
Na I Oficjalny Zlot Fanów BJ, LATEM, przyjechało ile? 2 osoby z forum? Więc w co Ty wierzysz szefie? ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

PePe pisze:
bartekbb23 pisze:
Czemu uważasz, że średni. Grupy kibicowskie dają sobie radę z podobnymi sprawami w 2-5 dni, w zależności od projektu. Pomalować flagę na biało czerwono umie każdy. Dalszą część mogłyby zrobić osoby bardziej uzdolnione.

Z tego co zauważyłem sporo osób mieszka w Poznaniu. Reszta chętnych mogłaby dojechać. Umówić się można odpowiednio wcześniej. Do koncertu 3 miesiące. Po drodze różne wolne dni. Poza tym Poznaniacy też mają znajomych, których na pewno udałoby się przekonać do pomocy.
Na I Oficjalny Zlot Fanów BJ, LATEM, przyjechało ile? 2 osoby z forum? Więc w co Ty wierzysz szefie? ;)
No niestety, PePe ma rację.. Tak to wygląda. Nie sądzę by to było realne się tak zorganizować.
Scrooge, flaga zaistnieć by miała dosłownie na 1 utwór. Tylko dlatego ja bym się na to zgodziła. Sama bym nie chciała jej mieć nad głową pół koncertu ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

PePe pisze: Na I Oficjalny Zlot Fanów BJ, LATEM, przyjechało ile? 2 osoby z forum? Więc w co Ty wierzysz szefie? ;)
Nie wierzę, ale dość was w Poznaniu i okolicach, żeby się tym zająć :D A jak miałoby być znacznie taniej.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

To rzeczywiście konkretne pieniądze. Szkoda, że projekt na razie zachowany w tajemnicy i nie można obejrzeć. Jestem ciekaw czy już się jakieś wstępne pomysły na pozyskanie sponsora pojawiły. Czy ewentualnie zrzutka forumowa? Chociaż takie rozwiązanie by chyba nie miało większych szans na sukces.

Inna kwestia to szum jaki się zrobił wokół niedawnej wypowiedzi na temat transparentów wnoszonych na koncerty podczas obecnej trasy. Oczywiście rzecz się ma transparentów (zakaz wnoszenia - przynajmniej na amerykańskiej części trasy) a nie flag, czy innych tego typu rzeczy, ale jestem ciekaw, czy jeśli zakaz ten przeniosą na stadiony, to czy wniesienie flagi będzie w ogóle możliwe.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Frankie pisze:To rzeczywiście konkretne pieniądze. Szkoda, że projekt na razie zachowany w tajemnicy i nie można obejrzeć. Jestem ciekaw czy już się jakieś wstępne pomysły na pozyskanie sponsora pojawiły. Czy ewentualnie zrzutka forumowa? Chociaż takie rozwiązanie by chyba nie miało większych szans na sukces.

Inna kwestia to szum jaki się zrobił wokół niedawnej wypowiedzi na temat transparentów wnoszonych na koncerty podczas obecnej trasy. Oczywiście rzecz się ma transparentów (zakaz wnoszenia - przynajmniej na amerykańskiej części trasy) a nie flag, czy innych tego typu rzeczy, ale jestem ciekaw, czy jeśli zakaz ten przeniosą na stadiony, to czy wniesienie flagi będzie w ogóle możliwe.
Najwięcej na ten temat powinien wiedzieć organizator, ale w sumie na taką wiedzę może być jeszcze za wcześnie..co by sprawiało, że utkniemy w miejscu z flagą póki co.
A co z innymi akcjami fanowskimi oprócz flagi?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Skoro wciąż jest sporo czasu, dlaczego nie zrobić przetargu/konkursu na projekt flagi? 3000 zł to inwestycja którą musimy wykorzystać w najlepszy sposób, a wspólnymi siłami możemy osiągnąć więcej... Obecnie nie wiemy nawet na co zbieramy pieniądze, a jeżeli projekt zostanie ujawniony, to może nikt nie będzie miał już wątpliwości :)
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Proszę.

Co do wniesienia itd. to już ustalenia między mną a organizatorem. Na nie za wcześnie, skoro nie mamy nic...
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Projekt jest bombowy! Lepszych słów nie znajduję :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Może dodać na tym jeszcze THANK YOU ? np zamiast because we can
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”