Akcja fanowska Gdańsk 2013 - dyskusja

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Myślę, że trzeba dopytać organizatora koncertu co sam planuje, jakie chodziły słuchy pisałem już wcześniej. Jeśli zapewni kartoniki na krzesełka trybun to będziemy 1 rzecz mieli juz z głowy
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2013, o 20:00 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tomker pisze: Ogromne flagi są dobre na mecze na które chodzisz co tydzień - (mi się osobiście pomysł podoba), ale widzę wady - kilka minut to 1 piosenka. Nie sądzę, żeby ktoś kto całe życie czekał na koncert BJ w Polsce i przejechał pół Polski, wyczekiwał na swój ukochany kawałek aż tu nagle nic nie widzi, bo ma nad głową ogromną flagę...
Tak na marginesie - Kiedyś widziałem jak na meczu w takiej fladze kolesie wycinali sobie otwory na głowę ;/
Na koncert przyjdzie wiele randomów, którzy znają parę utworów góra i takie osoby w dużej mierze będą na trybunach. Serio, nawet jeśli Ty jesteś takim fanem, który czeka całe życie, to co, wolisz pokazać zespołowi, że czekałeś takim samolotem z napisem, czy czymś, co zespół ma szanse zobaczyć i serio docenić. Wolisz działać, czy gapić się. Naprawdę, gwarantuję Ci, nie będziesz się gapił na nich cały czas bo nie ma na co się gapić 3 godziny.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Tylko zauważ, że większość z nas będzie na murawie, (czy trybuny odpadają?) więc trzeba by uzgodnić, gdzie jesteśmy wstanie wywalić tę/te flagę/flagi

[ Dodano: 2013-01-30, 21:07 ]
bartekbb23 pisze: gwarantuję Ci, nie będziesz się gapił na nich cały czas bo nie ma na co się gapić 3 godziny.
jak zagrają bed of roses albo itsołrajta to mogę w tym czasie siedzieć nawet kilkanaście minut pod flagą. Gorzej jak ktoś te piosenki lubi...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tomker pisze:Tylko zauważ, że większość z nas będzie na murawie, (czy trybuny odpadają?) więc trzeba by uzgodnić, gdzie jesteśmy wstanie wywalić tę/te flagę/flagi
Ja obstawiałem pomysł z kilkoma sektorówkami na trybunach i fladze dużej PL z napiszem na murawie.
Tomker pisze:jak zagrają bed of roses albo itsołrajta to mogę w tym czasie siedzieć nawet kilkanaście minut pod flagą. Gorzej jak ktoś te piosenki lubi...
Fakt ktoś może nie lubić, ale cholera, dźwięku nie wyłączą, naprawdę ja nie wiem co tam do cholery oglądać cały czas.

Pytanie nie brzmi na jakiej piosence, bo to jest raczej tak, że każdemu nie dogodzimy. Raczej chodzi o moment koncertu- czy chcemy się pokazać na początku, środku, czy najlepsze zostawić na koniec.

Księciunio jaki jest- wszyscy wiemy. Dodatkowo po Berlinie może mu się średnio chcieć, zwłaszcza przy pustawym stadionie, więc ja bym to zrobił w miarę na początku.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bartekbb23 pisze:
Tomker pisze:jak zagrają bed of roses albo itsołrajta to mogę w tym czasie siedzieć nawet kilkanaście minut pod flagą. Gorzej jak ktoś te piosenki lubi...
Fakt ktoś może nie lubić, ale cholera, dźwięku nie wyłączą, naprawdę ja nie wiem co tam do cholery oglądać cały czas.
Hmm... lepiej zastanówmy się jak wytłumaczyć dziewczynom, że np. przy Bed Of roses nie będą mogły wpatrywać się "na żywo" w ukochanego Jona... :cfaniak:
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze: Hmm... lepiej zastanówmy się jak wytłumaczyć dziewczynom, że np. przy Bed Of roses nie będą mogły wpatrywać się "na żywo" w ukochanego Jona... :cfaniak:
Słuszna uwaga ;) Czyli wniosek jest jeden. Trzeba nakładać flagę na te , które lubią Richiego ;]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

kikusia28 pisze:
Tomker pisze: Hmm... lepiej zastanówmy się jak wytłumaczyć dziewczynom, że np. przy Bed Of roses nie będą mogły wpatrywać się "na żywo" w ukochanego Jona... :cfaniak:
Słuszna uwaga ;) Czyli wniosek jest jeden. Trzeba nakładać flagę na te , które lubią Richiego ;]
I tego się trzymajmy;)

Chociaż... a jak Rysiek zaśpiewa w Homebound train? Przegapić takie coś? ;)

A Ty kogo wolisz?

[ Dodano: 2013-01-31, 15:09 ]
bartekbb23 pisze:
Tomker pisze:Tylko zauważ, że większość z nas będzie na murawie, (czy trybuny odpadają?) więc trzeba by uzgodnić, gdzie jesteśmy wstanie wywalić tę/te flagę/flagi
Ja obstawiałem pomysł z kilkoma sektorówkami na trybunach i fladze dużej PL z napiszem na murawie.
Może lepiej się nie rozdrabniać i zrobić jak największą flagę na murawę a na trybuny "flagę" z kartoników...?
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Mój pomysł jest prosty, głupi i epicki zarazem.
Można by załatwić jakieś proste sosnowe łóżko, zamówić pościel z nadrukowanymi różami (biało-czerwonymi oczywiście) i podać Jonowi na scenę. Na ramie można napisać "We wanna lay you down in a bed of roses" - ze względu na napis, łóżko by musiały podać fanki płci pięknej. Wymagałoby to oczywiście uzgodnienia z organizatorem i ochroną. Bon Jovi na pewno zapamiętaliby tę akcję i przyćmilibyśmy wszystkie fankluby świata niskim kosztem. Nie wymagałoby to też zaangażowania niezrzeszonej z nami widowni.
Why so serious?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Yossarian pisze:Mój pomysł jest prosty, głupi i epicki zarazem.
Można by załatwić jakieś proste sosnowe łóżko, zamówić pościel z nadrukowanymi różami (biało-czerwonymi oczywiście) i podać Jonowi na scenę. Na ramie można napisać "We wanna lay you down in a bed of roses" - ze względu na napis, łóżko by musiały podać fanki płci pięknej. Wymagałoby to oczywiście uzgodnienia z organizatorem i ochroną. Bon Jovi na pewno zapamiętaliby tę akcję i przyćmilibyśmy wszystkie fankluby świata niskim kosztem. Nie wymagałoby to też zaangażowania niezrzeszonej z nami widowni.
Naprawdę świetny pomysł! Ja mogę podać to łóżko i nawet się w nim położyć...
Zaczynam zbijać deski, by było taniej.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

Pomysł Yossarian jest świetny! Zespół na pewno by nas po czymś takim zapamiętał ;) Jakbym była w miarę blisko, też mogę podawać :D
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Bart pisze:4- oklaski na wejście, przy intro- pokażemy, że mocno czekamy
Ja dodałabym jeszcze tupanie prawą nogą! Niech wiedzą jak długo czekaliśmy! :D
Pomysły typu: oklaski/fala meksykańska/śpiewanie jakiejś zwrotki powinny być koncertowym spontanem a nie z góry zaplanowanym działaniem. Od razu skazujemy się na porażkę. O ile fajnie jest mieć poparcie 60 ludzi na forum, że "to świetny pomysł" to gorzej już z zapanowaniem i zdyscyplinowaniem kilkudziesięciu tysięcy ludzi na stadionie.
Wszystko wydaje się proste i fajne zanim nie zderzysz się z tym tłumem.
znowu Bart pisze: 2- Papier toaletowy- nie uda się chociażby z racji tego, że pomiędzy sektorami na płycie będą barierki i przestrzeń, np chociażby catwalk. Poza tym, może być dużo wolnego miejsca między GC a Generalem.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy sektor rozwijał swoje rolki. Przecież to ten sam kolor.

Róże - odpadają. To znaczy ja na pewno się na to nie piszę. Już widzę minę Jona jak dostaje różami po twarzy.


Flaga/ Kartoniki.
Jeśli coś jest oklepane to na pewno w tym przypadku będą to kartoniki... ogólnie forma zaprezentowania się jest świetna, ale nie zapominajmy, że ten pomysł należy do Udine i to oni jako pierwsi podczas ostatniej trasy zrobili tym na zespole piorunujące wrażenie (Zdjęcie tej flagi wisi u Jona gdzieś tam hehe).

A co do rozwijania flagi, to bardziej obawiam się tego czy obcokrajowcy będą chcieli wziąć w tym udział. A z tego co nam wiadomo, będzie ich trochę w sektorach DC i GC.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

jovizna pisze:Naprawdę świetny pomysł! Ja mogę podać to łóżko i nawet się w nim położyć...
Zaczynam zbijać deski, by było taniej.
Pieśni o Twym pięknie śpiewane przez bardów dotarły i do Gdańska, ale słyszałem też, że masz męża i dzieci, więc łóżko będzie musiało być puste
Why so serious?
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Wizja fanklubu taszczącego łóżko na koncert jest bezcenna : D
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Yossarian pisze:
jovizna pisze:Naprawdę świetny pomysł! Ja mogę podać to łóżko i nawet się w nim położyć...
Zaczynam zbijać deski, by było taniej.
Pieśni o Twym pięknie śpiewane przez bardów dotarły i do Gdańska, ale słyszałem też, że masz męża i dzieci, więc łóżko będzie musiało być puste
Zadziwiające, bo mi nic o tym nie wiadomo :co:
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tomker pisze:Może lepiej się nie rozdrabniać i zrobić jak największą flagę na murawę a na trybuny "flagę" z kartoników...?
Powtarzam się, ale- a trybuny będą pełne? Wątpię.

Poza tym kartoniki.... no to już niestety było, i było to wykonane przezajebiście i to na ostatniej trasie.

jovizna pisze:Pomysły typu: oklaski/fala meksykańska/śpiewanie jakiejś zwrotki powinny być koncertowym spontanem a nie z góry zaplanowanym działaniem. Od razu skazujemy się na porażkę. O ile fajnie jest mieć poparcie 60 ludzi na forum, że "to świetny pomysł" to gorzej już z zapanowaniem i zdyscyplinowaniem kilkudziesięciu tysięcy ludzi na stadionie.
Wszystko wydaje się proste i fajne zanim nie zderzysz się z tym tłumem.
Ale mi chodzi tylko, żeby rozgrzać atmosferę, przed samym wejściem, sama wiesz jak jest na ich koncertach...to oczekiwanie... jest nudne, nieprawdaż? Jakoś po ludziach nie widziałem nigdy zbytnich emocji, towarzyszących momentowi tuż przed wyjściem na scenę.

Ludzie idący na koncert, którzy o tym wiedzieć nie będą, przyjmą to jako spontan, ktoś uderzy rytm na bębnie, przód zacznie klaskać a reszta powinna podążyć za nimi, jak nie to trudno, ale co, nie próbować, bo reszcie się nie będzie chciało? Przyjdą naburmuszeni i będą siedzieć czekając aż będzie koniec?
A co do rozwijania flagi, to bardziej obawiam się tego czy obcokrajowcy będą chcieli wziąć w tym udział. A z tego co nam wiadomo, będzie ich trochę w sektorach DC i GC.
Ile ich będzie? 300 znajdziesz? Tym razem tak dla odmiany, to oni są u nas, a nie my u nich, więc jakoś muszą przełknąć nasze pomysły.
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”