Organizacja na PGE Arenie

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AlanPolonia
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 21 marca 2011, o 09:35
Lokalizacja: Milicz

Organizacja na PGE Arenie

Post autor: AlanPolonia »

To jest raczej temat w ktorym musi uczestniczyc Bodzio. Trzeba cos zrobic aby byly wieksze "atrakcje" na stadionie. Nie ma byc glosno o koncercie tylko w Polsce ale i w calej Europie jak nie na swiecie.

Glosno bylo o Udine i faktycznie jest to najlepszy koncert na jakim bylem ale my musimy ich pobic.

jedno z najlepszych DVD to wedlug mnie Londyn z 1995. tam byly ogromne dmuchane postacie ale to raczej nie to o czym chcialbym pogadac... byly tam PETARDY!!!

Delikatne wystrzaly podczas Livin' On a Preyer czy Lay Your Hands On Me wiec cos takiego na pewno moze byc fajne, gdy nikt sie nie spodziewa uslyszec nic poza mocnym uderzeniem w werbel, iskry wystrzelajace z poza sceny. pod koniec koncertu petardy na dachu stadionu, niech Jon z chlopakami poczuje sie jak w latach 90tych i zapamieta nas ;)

naspetnym punktem jest na pewno utworzenie napisu lub flagi na trybunach, jak w Udine na Fan Klub moze przygotowac jakis trasparent dla Richiego...w koncu ma on korzenie polskie ale nie wiem czy WELCOME HOME bedzie stosowne ale cos w tym stylu. o koszulkach dla fan klubu jest juz mowa na innym temacie ale to tez jest wazne, fajnie by bylo gdyby wiekszosc osob diamond i golden miala takie same koszulki.

obowiazkowe bedzie tez krzycznenie czegos w stylu WELCOME IN POLAND podczas pauzy miedzy piosenkami. musimy wiedziec co i kiedy krzyczec, tak aby caly stadion byl gotowy.

a pytanie jeszcze do Bodzia... jak zorganizowac BD i DVD koncertu?? to decyzja Jona czy moze zrobic to Fan Klub sponsorowany np. przez TVN i RadioZet czy RMF FM??

Podajcie inne pomysly!!! ;D
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Ja myślałam nad różami podczas Bed of Roses. By każdy miał chociaż jedną czerwoną różyczkę i którą byśmy w pewnym momencie np. rzucili do góry czy na scenę ?
TheMop
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 30 października 2012, o 21:48
Lokalizacja: Dublin

Post autor: TheMop »

A skąd wiesz, że będzie Bed of roses? ;]
NOTHING GOOD COMES EASY, ALL GOOD THINGS TAKE SOME TIME
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

AlanPolonia pisze:obowiazkowe bedzie tez krzycznenie czegos w stylu WELCOME IN POLAND podczas pauzy miedzy piosenkami. musimy wiedziec co i kiedy krzyczec, tak aby caly stadion byl gotowy.
Ja nie chce sie czepiac ale na przyszlosc.....welcome TO Poland ;)
TheMop pisze:A skąd wiesz, że będzie Bed of roses?
Bo praktycznie na 90% zagrają ten kawałek? ;)


Co do samych pomysłów....ciezko cos wykombinowac ;) Pomysl z różami wydaje sie calkiem fajny. Może kazdy zabierze ampułke z krwią i rzucimy je na scene podczas Blood on blood? :D :D
Lub na Wanted caly stadion zalozy kapelusze? Albo kazdy bedzie mial wydrukowanego smirka na Have a nice day? :D
Albo na Who says you can't go home wszyscy pojdziemy do domu? :D

Ewentualnie diamond i golden wszyscy na czerwono, reszta plyty na bialo. Tym sposobem zywa bialo czerwona flaga ;)
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Nio, nie wiem... :)) Ale coś trzeba wyjątkowego wymyślić a tego raczej nie było. Róże można nie tylko do Bed of Roses dać ale do niego najbardziej pasują ^^
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

PePe pisze:Ewentualnie diamond i golden wszyscy na czerwono, reszta plyty na bialo. Tym sposobem zywa bialo czerwona flaga
Oooo ten pomysl mi sie bardzo podoba!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Pomysł z różami bardzo fajny, ale nie wiem czy róże przeżyją calutki dzień w ciepłą pogodę, w tłumie ludzi...zanim zostaną użyte. Może być ciężko, ale sama idea do mnie przemawia :)
Pomysł z ułożeniem się w żywą flagę może i fajny, ale ja np. wolałabym, żebyśmy wszyscy byli ubrani tak samo. Tak jak było już pisane - w specjalnie zaprojektowane dla fanklubu koszulki. Wszystkie raczej czarne ;)
Mamy jeszcze bardzo dużo czasu, pomysły mogą się już sypać w sumie...ale do organizacji jeszcze dojdziemy :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Ja mam pomysł, żeby kupić koszulkę z orłem i napisem Poland czy Polska, i rzucić Jonowi na scenę.

A co myślicie, żeby w trakcie którejś z wolniejszych piosenek która np. mielibyśmy pewność że raczej będzie, podnieść ręce do góry z zapalonymi zimnymi ogniami ? :D
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

PePe pisze:Albo na Who says you can't go home wszyscy pojdziemy do domu? :D
Rozwalił mnie ten tekst. :D

Jest jeszcze dużo czasu, na pewno wymyślimy coś ciekawego, że BJ do Nas powrócą. :P
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Petardy na dachu itd. raczej nie ma mowy - takie coś może załatwić tylko "stadion". Pogadam na spotkaniu z managementem.
Petardy u widzów - nie ma mowy, zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych na stadion.
DVD itd. nie ma mowy na zgodę - tylko wytwórnia może zgodzić się na nagranie itd. A są to koszta itd. Każdy może sobie nagrywać sam... Chyba, że akurat BJ będą chcieli coś takiego zrobić.

Reszta pomysłów OK. Róże trochę słabe jak na moje zdanie, może zrobi się coś ciekawszego.

Pamiętajcie o konfetti na Capt. Crash...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
MotherLoveBone
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 30 października 2012, o 18:52
Lokalizacja: Opole

Post autor: MotherLoveBone »

Ten kto dowalił z tymi petardami ma u mnie mistrza :)
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Flaga wydaje mi się już trochę oklepana, co nie znaczy, że nie możemy jej wykorzystać w którymś momencie. Z jakimś napisem oczywiście, ale 'Welcome home' jest dość... ja wiem? Patetyczne? Mało zrozumiałe?

Róże są fajne, ale faktycznie mogą nie przeżyć. A sztuczne? Słaby efekt? Da się kupić ładnie wyglądające sztuczne kwiaty.

Ciężko będzie nam wymyślić coś naprawdę mocnego, co nie byłoby wykorzystane już przez fanów innych zespołów. Moim zdaniem powinniśmy zorganizować coś typowo "Bonjoviowego", coby chłopcy poczuli się wyjątkowo. :) Jest dużo czasu, można pomyśleć. Albo zebrać kilka pomysłów, zrobić sondę, etc.
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Prosta ale wg mnie fajna sprawa -balony
Białe i czerwone balony.
Lekkie, łatwo wziąć kilka do kieszeni, pompujemy juz na koncercie i rzucamy w tłum.
Jak będzie dużo balonów to może być fajny efekt.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
black
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 71
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: black »

Na tegoroczny koncert Guns N' Roses w Rybniku była organizowana wielka flaga Polski, róże też były rzucane - możemy to potraktować albo jako okazję do podpytania o szczegóły albo do stwierdzenia że zrobimy coś innego, czego jeszcze nikt nie robił. Albo całkiem to olać, też można, ja to tylko dorzucam jako wzmiankę.

Myślę że na pewno trzeba by zabrać zapalniczki ;)
"And on the 8th day God created rock n' roll!..."
last.fm
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

yanni pisze:Prosta ale wg mnie fajna sprawa -balony
Białe i czerwone balony.
Lekkie, łatwo wziąć kilka do kieszeni, pompujemy juz na koncercie i rzucamy w tłum.
Jak będzie dużo balonów to może być fajny efekt.
A mi się podoba :) Tylko jak to zrobić, żeby wszyscy te swoje balony puścili w tym samym momencie :whoeva: A chwilowa flaga z balonów tuż przed wypuszczeniem też byłaby dobra :)
One light burning ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”