Promocja koncertu!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Skoro już o tym mowa...

W Krakowie istnieje coś takiego, jak reklama koncertu Bon Jovi ale jest to bardzo, bardzo, BARDZO pośrednia reklama. Mianowicie na stacji paliw Lotos jest taki oto plakat:

Obrazek
Sorry za jakość, ciężka pora i ciężkie światło dla mojego aparatu.

Tankując ileś tam przez ileś tam można wygrać bilet, do czego bardzo zachęcają. Przy każdym dystrybutorze z paliwem stoją mniejsze wersje tego, a na stacji można dostać ulotki.

Nie wiem, od kiedy to tam jest, sama pewnie długo bym jeszcze nie zauważyła, ale wnikliwemu wzrokowi MKwiatek93 nic nie umknie :cfaniak:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Mam pytanie.... czekał, ktoś ostatnio w jakiejś przychodni, szpitalu? :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

dobre pytanie :D Pewnie zarobił na tym, kto miał zarobić i the end jak śpiewa BJ...
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Promocja

Post autor: wranglerek »

A w Radomiu to chyba tylko ja w koszulce promuję koncert BON JOVI. Smutne to. Może coś się zmieni wkrótce???

[ Dodano: 2013-05-07, 18:00 ]
Rzeczywiście na stacji Lotos-u jest plakat i ulotki (dziś przejeżdżałem i widziałem) namawiające do tankowania i wzięcia udziału w konkursie gdzie mozna wygrać bilety na Bon Jovi. Ale czy to jest prawdziwa promocja koncertu???
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Gloria pisze:
Nie wiem, od kiedy to tam jest, sama pewnie długo bym jeszcze nie zauważyła, ale wnikliwemu wzrokowi MKwiatek93 nic nie umknie :cfaniak:
Wiesz że mi nie umknie nic, nawet mini pieprzyki itd :D
Reklama bardzo Nas ucieszyła, bo tak jak pisałam wcześniej w moim mieście nie ma nic :( ale widziałam takie również w mniejszych miejscowościach, także skądkolwiek jesteście ruszajcie w kierunku Lotosu :cfaniak:
marta96
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 22 stycznia 2013, o 17:59
Lokalizacja: Radom

Re: Promocja

Post autor: marta96 »

wranglerek pisze:A w Radomiu to chyba tylko ja w koszulce promuję koncert BON JOVI. Smutne to. Może coś się zmieni wkrótce???
Nie prawda ja też staram się jak mogę żeby namówić Radom na koncert paradując w koszulce po mieście :)
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Widziałam tą "reklamę" w drodze do Lublina ale nie mam pojęcia gdzie to było :zniesmaczony: pociąg ciut za szybko jechał :D
I'm such a child :P
Alma13
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2013, o 08:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Alma13 »

Piszę do wszystkich fanów z pytaniem i prośbą :)
Mam 2 bilety do Golden Circle z których muszę niestety zrezygnować z ciężkim sercem :beksa: , ponieważ jestem w ciąży i to za duże ryzyko. Najchętniej zamienię je na jakieś miejsca siedzące :jupi: , ale jeżeli ktoś jest zainteresowany też kupnem, to proszę o kontakt na maila:
paulina_f1@op.pl

Pozdrawiam wszystkich BJ fanów!
Alma13
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Ja dziś (a może to było wczoraj...) widziałam w metrze informację, że Ira wystąpi przed Bon Jovi. Zawsze to jakaś promocja. :p
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

M.J. pisze:Ja dziś (a może to było wczoraj...) widziałam w metrze informację, że Ira wystąpi przed Bon Jovi. Zawsze to jakaś promocja. :p
Muszę zacząć jeździć metrem....

Jedyne co ja widziałam to mini reklamówka na TVN24 i karteczka w EMPiKu przy spisie nadchodzących imprez w kasie z biletami. Żadnych plakatów, banerów...
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Dziś w TVN24 przy okazji przekrętu z Madonną na Narodowym odbyła się rozmowa w studio na temat imprez na stadionach, które zostały wybudowane na Euro. Jakiś zaproszony promotor stwierdził, że najwięcej dzieje się na Stadionie Narodowym po czym powiedział, że PGE najbardziej nadaje się na imprezy koncertowe i że jest najładniejszym z obiektów, ale niewiele się na nim dzieje poza meczami "ekstraklasy". Prowadzący się wtrącił (wyraźnie ożywiony i ze zdziwieniem), że przecież w Gdańsku wystąpi Bon Jovi na co zaproszony gość odpowiedział niechętnie, że rzeczywiście będzie to największe wydarzenie muzyczne w naszym kraju. Czyżby zazdrosny? :) Nazwy naszego kochanego Prestige MJM nie wymienili, ale miło usłyszeć o Bon Jovi w Gdańsku przy sobotnim obiadku...Blisko, coraz bliżej.....
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

byłam patrzeć w przychodniach ale nic , mój przyjaciel pracuje w przychodni mówi ze były plany puszczania nawet nagrania były przygotowane ale lipa // i sam cicho puszcza bon jovi by z mp3 leciało .....we wrocku promocji ja nie widze nie wiem jak inni .. koło galarii dominikańskiej parę miesięcy temu widziałam na budynku plakat ale nie wiem czy jest ...
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ponoć na jednym z wydziałów mojej uczelni wyświetlana jest reklama tego koncertu. Nie potwierdzam, bo źródło wątpliwe, a na moim wydziale tylko reklamy ubezpieczeń i pożyczek ;/
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
MaziejCK
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 91
Rejestracja: 23 lutego 2013, o 13:28
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: MaziejCK »

Onet dziś ;) Jon po środku :cfaniak: najważniejszy :faja:
Obrazek

http://muzyka.onet.pl/galerie/najwaznie ... -mala.html
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

A u nas w Krakowie w przychodni studenckiej na Ruczaju puszczają reklamę koncertu :)
SCANMED ul. Gronostajowa :cfaniak:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”