Bilety - Wszystko o biletach

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

jovizna pisze:
Ponad 30 tys. osób spodziewanych jest na środowym koncercie Bon Jovi na stadionie PGE Arena w Gdańsku
Spodziewanych nie znaczy sprzedanych. Może wciąż liczą na dobicie do 30 tyś. a nikt nie wie ile im brakuje. Byłoby super, gdyby okazało się to prawdą, ale póki co nikt nie wie nic oficjalnie.
Tutaj jest wyraźnie napisane o sprzedanych, ale nie ma też źródła informacji... ;)
http://www.radiogdansk.pl/index.php/kul ... iowek.html
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

I tak nie wierzę :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Domyślam się :D
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Bartek i Jovizna najwięksi pesymiści na forum. :P Szczerze jakby mi ktoś w listopadzie powiedział, że będzie 30 tys., to zrobiłbym tak: :glupek2:
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2013, o 19:30 przez Smolek, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

jovizna pisze:
Ponad 30 tys. osób spodziewanych jest na środowym koncercie Bon Jovi na stadionie PGE Arena w Gdańsku
Spodziewanych nie znaczy sprzedanych. Może wciąż liczą na dobicie do 30 tyś. a nikt nie wie ile im brakuje. Byłoby super, gdyby okazało się to prawdą, ale póki co nikt nie wie nic oficjalnie.

Mówią, że na konferencji prasowej przed koncertem, organizator potwierdził to, że sprzedanych jest ponad 30 tysięcy biletów. Z reguły takie liczby zaokroągla się do dziesiątki a skoro piszą że jest ponad 30 to równie dobrze może być 31 albo 34 ;)
It's my life!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Nie bez powodu zwą mnie "ciemną stroną mocy" :D życzę agencji jak największej liczby sprzedanych biletów, ale póki nie dostanę oficjalnej informacji to nie uwierzę w to co wypisują i to bez podania żródła :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovizna pisze:Nie bez powodu zwą mnie "ciemną stroną mocy" :D życzę agencji jak największej liczby sprzedanych biletów, ale póki nie dostanę oficjalnej informacji to nie uwierzę w to co wypisują i to bez podania żródła :D
Ja się nie dziwię, że tak piszesz :D Tyle lat się czekało na koncert mówiąc "eeee nie przyjadą, nie ma szans!", to teraz wszystko się wydaje nierealne ;) Mam podobnie!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Agata BJ pisze:
jovizna pisze:Nie bez powodu zwą mnie "ciemną stroną mocy" :D życzę agencji jak największej liczby sprzedanych biletów, ale póki nie dostanę oficjalnej informacji to nie uwierzę w to co wypisują i to bez podania żródła :D
Ja się nie dziwię, że tak piszesz :D Tyle lat się czekało na koncert mówiąc "eeee nie przyjadą, nie ma szans!", to teraz wszystko się wydaje nierealne ;) Mam podobnie!
Nie, akurat w tym przypadku byłam zawsze po jasnej stronie mocy i do końca pokładałam zawsze nadzieję w ich przyjazd. Nie będę mówić głośno kto kpił i szydził z akcji Destination Poland twierdząc, że nigdy się nie uda a tu proszę... :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovizna pisze:
Agata BJ pisze:
jovizna pisze:Nie bez powodu zwą mnie "ciemną stroną mocy" :D życzę agencji jak największej liczby sprzedanych biletów, ale póki nie dostanę oficjalnej informacji to nie uwierzę w to co wypisują i to bez podania żródła :D
Ja się nie dziwię, że tak piszesz :D Tyle lat się czekało na koncert mówiąc "eeee nie przyjadą, nie ma szans!", to teraz wszystko się wydaje nierealne ;) Mam podobnie!
Nie, akurat w tym przypadku byłam zawsze po jasnej stronie mocy i do końca pokładałam zawsze nadzieję w ich przyjazd. Nie będę mówić głośno kto kpił i szydził z akcji Destination Poland twierdząc, że nigdy się nie uda a tu proszę... :)
A ja zawsze miałam pesymistyczne nastawienie, po tylu nieudanych próbach sprowadzenia BJ do nas. Przyznaję się - nie wierzyłam, że to się jeszcze kiedyś wydarzy ;) W Destination Poland jednak brałam udział, bo zawsze gdzieś tam maleńka iskierka nadziei była. Chociaż zawsze myślałam, że ta akcja nie będzie miała swojego finału :)

W sprzedaż 30tys. biletów jakoś dziwnie wierzę :D Z resztą nie ma to wielkiego znaczenia. Wstydu i tak nie będzie :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Dzisiaj była konferencja prasowa, więc pewnie stąd ta informacja. Miałem tam być, ale niestety nie mogę być w 2 miejscach na raz...

[ Dodano: 2013-06-14, 22:07 ]
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... a-material

I tutaj padło info o biletach.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Agata BJ pisze:
jovizna pisze:
Agata BJ pisze: Ja się nie dziwię, że tak piszesz :D Tyle lat się czekało na koncert mówiąc "eeee nie przyjadą, nie ma szans!", to teraz wszystko się wydaje nierealne ;) Mam podobnie!
Nie, akurat w tym przypadku byłam zawsze po jasnej stronie mocy i do końca pokładałam zawsze nadzieję w ich przyjazd. Nie będę mówić głośno kto kpił i szydził z akcji Destination Poland twierdząc, że nigdy się nie uda a tu proszę... :)
A ja zawsze miałam pesymistyczne nastawienie, po tylu nieudanych próbach sprowadzenia BJ do nas. Przyznaję się - nie wierzyłam, że to się jeszcze kiedyś wydarzy ;) W Destination Poland jednak brałam udział, bo zawsze gdzieś tam maleńka iskierka nadziei była. Chociaż zawsze myślałam, że ta akcja nie będzie miała swojego finału :)

W sprzedaż 30tys. biletów jakoś dziwnie wierzę :D Z resztą nie ma to wielkiego znaczenia. Wstydu i tak nie będzie :)
Mi też się wydawało, że koncert w Polsce jest niemożliwy...
Do tego biorąc pod uwagę to, że żadnego fana wcześniej nie znałam, martwiłam się, że jak spróbują zorganizować koncert, to okaże się, że sprzedaż będzie tak niska, że go odwołają. A tu taka niespodzianka!
Bardzo fajnie, że jest taka sprzedaż :) Jasne, część ludzi będzie z zagranicy, ale super, że i "nasi" jednak lubią, pofatygują się i że... jakkolwiek to brzmi... nie jestem sama :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Jestem dumna i przeszczęśliwa, że padła taka liczba sprzedanych biletów. Because we can!
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

Super news. Ponad 30tys to piękny wynik. Fajnie będzie zobaczyć ten tłum. Byłem akurat w poniedziałek na stadionie i stałem przy samej murawie i na moment na trybunach tez. I wyobraziłem sobie scenę na niej a za kilka dni będzie tam stała faktycznie :)
Powiem tylko tyle, że widok będzie super z każdego miejsca stadionu. PGE jest genialnym obiektem i nieważne czy ktoś będzie w DC czy górnych trybunach, to szczęka mu/jej opadnie. I jeszcze weźcie pod uwagę, że kamera i zdjęcia zniekształcają odległości. W rzeczywistości nawet z najodleglejszego zakątka widowni wcale nie jest tak daleko do murawy. Możecie trzymać mnie za słowo :)
KondZik

Post autor: KondZik »

Jak to wygląda ze zwrotami/wymianą biletów ?
Wie ktoś może ? Kupiłem w empiku.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

KondZik pisze:Jak to wygląda ze zwrotami/wymianą biletów ?
Wie ktoś może ? Kupiłem w empiku.
zwrot możliwy tylko w przypadku odwołania imprezy przez organizatora

empik nie wymienia - nawet na droższe za dopłatą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”