Bilety - Wszystko o biletach

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

yanni pisze:
ekoper pisze:
yanni pisze:Najpierw wchodzi backstage pakiety, potem backstage ticket only a następnie Ci co kupili poza backstage.
prawdę mówiąc aż tak nie pamiętam z poprzedniej trasy, ale jestem pewna, że były 3kolejki jedynie, a to sugerowało by 4, bo te poza backstage też dzielą się na pakiety i zwykłe...?
No tylko dla Backstage jest całkiem oddzielne wejście i 3 kolejki ( w zależności od pakietu)
aaaa... no i jeszcze Ci co kupią ten Diamond super extra mega VIP ;-) to wchodzą już zupełnie wcześniej bo mają najpierw wycieczkę.
yanni, to prawda, backstage odbiera bilety dopiero na miejscu wiec ma osobną kolejkę. nie pamietam jak ona sie potem dzieliła ale jakoś musi, bo backstage też ma dwa rodzaje pakietów. No nic, zobaczymy więc, i tak zmieniają to z trasy na trasę, wiec może być zupełnie jeszcze inaczej:)
Ale co do wycieczki to akurat tu jestem pewna i dokładnie pamiętam. Jest fajna i blabla te wszelkie bajery, ale jak wychodzisz to ludzie z Diamond już są i nie ma bata, żeby wycieczka wchodziła pierwsza. Chyba, że tak jak było jeszcze przed HAND tourem, to wtedy się wyrabiali, teraz jak chcesz pierwszy rząd to nie bierz wycieczki.
Ostatnio zmieniony 6 listopada 2012, o 20:06 przez ekoper, łącznie zmieniany 1 raz.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

ekoper pisze:co do wycieczki to akurat tu jestem pewna i dokładnie pamiętam. Jest fajna i blabla te wszelkie bajery, ale jak wychodzisz to ludzie z Diamond już są i nie ma bata, żeby wycieczka wchodziła pierwsza. Chyba, że tak jak było jeszcze przed HAND tourem, to wtedy się wyrabiali, teraz jak chcesz pierwszy rząd to nie bierz wycieczki.
No z tym się zgodzę. Wycieczka może paradoksalnie mieć gorsze miejsca niż Ci co wchodzą bez wycieczki.

a byłaś na takiej wycieczce ?
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

yanni pisze:
ekoper pisze:co do wycieczki to akurat tu jestem pewna i dokładnie pamiętam. Jest fajna i blabla te wszelkie bajery, ale jak wychodzisz to ludzie z Diamond już są i nie ma bata, żeby wycieczka wchodziła pierwsza. Chyba, że tak jak było jeszcze przed HAND tourem, to wtedy się wyrabiali, teraz jak chcesz pierwszy rząd to nie bierz wycieczki.
No z tym się zgodzę. Wycieczka może paradoksalnie mieć gorsze miejsca niż Ci co wchodzą bez wycieczki.

a byłaś na takiej wycieczce ?
tak, udało mi się już nie raz. Myśle, że trzeba z raz to sobie w życiu zafundować tym bardziej, że jak już się decydujesz na DC to róznica aż taka wielka nie jest, ale ot, żeby pomacać gitary Sambory i zwinąć mu "picka" od gitary ;) bo ciągle nie mogę złapać jak rzuca na koncercie:(
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

no własnie opisz bardziej dokładnie jak taka wycieczka wygląda ;-)
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Chciałabym się zorientować kto z Was i ile osób mniej więcej decyduje się na zwykły Golden Circle, a ile na ten rozszerzony?
Nigdy nie byłam na koncercie BJ, więc nie wiem jak to wygląda w praktyce. Bardzo mi jednak zależy, żeby spędzić koncert w Waszym towarzystwie i zastanawiam się, czy jeśli kupię bilet droższy i wejdę pierwsza to czy potem Was zdołam odnaleźć :)
Czy dużo z Was decyduje się na bilet za 500zł? Czy to się w ogóle opłaca? Ma ktoś jakieś pojęcie?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
agu
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 15 września 2011, o 12:29
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: agu »

po koszulkach się poznamy ;) ja kupuje ten za 350
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Agata BJ pisze:Chciałabym się zorientować kto z Was i ile osób mniej więcej decyduje się na zwykły Golden Circle, a ile na ten rozszerzony?
Nigdy nie byłam na koncercie BJ, więc nie wiem jak to wygląda w praktyce. Bardzo mi jednak zależy, żeby spędzić koncert w Waszym towarzystwie i zastanawiam się, czy jeśli kupię bilet droższy i wejdę pierwsza to czy potem Was zdołam odnaleźć :)
Czy dużo z Was decyduje się na bilet za 500zł? Czy to się w ogóle opłaca? Ma ktoś jakieś pojęcie?
Golden przez Backstage :))
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Myślicie, że Diamond Circle przetrwa z miesiąc ? Chcę tam bardzo i kupię przez Backstage (raz się żyje), ale czy mam szansę ?!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Agata BJ pisze:Chciałabym się zorientować kto z Was i ile osób mniej więcej decyduje się na zwykły Golden Circle, a ile na ten rozszerzony?
Nigdy nie byłam na koncercie BJ, więc nie wiem jak to wygląda w praktyce. Bardzo mi jednak zależy, żeby spędzić koncert w Waszym towarzystwie i zastanawiam się, czy jeśli kupię bilet droższy i wejdę pierwsza to czy potem Was zdołam odnaleźć :)
Czy dużo z Was decyduje się na bilet za 500zł? Czy to się w ogóle opłaca? Ma ktoś jakieś pojęcie?
Właśnie mam takie same pytanie.. Ja chyba wezmę ten GC za 500 zł. ;)
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Ten sold out w godzinę mnie zaiste martwi... O.o Czy to oznacza konieczność wrzepienia się zębami i pazurami w ladę EMPiK-u o 8:00 rano?
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Nya
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 02:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nya »

Ja chyba wezmę Golden za 500zł... Chociaż ten DC kusi niesamowicie;/
Awatar użytkownika
sylabka
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, o 20:32
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: sylabka »

Tak sobie myślę, że może się niepotrzebnie tak nakręcamy. Każdemu pewnie się uda w rezultacie kupić bilet na jakim mu zależy. Po co wprowadzać nerwową atmosferę. Stadion pomieści nas wszystkich. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.
P.s. Może tą noc mi się uda przespać bo wczoraj do 2.00 się męczyłam po tych wszystkich wrażeniach. :(
Sylabka
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Jonoda pisze:Myślicie, że Diamond Circle przetrwa z miesiąc ? Chcę tam bardzo i kupię przez Backstage (raz się żyje), ale czy mam szansę ?!
Sprzedaż przez Backstage zakończy się w czwartek. Od piątku zaczyna sprzedaż publiczna.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Ja się zdecyduję na Golden za 500 raczej przez serwis internetowy Prestige. Kupował tam ktoś już? No chyba, że się okaże, że mój Empik będzie mieć te Goldeny z gadżetami...sprzedaż rusza o 9:00 a Empik otwierają o 10 więc chyba jednak pozostaje sprzedaż internetowa. Ma ktoś doświadczenie w korzystaniu z serwisu internetowego naszego ukochanego organizatora Prestige MJM i mógłby napisać jak to wygląda? Ile się czeka na bilet? Czy coś jeszcze dopłacam do ceny biletu?
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Mnie też to właśnie martwi, bo u mnie w okolicy Empik jest otwarty od 10. Został jeszcze Media Markt, albo zamawiać przez internet czego bym nie chciała bo jestem w tym trochę zielona
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”