Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Crossroads21
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 21:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Crossroads21 »

Nie wierze!!! miałam już do Berlina sie wybierać. A tu Gdańsk. Nieważne że na drugim końcu Polski! Ważne że nie mam wtedy egzaminów na uczelnie uff. Łzy szczęścia :D
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

Crossroads21 jedni płaczą ze szczęścia a inni ze smutku że coś na co czekali od lat nie spełni się przez jakiś głupi egzamin

Już tak na chłodno myślę że nie ma co liczyć na 3 godziny grania (u nas będą dzień po berlinie)
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Co do sesji to nie ma się nad czym zastanawiać. Terminów jest 3 (zazwyczaj) więc będziesz miał okazje zdać ten egzamin.
A BJ w Polsce toż to wydarzenie roku. Ryzykowałabym dla nich o wiele więcej niż tylko poprawkę we wrześniu!!!

Kupuje GC za 350zł :) Ech, będzie pięknie :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

A zaraz ktoś pstryknie mi nad nosem i się obudzę :) Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Jak tu się teraz na czymkolwiek skupić? Jedyne, co mi teraz zaprząta głowę to to, jak ogarnąć 500 zł do piątku. Challenge accepted. Do zobaczenia w GC!
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Mrsadler1997
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mrsadler1997 »

BOŻE! A jednak marzenia stają się prawda! Przez całą matematyke nie myślałam o niczym innym, tylko o 19 czerwca. Normalnie wciąż siedze i nie dowierzam w to,co się dziś wydarzyło- toż to dziś cudowny dzień jest !
"..Cause if you believe, it makes it real.." jak to jest w jednej cudownej piosence DL ,Która własnie opisuje mnie i chyba nie tylko mnie,ale wszystkich ,którzy od tych kilu dni ,siedzieli i wierzyli,że to będzie prawdą :P.

Pozdrawiam Was i do zobaczenia w Gdańsku !
PS. ktoś wpadł na pomysł z Polską flagą,jestem 100% za i niech wgl. większość osób organizuje jakieś transparenty i wgl. NIECH NAS PANOWIE ZAPAMIĘTAJĄ JAK NAJLEPIEJ!!
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

rtcr pisze:Crossroads21 jedni płaczą ze szczęścia a inni ze smutku że coś na co czekali od lat nie spełni się przez jakiś głupi egzamin
Glupoty opowiadasz, dla chcącego nic trudnego, nie mówiąc już o tym,że studia to nie tak poważna sprawa jak sie wydaje. Terminów jest kilka, czasem wiele, jakbys u mnie powiedział,że nie możesz spełnić swojego marzenia bo ci terminy na studiach nie pasuja to cała rzesza studentów by cie wyśmiała.
Obrazek
karoOolcia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:31
Lokalizacja: Katowice

Post autor: karoOolcia »

Nie wierzę! Nareszcie się doczekaliśmy! :D Aż mi mowę odjęło :D
Mam nadzieję że sesja nie tylko mnie nie przeszkodzi żeby móc tam pojechać, będę robić wszystko co w mojej mocy!!
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Mam mały dylemat... Gdyż byłam na Bon Jovi w Dusseldorfie na Goldenie. Było cudnie i wgl ale obiecałam sobie, że następnym razem to ja będę na Diamond. Myślicie, że będą wpuszczali czy zacząć zbierać puszki :D . Wybiera się ktoś z was na DC ?
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

No ja w Dreźnie byłam na DC, bo kupiłam GC przez Backstage i ze względu na brak ludzi, przerzucili tych co chcieli do DC :)) Ja się wciąż zastanawiam, albo kupię DC albo GC za 500zł. Nie wiem co robić ;p
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Tylko, ze ja nie mam Backstage. Chyba, ze ktoś by mi kupił a ja bym wcześniej przelała kasę ^^
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

CUDOWNIE! Pół życia na to czekałam! :jupi:

Od rana miałam w pracy na zakładce włączoną stronę Prestige.pl. Co chwilę odświeżałam, czy aby wcześniej nie pokazała się wiadomość. Punkt 11.00 oszalałam i tak rozdarłam buzię, że wszyscy spojrzeli na mnie co się stało. A ja krzyczę „JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEst”! Co jest pytają. A ja BJ u nas w czerwcu! Wszyscy przybiegli do mnie i patrzą i czytają. Słyszę K…wa jadę, cholera zbieram kasę, ja pie...lę muszę złożyć wniosek o pożyczkę itd. Okazało się, że jest więcej chętnych na ten koncert. Od razu zaczęłam zbierać ekipę, telefony do znajomych, rodziny. W cholerę chętnych, ale co z tego wyjdzie? Jak nie pojadą - to jadę sama! Jednak „13” jest szczęśliwa!
Ps. Dodam tylko, że ja urodziłam się 13-go i moja córka też i w dodatku obydwie w piątek tylko inny miesiąc.
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Teraz muszę zwrócić honor MJM Prestige , bo nie wierzyłam, ze oni podołają koncertowi BJ i że pokuszą się na tak ''niepewną'' gwiazdę na nasze polskie warunki, patrząc na to jakie stawki chłopaki chcą za jeden koncert;) ale jednak się udało !:D no i djpj nas nie kłamał!:D J chyba wybieram się na Golden za 350zł, najwyzej się zapożycze :D cieszy oko, jak na każdym portalu widać w nagłówkach ''Legendy rocka w Polsce'':D

w krótkim video, włsciciel MJM mówił, ze będzie również jakis bilet za 780zł bodajże, moze to bedzie Diamond bez tych wszytskich cateringów i before party, nie wiem tak tylko snuje domysły bo na mapce stadiunu taka cena się nie pojawiła nigdzie.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

monjovi pisze:w krótkim video, włsciciel MJM mówił, ze będzie również jakis bilet za 780zł bodajże, moze to bedzie Diamond bez tych wszytskich cateringów i before party, nie wiem tak tylko snuje domysły bo na mapce stadiunu taka cena się nie pojawiła nigdzie.
Trzymam kciuki, aby tak było :D
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

780 to kwota do przyjecia przez moj budzet ! mam taka prosbe do kolegow i kolezanek znajacych sie na grafice, chcialbym taka grafike tzw heart & dagger gdzie serce bedzie w barwach bialo czerwonych, chce zrobic koszulke okolicznosciowa z ta grafika + data i Gdańsk i Because We Can Tour napisem na plecach, trzeba sie przygotowac elegancko
missiorek
It's My Life
It's My Life
Posty: 140
Rejestracja: 9 października 2010, o 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: missiorek »

rafal_ka, postaram się coś wykombinować

To logo "heart & dagger" z Polską flagą i napis "data, Gdańsk i Because We Can Tour" - ma być w jednym obrazku czy te napisy chcesz mieć po 'innej stronie koszulki" ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”