Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Głosować głosować głosować! Jeśli się zmobilizujemy to za kilka dni wyprzedzimy Dżastina.

http://www.imprezyprestige.com/sondy.php?v=22

Ustawcie sobie tą strone jako startową w przeglądarce - wtedy nie będziecie zapominać aby oddać głos ;)
It's my life!
Awatar użytkownika
Margaretka
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 24 czerwca 2013, o 08:07
Lokalizacja: middle of nowhere

Post autor: Margaretka »

^ chyba to trochę musztarda po obiedzie, bo Prestige MJM ze dwa tygodnie temu opublikował wyniki tej ankiety :D :

Obrazek
Awatar użytkownika
madzik_78
It's My Life
It's My Life
Posty: 182
Rejestracja: 25 sierpnia 2013, o 22:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: madzik_78 »

Powyższe wyniki zostały podane na profilu facebooka, a na stronie Prestige MJM ich nie znajduję?? Więc myślę że zostały podane na dany dzień??

[ Dodano: 2013-11-03, 21:00 ]
MjM na swoim profilu w zakładce "wydarzenia" nie ma nawet ujęte koncertu BJ, a jak udostępnili informację na temat pierwszej edycji rozdania nagród "YouTube Music Awards" to podali ze można głosować na,... aż mi nie chce to przez palce przejść... na JB
madzia
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Jutro mija rocznica ogłoszenia Gdańskiego koncertu. To już rok, a pamiętam tamtą chwile jakby to było przed momentem :)
It's my life!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Rok temu o tej porze czułam stres jak przed maturą :) To był piękny dzień!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Rok temu DOKŁADNIE podali informację o koncercie w Gdańsku :) o 11:00. HAPPY ANNIVERSARY! :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

It's my life!
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

Oj były, były! Nawet nie chcę myśleć, ile rzeczy by się nie wydarzyło, ilu ludzi bym nie poznała, gdyby nie koncert! :D

I na powtórkę oczywiście liczę ;)
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

To była cudowna chwila ! Nie mogłam spać, myślałam tylko o tym koncercie, jak zaplanować urlop, znaleźć nocleg itd. Jak później biegłam do empiku po bilety, jak wpatrywałam się w ten bilet na półce w widocznym miejscu i myślałam, że ja szara myszka w końcu doczekałam się mojego ukochanego zespołu u nas, że ONI będą tam gdzie ja, że przeżyje najpiękniejsze chwile w życiu – po prostu nie mogłam w to uwierzyć. Chcę te emocje jeszcze raz poczuć w oczekiwaniu na następny koncert chłopaków. :))
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

W listopadzie byłam na pierwszej randce z obecnym mężem, w listopadzie się zaręczyliśmy, w listopadzie 2007 kupowałam też bilet na pierwszy koncert Bon Jovi w Lipsku 2008, bo pamiętam że nie było co jeść :P
Listopad miał więc już dobre konotacje. Do tego jakoś zaglądałam częściej na forum, gdy zaczęły pojawiać się info o trasie i przecieki dotyczące Polski. Jak wszyscy tutaj bałam się, że to znów tylko pobożne życzenia i myślałam, czy nie zdecydować się na Czechy, sprawdzałam już połączenia itp., ale tego dnia rok temu, jakoś te przecieki wydawały mi się być bardziej realne, nadzieja większa, emocje sięgały zenitu - i czekałam jak na szpilkach (w pracy ;P) na oficjalne informacje - wybuch euforii nie dał mi już zbytnio pracować, a moi koledzy pomyśleli, że faktycznie jestem szalona - ale cóż - BON JOVI!!! - w GDAŃSKU!!! Na PGE (którą baaardzo chciałam zobaczyć)!!! To zdecydowanie wydarzenie życia i kolejny duży plus dla listopada :)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
madzik_78
It's My Life
It's My Life
Posty: 182
Rejestracja: 25 sierpnia 2013, o 22:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: madzik_78 »

http://www.eska.pl/news/koncerty_2013_w ... anie/89966

....nie próżnujemy, bo to coś znowu prowadzi ;/
madzia
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

To coś niestety prowadzi we wszelkich rankingach, bo jego faneczki nie mają co robić tylko siedzą i głosują ;/
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Ale po co się przejmować jakąś durną sondą, niech sobie Justynka prowadzi, my wiemy swoje, tj. czyje show było najlepsze:] I tak gimbazy nie przebijemy.
Stick to your guns.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Dzisiejszy dzień był dniem koncertu w Gdańsku. Obejrzałam nasz full koncert oraz wiele, wiele innych filmików na YT. Łezka w oku nie raz zakręciła mi się w oczach i dreszcz emocji nie odstępował ani na chwilę. Wróciły cudowne wspomnienia i jestem w szoku, że ja tam byłam i że wszyscy byliśmy tacy wspaniali. Był to jeden z najwspanialszych dni w moim życiu. Pragnę jeszcze raz przeżyć takie rozrywające ze szczęścia chwile i poczuć oddech chłopaków na mojej skórze i niech ich muzyka zagra w moim sercu, które z emocji chciało wyskoczyć. Beautiful! :beksa: :jupi:
A to nasze łapki :brawo:
http://www.youtube.com/watch?v=LzLf_wzBXKk
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
dariaa
I Believe
I Believe
Posty: 74
Rejestracja: 5 listopada 2013, o 18:44
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: dariaa »

Też dzisiaj oglądałam nasz koncert i na wspomnienia mnie wzięło ;). Nie miałam w sumie jeszcze okazji podziękować za zrobienie tego filmiku, więc bardzo, bardzo dziękuję. Włączam sobie, kiedy spada mi nastrój i ładuję akumulatorki :).
Moment przy because we can zawsze doprowadza mnie do dreszczy i wzruszenia. Wzruszać się przy because we can ? Kto by pomyślał :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”