Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

yanni pisze:ja proponuję zorganizować dużą flagę polski ale duuuuużżżżą z nadrukiem fanklubu i rozwinąć ją np podczas We Weren't Born to Follow
Wielka flaga, najlepiej sektorówka, bądź taka na płyte duża na chwile chociaż żeby rozwiesić. Flaga Polski wiadomo- z napisem ' GOOD THINGS COMES TO THOSE WHO WAIT
THANK YOU '

+ każdy małą flagę Polski i machamy na livin wszyscy na koniec cały utwór skaczemy i w ogóle co by dostać jeszcze dobre długie bisy ;p
rtcr pisze:Są jacyś doświadczeni i cwani studenci którzy wiedzą czy da się jakoś wybrnąć z takiej sytuacji?
Zwolnienie lekarskie i podanie o przywrócenie terminu ;p Działa ;p
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

mst pisze:Witam
Również jestem niezmiernie zadowolony, że BJ przyjeżdżają do PL.

Mam pytanie - interesowałby mnie bilet za 350zł na Golden Circle. W jaki sposób mógłbym takowy bilet zakupić? Na wp zapodali info, że bilety będzie można zakupywać od 9:00 w piątek na tych stronach: eventim i bilety.imprezyprestige.
Tak więc aby udanie zakupić - i zdążyć z tym - bilet na Golden Circle mam zamawiać na tych stronach?

Dzięki z góry
Najproście to chyba będzie się przejść do empiku - nie powinno być problemów z GC
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

bartekbb23 a jeżeli jest to egzamin pisemny to też to działa? (u mnie są tylko pisemne)
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Jeszcze fajnie by było ciągnąć długo I'll Be there for you nawet po zakończeniu piosenki i na bisy. Ci co byli w Berlinie na Richie'm to wiedzą o co chodzi.... To było genialne i działa
Jak ktoś nie był w Berlinie to polecam YouTube ;-)
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Ja tam rano wstanę i się wybiorę do eventimu, żeby mieć w łapce ;] Ale tak, od 9:00 w piątek możesz zamawiać na stronach
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

yanni pisze:
mst pisze:Witam
Również jestem niezmiernie zadowolony, że BJ przyjeżdżają do PL.

Mam pytanie - interesowałby mnie bilet za 350zł na Golden Circle. W jaki sposób mógłbym takowy bilet zakupić? Na wp zapodali info, że bilety będzie można zakupywać od 9:00 w piątek na tych stronach: eventim i bilety.imprezyprestige.
Tak więc aby udanie zakupić - i zdążyć z tym - bilet na Golden Circle mam zamawiać na tych stronach?

Dzięki z góry
Najproście to chyba będzie się przejść do empiku - nie powinno być problemów z GC
Mieszkam koło Poznania w małej mieścinie, nie mam ot tak dostępu do empiku :)
Zamówię w takim razie przez internet - dzięki!
Ostatnio zmieniony 5 listopada 2012, o 14:10 przez mst, łącznie zmieniany 1 raz.
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

spokojnie, bez paniki , dla kazdego wystarczy

nie jest to zespol ktory w naszym Ciemnogrodzie cieszy sie az taka estyma aby zabijac sie o bilety gc . zwlaszcza ze jest to stadion a nie hala (a szkoda)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

rtcr pisze:bartekbb23 a jeżeli jest to egzamin pisemny to też to działa? (u mnie są tylko pisemne)
Wszystko działa. Ja przekładałam całą sesję i zaliczałam indywidualnie, gdyż miałam już umówione ważne spotkanie za granicą.... z Bon Jovi :D
Poproś o indywidualne zaliczenie i tyle. Nikt nie powinien robić problemu.

[ Dodano: 2012-11-05, 15:08 ]
Antistar pisze:spokojnie, bez paniki , dla kazdego wystarczy

nie jest to zespol ktory w naszym Ciemnogrodzie cieszy sie az taka estyma aby zabijac sie o bilety gc . zwlaszcza ze jest to stadion a nie hala (a szkoda)
Jeszcze się zdziwimy jak dorzucą drugą datę :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
JBJ
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 30 września 2005, o 15:52
Lokalizacja: Białystok

Post autor: JBJ »

Nareszcie! 12 lat czekałem na tą informację! 100% fascynacja muzyką gitarową zaczęła się właśnie od Bon Jovi i mimo już zapewne setek koncertów które widziałem z których co najmniej kilkadziesiąt to zespoły z najwyższej półki czuję się obecnie jakbym znowu miał 14 lat... kiedy to It's My Life i Crush sporo namieszało w moim życiu..

Co do miejsca, jestem także zadowolony - Gdańsk to piękne miasto i mimo, że do Warszawy miałbym znacznie bliżej to cieszę się, że Bon Jovi zagrają właśnie w Gdańsku.
Ceny biletów na prawde przyzwoite biorąc pod uwagę to co się dzieje obecnie w branży muzycznej (w ciągu ostatnich lat ceny biletów poszły w górę x 2) oraz fakt, że Bon Jovi to na prawde drogi zespół - spodziewałem się, że będzie znacznie gorzej w tej kwestii.
Zamierzam kupić Golden Circle bez pakietu który nie wydaje mi się być wart dodatkowych 150 złotych (tourbook myślę ze będzie kosztować mniej niż 150 PLN no a wcześniejsze wejście to w mojej opinii po prostu nabijanie pieniędzy od fanów, tym bardziej jak będą jakieś supporty przed BJ) A tak btw: może w ramach integracji w dniu koncertu jakiś zlot Polskiego FC? co by już na stałe rozruszać to forum : )
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

Wszystko działa. Ja przekładałam całą sesję i zaliczałam indywidualnie, gdyż miałam już umówione ważne spotkanie za granicą.... z Bon Jovi
Poproś o indywidualne zaliczenie i tyle. Nikt nie powinien robić problemu.
Przypominam że są to egzaminy pisemne więc trudno żeby ktokolwiek zgodził się na przełożenie egzaminu który pisze prawie 100 osób dla jednej osoby. Mam nadzieję że się to uda. Ale powiedzmy że kupie bilety w piątek i co jeśli to nie wypali? Znajdzie się chętny który kupi bilety 2 tygodnie przed koncertem?

ps: co za pech że koncert na który człowiek czeka od lat ustalają wtedy kiedy studenci mają sesję i mieszkaja 8 godzin drogi od miejsca koncertu
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Teraz na usta cisną mi się tylko słowa pewnej niesamowitej i twórczej osoby :D
It's gonna be LEGEN..wait for it..DARY.
Awatar użytkownika
patcoo
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 27 marca 2012, o 16:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: patcoo »

Boże, Boże, Boże... Ja w to nadal nie wierze!! Dzisiaj zamiast jak przykładna uczennica słuchać co mówi nauczycielka to ja z telefonem w ręce lekcje przesiedziałam... A jak zobaczyłam, że Bon Jovi to pełno łez mi do oczu napłynęło.. Jednak postarałam się opanować emocje, bo płakanie gdy pani biolog opowiada o tasiemcach, nicieniach itp. byłoby co najmniej dziwne :D
Cudowny dzień, jestem taka szczęśliwa, że słowa nie potrafią opisać tego co czuję...
Kierunek - Gdańsk ;)
Slowhand
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 6 lipca 2010, o 08:51
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Slowhand »

rtcr pisze:
ps: co za pech że koncert na który człowiek czeka od lat ustalają wtedy kiedy studenci mają sesję i mieszkaja 8 godzin drogi od miejsca koncertu
Ja mam 12 godzin do Gdańska i tez mam sesje---ale dam rady -MUSZĘ, w końcu czego sie nie robi dla ukochanego zespołu, a oni odwdzięczą się mi mam nadzieję z nawiązką ;)))
Call me a relic, call me what you will
Say Im old-fashioned, say Im over the hill
Today music aint got the same soul
I like that old time rock'n' roll
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Do gdańska polecam polskiego busa , mozna tanio dojechac z wawy np.
pytanie, na jakie bilety sie decydujecie? czy warto dolozyc z 350 do 500 zl na GC na te dodatki?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Biorę GC za 500 zł. Pewnie będzie to mój jedyny koncert na tej trasie, więc nie będę żałować.
Ostatnio zmieniony 5 listopada 2012, o 14:41 przez kejt93bub, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”