Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Dzięki! Tak też zrobię! Jak się otrząsnę z szoku jakże przyjemnego! :jupi:
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

Miracle-BJ pisze:Czy ktoś tak na szybko może mi powiedzieć jak się dostać z Krakowa do Gdańska. Myślałam o połączeniu drogą lotniczą. Czy jest bezpośrednie połączenie czy z przesiadką? Będę wdzięczna za jakiś link (nie chce mi się szukać ;] )

hehe, najlepiej statkiem ;-) wpłyniesz bezpośrednio do Portu w Gdańsku ;-)
Livin' On the Prayer
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Zarazem chciałabym poprosić, żeby powyższe posty osoba do tego upoważniona przeniosła do tematu o biletach :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

No to nadeszła wiekopomna chwila .....:) ;] ;] ;] ;]
evelyn
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 21:04
Lokalizacja: Kamieńsk

Post autor: evelyn »

Heeeeeeeeej,

Widzę, że nie tylko ja oszalałam dzisiaj ze szczęścia. Marzenia się spełniają! :) Obiecałam sobie, ze tego nie mogę przegapić, chociaż nikt z moich znajomych nie słucha BJ i choć miałabym jechać do Gdańska sama. :) Mam jednak nadzieję że uda mi się tego uniknąć, planuję kupić bilet za 350 zł, więc czy ktoś z łódzkiego wybiera się do Gdańska?
arturos
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 101
Rejestracja: 20 września 2005, o 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: arturos »

Ciśnienie mi wzrosło i nie chce spaść od rana....zapowiada się, że tak zostanie do czerwca ;) Już udało mi się nakręcić 4 osoby z pracy na koncert plus 3 z domu, a to dopiero pierwszy dzień, pierwsze godziny ;d Mam nadzieję, że będzie dużo ludzi, a chłopaki nie będą wymęczeni berlińskim koncertem i pokażą na co ich stać ! :) Piątek - 9:00-11:00 pewnie będę w al.jerozolimskich ( Eventim ) po bileciki, także ew. do zobaczenia ! ;)
olciakolcia

Post autor: olciakolcia »

Obserwuję to forum od dawna, ale na żaden koncert BJ nie udało mi się do tej pory wyruszyć. Zaliczyłam już kilka zjawiskowych występów legend lat '80, ale to nie to samo. Moje serce najmocniej bije dla Bon Jovi i tak naprawdę od 11.roku życia (i pamiętnego Crush) nic innego mogłoby dla mnie nie istnieć. Na każdą okazję życzyłam sobie tylko płyty i gadżety zespołu. Po tym jak z powodu ciężkiej sytuacji finansowej nie udało mi się pojechać do Drezna w zeszłym roku, kiedy już byłam dorosła i mogłabym wybrać się w taką podróż, myślałam, że umrę i że straciłam ostatnią na kilka lat szansę zobaczenia ukochanego zespołu. A tu takie zaskoczenie! Już widząc Berlin i Stuttgart na tegorocznej trasie koncertowej byłam zdecydowana na 100%, że tym razem się zaprę i uzbieram i pojadę spełnić życiowe marzenie. Czekałam na bilety, które miały pojawić się dzisiaj i widzę GDAŃSK! Obdzwoniłam wszystkich, informacje na FB, znajomi już robią zrzutkę na mój bilet! Od rana chodzę jak nakręcona, z emocji ręce mi się trzęsą. Chust z sesją! BON JOVI zagra w Polsce! Jako 11-latka oglądając 12 lat temu ich występ dla TVP1 i słuchając obietnicy o koncercie w czerwcu nie sądziłam, że przyjdzie mi czekać tak długo....ale doczekałam się! Przepraszam za ten wywód, ale kto jak nie Wy mnie lepiej zrozumie. Moi rówieśnicy często patrzyli na mnie z politowaniem jak mówiłam, że BJ to mój ulubiony zespół, a ja teraz mam ich wszystkich gdzieś. JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ OSOBĄ POD SŁOŃCEM!!!
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Boże, od południa narosło tu 10 stron postów... jak to przeczytać :D
Uwaga do kolegi rtr, ja też będę miała w tym sesję i to moją pierwszą. Ale cóż, jestem gotowa poprawiać ją czy nawet powtarzać rok, byleby spełnić jedno z największych marzeń !!

P.S. Przystopujcie z tymi postami, kilka godzin kogoś nie ma i jest całkiem w lesie :PPP
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
aleksandra89
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 14
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 13:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aleksandra89 »

Obserwuję to forum od dawna, ale na żaden koncert BJ nie udało mi się do tej pory wyruszyć. Zaliczyłam już kilka zjawiskowych występów legend lat '80, ale to nie to samo. Moje serce najmocniej bije dla Bon Jovi i tak naprawdę od 11.roku życia (i pamiętnego Crush) nic innego mogłoby dla mnie nie istnieć. Na każdą okazję życzyłam sobie tylko płyty i gadżety zespołu. Po tym jak z powodu ciężkiej sytuacji finansowej nie udało mi się pojechać do Drezna w zeszłym roku, kiedy już byłam dorosła i mogłabym wybrać się w taką podróż, myślałam, że umrę i że straciłam ostatnią na kilka lat szansę zobaczenia ukochanego zespołu. A tu takie zaskoczenie! Już widząc Berlin i Stuttgart na tegorocznej trasie koncertowej byłam zdecydowana na 100%, że tym razem się zaprę i uzbieram i pojadę spełnić życiowe marzenie. Czekałam na bilety, które miały pojawić się dzisiaj i widzę GDAŃSK! Obdzwoniłam wszystkich, informacje na FB, znajomi już robią zrzutkę na mój bilet! Od rana chodzę jak nakręcona, z emocji ręce mi się trzęsą. Chust z sesją! BON JOVI zagra w Polsce! Jako 11-latka oglądając 12 lat temu ich występ dla TVP1 i słuchając obietnicy o koncercie w czerwcu nie sądziłam, że przyjdzie mi czekać tak długo....ale doczekałam się! Przepraszam za ten wywód, ale kto jak nie Wy mnie lepiej zrozumie. Moi rówieśnicy często patrzyli na mnie z politowaniem jak mówiłam, że BJ to mój ulubiony zespół, a ja teraz mam ich wszystkich gdzieś. JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ OSOBĄ POD SŁOŃCEM!!!
19.06.2013 - Gdańsk
DREAMS COME TRUE!
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

Jupi :-) No tak się cieszę, że tak samo jak co niektórzy z was - siedząc w pracy nagle krzyknęłam: BON JOVI będzie w Polsce!
Także miałam w planach Berlin, ale ale... wole przejechać dwa razy więcej kilometrów by wreszcie usłyszeć WELCOME POLAND!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Niesamowite!!
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Ja z tych emocji, to chyba nie zasnę :D
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

http://www.facebook.com/events/13494485 ... er_invited

zapraszajcie znajomych to też jakaś forma promocji
evelyn pisze:czy ktoś z łódzkiego wybiera się do Gdańska?


no ba :) m.in. ja, rafał_ka, ricky skywalker i yanni i pewnie inni. Może warto by było się pogrupować jakoś lokalnie planując wyjazd? kto z Łodzi i okolic może się do mnie zgłaszać :) łodziacy pamiętajcie o toaście. Kto chętny w ten weekend na piwko w miłym towarzystwie zapraszam do manufaktury i na priv. Mnie tylko ciekawi gdzie się ukrywa Sobol...chyba, że nie zauważyłem jego postów w ataku euforii
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

tych postów trochę jest :P
Ja z Lublina PKP będę się tłuc ponad 9 h :o
Ale warto... :jupi:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
sambo88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 5 listopada 2009, o 20:38
Lokalizacja: wawa

Post autor: sambo88 »

WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Oczywiście z narzeczoną wybieramy sie na GC :)
Spotykamy sie większa ekipą przed wejściem ?
oszolom6
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 7 lutego 2008, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: oszolom6 »

rekawcio pisze:czy ktoś z okolicy Garwolin-Łaskarzew wybiera się na koncert?
kolego coś sie znajdzie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”