Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Byłam w zeszłym roku we Wrocławiu na Queen, siedziałam na bocznej trybunie i nie było żadnych problemów z dźwiękiem. Wszystko wyraźnie, wystarczająco głośno i w ogóle to fajnie było :p
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

Ale we Wrocławiu to było w hali, prawda? A Bon Jovi, mam nadzieję, będzie występował tylko na stadionach :)
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

tommy pisze:Ale we Wrocławiu to było w hali, prawda? A Bon Jovi, mam nadzieję, będzie występował tylko na stadionach :)
Jeśli chodzi o Queen to był na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, a nie na hali :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

Agata BJ pisze:
tommy pisze:Ale we Wrocławiu to było w hali, prawda? A Bon Jovi, mam nadzieję, będzie występował tylko na stadionach :)
Jeśli chodzi o Queen to był na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, a nie na hali :P
No i żyłbym w niewiedzy :P A jak przed koncertem zastanawiałem się czy jechać, to zniechęciła mnie osoba wokalisty (Paul Rodgers był dla mnie o wiele lepszy) i fakt, że będą grać w hali! Nie wiem skąd mi się to wzięło :hmmm:
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

tommy pisze:
Agata BJ pisze:
tommy pisze:Ale we Wrocławiu to było w hali, prawda? A Bon Jovi, mam nadzieję, będzie występował tylko na stadionach :)
Jeśli chodzi o Queen to był na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, a nie na hali :P
No i żyłbym w niewiedzy :P A jak przed koncertem zastanawiałem się czy jechać, to zniechęciła mnie osoba wokalisty (Paul Rodgers był dla mnie o wiele lepszy) i fakt, że będą grać w hali! Nie wiem skąd mi się to wzięło :hmmm:
Zupełnie nie rozumiem dlaczego :) Adam Lambert radzi sobie świetnie w towarzystwie panów z Queen'u. Powiedziałabym nawet, że wręcz doskonale. Wielu osobom po prostu opadła szczęka, gdy pokazał swoje możliwości wokalne (w tym również mnie).
Oczywiście wielu zagorzałych fanów nie wyobraża sobie tego zespołu bez Freddiego, ale myślę, że byłbyś bardzo pozytywnie zaskoczony tym koncertem ;)
A co to tematu hali.. absolutnie nie! To był stadion, jeden z tych na Euro, także pełna klasa ;)

Jeśli natomiast chodzi o Bon Jovi na PGE Arenie to ja nie odczułam w żaden sposób, że jest jakikolwiek problem z nagłośnieniem. RAZ nie dosłyszałam Jona bo kobiety wokół mnie wydawały z siebie niesamowite decybele :D Oprócz tego, wszystko było słychać dla mnie doskonale. Stałam przy barierce GC, tuż przy wybiegu ;) Idealnie naprzeciwko sceny.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Agata BJ pisze: Jeśli natomiast chodzi o Bon Jovi na PGE Arenie to ja nie odczułam w żaden sposób, że jest jakikolwiek problem z nagłośnieniem. RAZ nie dosłyszałam Jona bo kobiety wokół mnie wydawały z siebie niesamowite decybele :D Oprócz tego, wszystko było słychać dla mnie doskonale. Stałam przy barierce GC, tuż przy wybiegu ;) Idealnie naprzeciwko sceny.
To już wiem dlaczego na pytanie Jona "are you warmed up yet" większość zaczęła wrzeszczeć "yeaaahhhhh" :D :D :D :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

tommy pisze:
Agata BJ pisze:
tommy pisze:Ale we Wrocławiu to było w hali, prawda? A Bon Jovi, mam nadzieję, będzie występował tylko na stadionach :)
Jeśli chodzi o Queen to był na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, a nie na hali :P
No i żyłbym w niewiedzy :P A jak przed koncertem zastanawiałem się czy jechać, to zniechęciła mnie osoba wokalisty (Paul Rodgers był dla mnie o wiele lepszy) i fakt, że będą grać w hali! Nie wiem skąd mi się to wzięło :hmmm:
Mały offtop. Koncert był rewelacyjny, strasznie żałowałam, że nie kupiłam biletu na GC. Co do Adama Lamberta, mi także szczena opadła. Koleś ma kawał głosu, śpiewał bardzo bardzo dobrze, dodawał trochę od siebie, ale nie za dużo. A Freddie też był, kto był na koncercie, ten wie :D Jak już wspomniałam akustyka bez zarzutów kompletnie.
Ps. Paul Rodgers mi osobiście średnio podchodził, za malo energii miał, jakoś mi do Queen temperamentem nie odpowiadał.
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Najlepszy dźwięk na koncercie słyszałam jak do tej pory na Iron Maiden na Stadionie Gwardii. Dla tych, którzy nie wiedzą co to Stadion Gwardii dodam, że to jest raczej jakieś 15% stadionu w otoczeniu ruin, niż prawdziwy stadion - troszkę rozdeptanej trawy, zdezelowane ławki na których nie da się siedzieć (sam beton, deski dawno połamano) i wąskie przejścia o tak popękanej powierzchni, że nogi można połamać nawet jak jest jasno (wychodzenie po koncercie w ciemnościach to było przeżycie!). Tak na serio, to po prostu boisko ze zdewastowanymi, niskimi trybunami. Dźwięk niósł się genialnie... ludzie mieszkający nawet kawał drogi od tego miejsca narzekali potem, że spać nie mogli ;)
Troszkę podobnie do koncertu the Rolling Stones na wyścigach konnych w Wawie, tyle że jakoś na Ironach było "czyściej". Może przez drzewa na wyścigach albo konstrukcję sceny?

Nie wiem tylko, czy lepiej dobrze i wyraźnie wszystko słyszeć i czuć się, jakby się oglądało DVD czy lepiej mieć troszkę zagłuszony dźwięk albo pogłosy i między innymi dzięki temu mieć też przekonanie, że się tam jest. Jeśli chodzi o wrażenia i moje odczucia z koncertów to na Bon Jovi było bez porównania lepiej, choć jak mówię, dźwięk był lepszy na Ironach i Stonesach. Atmosfera w Gdańsku wszystko przebiła :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Charlotta pisze:
tommy pisze:
Agata BJ pisze: Jeśli chodzi o Queen to był na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, a nie na hali :P
No i żyłbym w niewiedzy :P A jak przed koncertem zastanawiałem się czy jechać, to zniechęciła mnie osoba wokalisty (Paul Rodgers był dla mnie o wiele lepszy) i fakt, że będą grać w hali! Nie wiem skąd mi się to wzięło :hmmm:
Mały offtop. Koncert był rewelacyjny, strasznie żałowałam, że nie kupiłam biletu na GC. Co do Adama Lamberta, mi także szczena opadła. Koleś ma kawał głosu, śpiewał bardzo bardzo dobrze, dodawał trochę od siebie, ale nie za dużo. A Freddie też był, kto był na koncercie, ten wie :D Jak już wspomniałam akustyka bez zarzutów kompletnie.
Ps. Paul Rodgers mi osobiście średnio podchodził, za malo energii miał, jakoś mi do Queen temperamentem nie odpowiadał.


powiem ze nasz stadion to jest naprawde super w każdym miejscu dobrze słychać była już na rózych imprezach jak i na meczach i nagłosnienie super. Dla Bon Jovi super sie nadaje do tego komunikacja z pod stadionu jest boska autobusy , tranwaje , taxi, po Queen w ciagu paru minut od wyjścia ze stadionu pojechalismy tranwajem do centrum komunikacja była naprawde dobra bo klub w kltórym organizowalismy after party zalutnił sie już mniej wiecej 30 minut po koncercie ...a co do Adama bałam sie jego wystepu ale jestem nadal pod wrażeniem i szkoda że nadal nic nowego nie nagrali z nim .A Rogers no przykro mi ale koncert w Pradze zrabał ledwo dawał rade i tekstów nie znał ....
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

Nie piszcie już, że Lambert dobrze śpiewał, bo już to słyszałem i będę jeszcze bardziej żałował, że jednak zrezygnowałem :P
Też wolałbym koncert Bon Jovi we Wrocławiu - bliżej do domu i dzięki temu mógłbym wcześniej przyjechać i później wyjechać, spędzić tam trochę więcej czasu. Poza tym mam tam rodzinę, łatwiej z noclegiem. Ale jak znam życie to następny koncert będzie w Warszawie :/
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

jak dla mnie koncert moze być wszędzie - byle w Polsce :)
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Rokitka pisze: Dla Bon Jovi super sie nadaje do tego komunikacja z pod stadionu jest boska autobusy , tranwaje , taxi, po Queen w ciagu paru minut od wyjścia ze stadionu pojechalismy tranwajem do centrum
Też się zgadzam, w porównaniu z Gdańskiem niebo a ziemia. Proponuję więc następny koncert Bon Jovi we Wrocławiu :D Sama jestem z Poznania, ale uważam, że Wrocław to bardzo ładne miasto, chłopaki mogliby trochę pozwiedzać :D W Warszawie na Narodowym też jest kiepsko z dźwiękiem podobno, ale nie wypowiadam się, bo nie byłam.
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Jak dla mnie Wrocław to też dobre miejsce :) z Poznania mamy blisko, a we Wrocławiu mam znajomych, więc też jest gdzie spać :) Chociaż jeżeli chodzi o BJ to obojętnie gdzie by nie grali w Polsce to i tak bym pojechała :)
Awatar użytkownika
Margaretka
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 24 czerwca 2013, o 08:07
Lokalizacja: middle of nowhere

Post autor: Margaretka »

jak dla mnie to było wszystko brzmiało super (stałam na płycie - w miejscu gdzie łączyła się z GC)

z tym dźwiękiem to nie zawsze jest wina obiektu - np na OWF w 2011 było ok (Stadion Legii), natomiast rok później w tym samym miejscu - totalna katastrofa.

tutaj dość ciekawy artykuł na temat nagłośnienia na koncertach:
http://natemat.pl/25797,naglosnienie-na ... ne-obiekty
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Z czego mi wiadomo, w tamtym roku Wrocław dostał propozycję koncertu Bon Jovi, ale władze stadionu się nie zgodziły, uzasadniając, że to żadna promocja i nie zyskają na tym :whoeva: :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”