Organizacja na PGE Arenie

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ostatnio się nad tym zastanawiałam, nie wiem ile sztuk kupię i gdzie, ale na pewno coś takiego będę mieć :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja jestem zdecydowanie za kupnem tylko myśle jakby tu je rozdać dużej ilości osób. Najlepiej jakby był jakiś punkt gdzie byłyby wydawane ale nie wiem jak to organizacyjnie zrobić. Może jakoś z Prestige zagadać ? Powinno im zależeć by koncert sie udał więc mogliby oddelegować jakąś osobę, która by to zbierała i wydawała tzn. każdy z nas by kupił takie 100 sztuk, zaniósł w to wyznaczone miejsce pod stadionem i tam byłoby wydawane co by każdy na koncercie miał.
A może ma ktoś inny pomysł ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

agniesia1907 pisze:Witajcie :))
mam pytanie odnośnie organizacji pod samym stadionem. Mam na myśli to, w jaki sposób będziemy wpuszczani do środka. Nigdy nie byłam na takim koncercie, więc nie mam pojęcia czy będą jakieś specjalne kolejki, sektory z podziałem na rodzaj zakupionych biletów...
Sprawdź temat "Kolejnośc wejścia na stadion".

[ Dodano: 2013-05-12, 12:09 ]
Jeżeli uzbieramy więcej środków do kupimy jakąś ilość i będziemy rozdawać jak leci.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Mnie tam bardziej martwi kwestia, że ludzie zaczną za szybko 'korzystać' z tych bransoletek i zużyją ich światło nieświadomie nawet przed koncertem. Tego dnia ciemno będzie dopiero koło 23.... Więc efekt uzyskalibysmy na jakies ostatnie minuty koncertu jeśliby dobrze poszło i graliby te 3 godziny..
agniesia1907
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 15 listopada 2012, o 17:26
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: agniesia1907 »

dziękuję Bodzio :)
"Your love is like a bad medicine
Bad medicine is what I need"
:-)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:Mnie tam bardziej martwi kwestia, że ludzie zaczną za szybko 'korzystać' z tych bransoletek i zużyją ich światło nieświadomie nawet przed koncertem. Tego dnia ciemno będzie dopiero koło 23.... Więc efekt uzyskalibysmy na jakies ostatnie minuty koncertu jeśliby dobrze poszło i graliby te 3 godziny..
Miałam kiedyś te bransoletki i można się zdziwić - potrafią BARDZO długo dawać swój efekt i świecić się całymi godzinami. Czasem nawet po całej nocy imprezowania widziałam świecące się (choć nieco lżej) bransoletki ;)
Myślę, że jest to sprawa na tyle tania, że każdy mógłby kupić sam jedno takie opakowanie (100 sztuk) i rozdawać wszystkim dookoła o określonej godzinie, jeśli chcemy by zaświeciły się one w odpowiednim momencie. Nie powinno być problemem ustalenie, że zakładamy je np. o godzinie 21 ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Bodzio pisze: Jeżeli uzbieramy więcej środków do kupimy jakąś ilość i będziemy rozdawać jak leci.
Super, chętnie się dołożę :)
Stick to your guns.
MaziejCK
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 91
Rejestracja: 23 lutego 2013, o 13:28
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: MaziejCK »

Nie chciałem zakładać tematu nowego więc wrzucam tutaj bo trochę nawiązuje do organizacji ;)
Wczoraj odbył się koncert Beyonce o czym zapewne większość z was wie ;)
Zaciekawiło mnie parę tekstów o koncercie a mianowicie:
1. "52-tysięczny tłum na stadionie bawił się znakomicie." NA BJ TYLE POWINNO BYĆ ! :PPP
Link
2. Organizatorzy (?!) Orange Warsaw Festival 2013 zaskoczyli piosenkarkę. Pod koniec koncertu Beyonce w Warszawie podczas utworu Halo fani wyciągnęli, nadmuchali i unieśli w górę mnóstwo niebieskich balonów, żeby podziękować swojej idolce za występ.
To była akcja fanowska czy organizatora? lol
U nas tez napiszą, że organizator zaskoczył BJ ?!
/Link
3. Zdjęcie tuz przed koncertem Beyonce, płyta, trybuny

A tutaj Baloniki :] http://www.youtube.com/watch?v=bFUg9buQ9BM
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Bijons czy jak Jej tam miała koncert w sobotę w blisko dwumilionowym mieście, a BJ gra w środku tygodnia w około półmilionowym mieście, ludzie z dalszych okolic muszą brać około2 dni wolnego, stąd mniejsza frekwencja
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Chodzi za mną pewien pomysł od dawna na zorganizowanie czegoś na koncercie. Czegoś, co w przeciwieństwie do bransoletek i flagi nie będzie prawie nic kosztować. Wiadomo, że pierwszą zwrotkę Wanted śpiewa na większości koncertów publika. Może by tak wpłynąć na organizatorów, żeby na każdym siedzeniu położyć małą kartkę z tekstem 1 zwrotki, bo jak wiadomo, nie każdy zna język angielski i twórczość BJ na tyle, żeby z pamięci to zaśpiewać. Myślę, że 25 tysięcy śpiewających osób zrobiłoby naprawdę fajne wrażenie na chłopakach z BJ. Wiem, że to nic oryginalnego, ale jak wspomniałem, nie kosztowałoby to dużo :) Potraktujcie to jako moją luźną propozycję ;)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

kubas782, wydaje mi się, że widok fanów śpiewających na koncercie z kartki jest dość dziwny, nieprawdaż?
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Milla pisze:kubas782, wydaje mi się, że widok fanów śpiewających na koncercie z kartki jest dość dziwny, nieprawdaż?
Pewnie tak...ale na Wanted będzie już ciemno i nie będzie widać, że ktoś śpiewa z kartki :p Sam pomysł traktuje całkowicie luźno, to tylko takie małe spostrzeżenie :)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Milla pisze:kubas782, wydaje mi się, że widok fanów śpiewających na koncercie z kartki jest dość dziwny, nieprawdaż?
To zrobić taki rzutnik jak w kościołach ;)
Jon też ma podgląd tekstu na promptcie :cfaniak:
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

To zrobić taki rzutnik jak w kościołach ;)
:hahaha:

z tego by nas zapamiętali na pewno!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

:D ;)

przypomniało mi się teraz jak na Euro na telebimach stadionowych gdy grali Włosi, leciały słowa ich hymnu :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”