Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Może być różnie. Skoro Twój aparat ma wymienną optykę to mogą Ci zabronić go wnieść. Jednak jest jakiś cień szansy, że się jednak uda, więc musisz sama postanowić co zrobić ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

mysle, ze juz wiem jak go przemycic, bo rozumiem, ze to ja wyjmuje rzeczy z plecaka-z tego co sie orientuje, to nie moga mi sami niczego doglebnie przetrzepac, bo to naruszenie mojej prywatnosci :)
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Ja myślę że pod pojęciem wymiennego obiektywu mają namyśli klasyczne lustrzanki. Myślę że boją się ktoś założy teleobiektyw i będzie walił profesjonalne zdjęcia.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

To jeszcze ja zapytam, czy będę mógł wnieść taki aparat :

http://www.skapiec.pl/img/1375164-2-1-n ... s5100.html

gdyż nie chciałbym się z nim rozstawać. W ogóle bierze ktoś z Was aparaty kompaktowe ? :))
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

z tego co wiem to z kompaktem nie ma problemu-najlepiej i tak skitrac aparat tak zeby nie bylo go widac na wejsciu i tyle :) coolpix na luzi przejdzie ja mam akurat nikona J1 i podejrzewam ze tak jak kolega wczesniej napisal, ze raczej problem bedzie z lustrzankami-duzymi aparatami i lunetami. chyba, ze mysla ze ktos w hybrydzie w obiektywie schowa mikroladunek i wrzuci go na scene lub w tlum-to by bylo durne :D no normalne ze kazdy chce miec jakas mala pamiatke z koncertu na zywo na ktorym byl i przezywal...ja chce zrobic kilka zdjec-bo to moj pierwszy koncert bj i w ogole pierwszy na taka skale wiec nie chce juz sie zalamywac tym, ze nie bede mogla zrobic chociaz jednej pamiatkowej foty do cholery :)

[ Dodano: 2013-06-15, 18:34 ]
tak przy okazji-to szkoda,ze na tej mapce nie podali, w ktorych miejscach beda rozstawione punkty z jedzeniem i piciem oraz gdzie beda sklepiki z gadzetami koncertowymi BJ...moze ktos wie?
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Dzisiaj z rodzicami wybraliśmy się pod stadion, właśnie wróciliśmy. Im bliżej areny tym więcej plakató i bilboardów. Reklamy są również na przystankach autobusowych. Już taka koncertowa atmosfera, nie wytrzymam tych 4 dni ! ! !
I ja skacząca pod stadionem xD
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 2083_n.jpg
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

olleczka pisze:tak przy okazji-to szkoda,ze na tej mapce nie podali, w ktorych miejscach beda rozstawione punkty z jedzeniem i piciem oraz gdzie beda sklepiki z gadzetami koncertowymi BJ...moze ktos wie?
Myślę, że będą łatwe do zlokalizowania :) Punkty gastronomiczne będą zapewne w środku stadionu. Co do sklepiku to trudno powiedzieć. Z fotografii pochodzących z innych koncertów wynikałoby, że to będzie raczej jakieś stoisko na zewnątrz. Zobaczymy ;)
Kama97 pisze:Dzisiaj z rodzicami wybraliśmy się pod stadion, właśnie wróciliśmy. Im bliżej areny tym więcej plakató i bilboardów. Reklamy są również na przystankach autobusowych. Już taka koncertowa atmosfera, nie wytrzymam tych 4 dni ! ! !
I ja skacząca pod stadionem xD
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 2083_n.jpg
Super sprawa, fajnie Cię widzieć w koncertowy nastroju :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
kate80
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 19:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kate80 »

Witam
Czy ktoś się orientuje o której, tak mniej więcej skończy się koncert? Ostatni pociąg z dworca gł. Gdańsk mam o 23:15. I pytanie czy mam szansę na niego zdążyć (biorąc pod uwagę najszybszy transport spod PGE na dworzec, czyli pewnie taxi lub skm).
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

W takim razie dzięki wielkie za uspokojenie olleczka. Myślę że jakoś tam go w plecaku przemycę na stadion ;] Atmosfera koncertu już coraz bardziej mi się udziela. Już tylko 4 dni 1 godzina 2 minuty i 5 sekund :))
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

i jeszcze takie pytanie-czy beda mi sprawdzac plecak ykrywaczem metalu? czy tylko moja osobe? bo mnie juz to zaczyna to draznic, bo rozmawiam z roznymi osobami na temat mojej malej hybrydy ktora wyglada jak kompakt i jestem skolowana bo chce go skitrać ale jedni mowia ze rzucaja sie o lustrzanki a inni twierdza ze i tak go wykryja-bez sensu to wszystko-bo nie mam nawet od kogo pozyczyc dobrego teleonu ani w miare dobrego kopaktu...
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

kate80 pisze:Witam
Czy ktoś się orientuje o której, tak mniej więcej skończy się koncert? Ostatni pociąg z dworca gł. Gdańsk mam o 23:15. I pytanie czy mam szansę na niego zdążyć (biorąc pod uwagę najszybszy transport spod PGE na dworzec, czyli pewnie taxi lub skm).
Jest szansa, że zdążysz.. BJ wyjdą na scenę najpóźniej ok. 20.00-20.15, a koncert potrwa najdłużej 3h, choć raczej należy spodziewać się 2,5h grania. Jak szybko pomaszerujesz na umówione wcześniej taxi, to może się udać... ale trzeba pamiętać, że 30 tys. osób wyjdzie ze stadionu w jednym momencie i Twoją taksówkę może ktoś przejąć... trzeba pamiętać też o korkach i zablokowanych ulicach.. Ogólnie to ryzykowna sprawa, bo jak się nie uda, to po pierwsze niepotrzebne bieganie, jak i patrzenie na zegarek podczas koncertu, co bez wątpienia psuje dobrą zabawę ;)

[ Dodano: 2013-06-15, 19:03 ]
olleczka pisze:i jeszcze takie pytanie-czy beda mi sprawdzac plecak ykrywaczem metalu?
Nie będą ;)
Ostatnio zmieniony 15 czerwca 2013, o 17:04 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
iwwka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 28 września 2011, o 11:15
Lokalizacja: PL

Post autor: iwwka »

Ja też biorę tego typu mały aparat. Mój nie ma wymiennej optyki i naprawdę na pierwszy rzut oka nie różnie się od tego, który ktoś (nie pamiętam kto - przepraszam) pokazywał, że ma wymienny obiektyw. Nawet jeśli ochrona zobaczy ten aparat to nie sczai się, że ma wymienną optykę.
Poza tym myślę, że bez paniki - zobaczcie na różne filmy z koncertów czy chociażby teledyski koncertowe - ile tam świeci aparacików i nikt nikomu tego nie zabiera. :-)
Ja mam w domu lstrzankę ale na potrzeby tego koncertu zakupiłam małego nikonika. Nawet jeśli zdjęcia nie będą super to będą MOJE i to będzie dla mnie najważniejsze. Oczywiście mam nadzieję, że wszyscy podzielimy się swoimi zdjęciami nawzajem. :-)
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

mam zamiar go wiac-nie wyobrazam sobie nie miec fot :) poza tym ja tez specjalnie zakupialm tego nikona do tego koncertu, i dlatego mam mozliwosc zmiany optyki po to ze jak w pozniejszym czasie zakupie wiekszy obiektyw zeby tez moc robic bardziej profesjonalne zdjecia glownie dokumentacje moich rzeźb... ale na koncert nawet jakbym miala to i tak nie zabralabym lunety czy teleskopu-wiec jakos przemyce aparacik-bo jest maly, poreczny, lekki nie zajmuje duzo miejsca i robi dobre fotki w swietle koncertowym bo wyprobowalam na malutkim plenerowym koncercie i spisuje sie koncertowo :D dzieki wszystkim za info i juz wiem co zrobie :)
sory ze sie tak rozpisuje i z leksza panikuje-nigdy mi nikt nie zabranial miec przy sobie aparatu-bede robic zdjecia bez lampy zeby nie zniszczyc obiektow fotografowanych :D
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
iwwka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 28 września 2011, o 11:15
Lokalizacja: PL

Post autor: iwwka »

Byłam na koncercie BJ w Barcelonie w 2011r. Laska obok mnie miała aparat lustrzankę z dośc długim obiektywem. Na bramkach nikt niczego nie sprawdzał (oprócz biletów oczywiście) :-) Nawet te zdjęcia mam bo podałam dziewczynie swojego maila i mi przesłała. :-) Jak je potem oglądałam to czułam się jakbym ja je zrobił bo to była ta sama perspektywa. :-)
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

barcelona a polska...hmmm u nas moze nie byc tak latwo z lustrzankami :) poza tym poraz pierwszy bj u nas i to z wielkim trudem sie udalo...organizatorzy sie strasznie spinaja-ale ja mysle i tak ze problemu z moim aparatem nie bedzie :)
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”