Bilety - Wszystko o biletach

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Nie trzeba tak od razu na poważnie i dosłownie odbierać, trochę dystansu do pewnych spraw :D
KarolinaJovi pisze: zachwyty nad justin`em biber`em na forum bon jovi - niestety to profanacja.
Albo żarty :P

Bilety na dolne trybuny też nawet się sprzedają, przynajmniej pojedynczo, ale idą, obserwowałam dość intensywnie przed zakupem.
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

What the f...? Pokażcie mi fragment gdzie ktoś tu sie zachwyca Bieberem :D

Co do mojego biletu, jestem uratowany - znajoma mi odsprzeda. Dzięki za pomoc wszystkim ;)
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Wchodzę rano na forum, poczytać sobie coś o biletach, a tu widzę jakąś wojne i przewijający się temat boskiego bożyszcza dzieci w wieku 8-14 lat- Dżaastiiinnnaaaa... :whoeva: :lol:

Witaj Karolina :cfaniak:
AleBilet
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 13 marca 2013, o 15:58
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: AleBilet »

Wracając do tematu biletów ;) jeżeli szukacie biletów na Golden Circle, albo Diamond Circle, mamy je teraz dostępne w AleBilet: http://www.alebilet.pl/bilety/bon_jovi/2013-06-19/18:00. Jest tylko kilka sztuk, więc jakbyście byli zainteresowani, to trzeba się śpieszyć.
U nas możecie sprzedać i kupić bilety na Bon Jovi.
Gosia_ndm
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2013, o 16:45
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Gosia_ndm »

Witam wszystkich! Właśnie się zarejestrowałam. Wcześniej byłam zarejestrowana na tym forum, ale po jakimś czasie zapomniałam loginu...a strona Always jest moją ulubioną stroną odnośnie BJ- zawsze na nią wchodzę, gdy chcę się dowiedzieć czegoś o zespole :-)

Mam pytanie odnośnie biletu Golden Cirsle Fast Track Package za 550zł.
Właśnie go zakupiłam poprzez stronę Eventim i coś mi się nie zgadza...

Mianowicie-w opisie do biletu na stronie EVENTIM jest napisane, że do biletu dołączony będzie laminowany identyfikator i pamiątkowy program touru BJ. Ale ja otrzymałam sam bilet - w kopercie oprócz faktury były jeszcze jakieś ulotki ale nie było identyfikatora i programu touru. Bilet doszedł do mnie wczoraj-w piątek i było już za późno żeby zadzwonić na Callcenter EVENTIMU. Będę mogła tam zadzwonić dopiero w poniedziałak od godz 10-ej.

Mam pytanie do osób, zamiawiających ten sam rodzaj biletu przez Eventim czy miały tak samo???- sam bilet bez tych dodatków? Spodziewałam się ich od razu z biletem-skoro ich nie ma to mniemam, że powinny być dołączane przy bramkach do sektorów?

Ale wydaje mi się to z lekka dziwne- nie lepiej od razu wysyłać wszystko razem? Przecież jeśli będą dołączane przy bramach te dodatki to musi być to zgromadzone dla tych wszystkich osób i każdej rozdawane przy okazaniu biletu-dodatkowa robota zajmująca czas...a tak byłyby w kopercie razem z biletem i po sprawie...i nie byłoby domysłów czy będzie tak czy siak...nie rozumiem tego.

No i jeszcze sprawa godziny wejścia do sektoru- na bilecie jest napisane, że wejście od godz 17-ej. Natomiast w opisie do biletu na Eventim jest napisane, że bilet upoważnia do wcześniejszego wejścia do sektora GC przed otwarciem bram.

Jak dla mnie godz 17-ta to nie jest wcześniejsza godzina tylko normalna-taka sama jak dla wszystkich pozostałych-koncert zaczyna się o 18-ej więc normalne, że godzinę wcześniej zaczną wpuszczać wszystkich no bo przecież nie 10 min przed koncertem...więc jakie to niby upoważnienie do wcześniejszego wejścia? Jeśli się mylę to sorki, ale to trochę dziwne...

Prosiłabym żeby ktoś się wypowiedział, i mnie ewentualnie poprawił, pozdrawiam wszystkich fanów BJ!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Gosia_ndm pisze: Prosiłabym żeby ktoś się wypowiedział, i mnie ewentualnie poprawił, pozdrawiam wszystkich fanów BJ!
Oszukali Cie.


A tak na serio, to będziecie mieli osobną bramkę do wejścia, także wpuszczą was o dobrej godzinie to się nie martw. Aczkolwiek Fast Track to trochę badziewie i tak wcześniej wejdą Ci którzy kupili bilet przez backstage with jbj prawdopodobnie.

Co do wysyłki pierdół pewnie dostaniecie przy wejściu. A nie przyszło to pocztą bo podniosłoby to pewnie trochę wagę listu i byłby on droższy w wysyłce. Eventime tak pozatym nie jest odpowiedzialny za tą część, tylko organizator, który zapewnia to co w cenie biletu poza biletem.
Gosia_ndm
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2013, o 16:45
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Gosia_ndm »

bartekbb23 pisze:Oszukali Cie.
Hehe, dobre ;-)

Dzięki za szybką odpowiedź! Pozdrawiam!
alicjasz
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: alicjasz »

ja też kupiłam GCFT przez eventim.pl i oprócz biletu, paragonu i ulotek nie było nic,więc chyba tak musi być a pamiątki dostaniemy w dzień koncertu :)
straszny_24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 18 marca 2013, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

bilety do sprzedania

Post autor: straszny_24 »

Witam wszystkich,
z wielkim bólem, ale jestem zmuszony sprzedać 4 bilety Golden Circle (350zł/szt.). Kupowałem przez eventim, 100% oryginał. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, proszę o kontakt na: straszny_24@o2.pl
Pozdrawiam wszystkich i zazdroszczę możliwości "bycia" na koncercie!
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Eeee... Na eventim już w ogóle nie ma biletów na nasz koncert, czy to może jakiś błąd?
I'm such a child :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

myszorkowa pisze:Eeee... Na eventim już w ogóle nie ma biletów na nasz koncert, czy to może jakiś błąd?
BŁĄD.

Pewnie wprowadzą z powrotem GC, albo dadzą kolejny sektor niedostępny, stąd 'obecnie niedostępne'.
straszny_24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 18 marca 2013, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: straszny_24 »

Bilety kupowałem w styczniu. Jednak ze względu na sprawy osobiste, nie możemy jechać na koncert.
Awatar użytkownika
myszorkowa
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 305
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 18:57
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: myszorkowa »

Znowu są wszystkie bilety, w tym GC. Co oznacza, że... fmk., KUPUJESZ LITRA ;]
I'm such a child :P
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

A DOWODZIK JEST? :cfaniak:
Nadal nieodkryta kategoria z numerem 2. Może po prostu pomylili się? Czas najwyższy chyba wyłożyć karty na stół..
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Typowe chwyty marketingowe, potem będzie że nagle wynaleźli jakieś dodatkowe bilety, kupowac szybko bo szybko pojdą :PPP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”