Bilety - Wszystko o biletach

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Powinni mieć. No i sprawdź wiadomośc na facebooku ode mnie, Kasia. Deal jest do urżnięcia. :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Czy ktokolwiek bedzie kupowal przez MJM, czy tylko ja? ;d bo widze jak piszecie tylko eventim i empik :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Ja się waham między EMPiKiem a MJM, jutro jeszcze pójdę pomęczyć sprzedawców w katowickim sEmpie, i jeśli potwierdzi się to, że bilety jednak będą o 9:00, to kupuję tam.
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Czy ktoś zapatruje się na bilet na płytę stadionu za 190zł, czy wszyscy uderzają na te droższe? ;)
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ja jutro roztrzygnę kwestię finansów dopiero... ;/ wszyscy mi proponują płytę, ale ja się uparłam na GC! w najgorszym wypadku moja wypłata zniknie w ciągu godziny... Chyba że ktoś ma dobre źródło pożyczek :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

No ja się zapatruję na GC za 500 zł, a jak mi się nie uda ich zdobyć to pozostaje płyta. Choć mam wielką nadzieję, że dorwę GC.
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
joanna
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 8 września 2012, o 10:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: joanna »

ja nie wiem jak maja inni ale w empikach od razu siwe drukuje bilet i sie za niego placi,nie mozna go zwrocic chyba ze koncert jakis sie nie odbedzie albo zostanie przelozony i wtedy klientowi nie odpowiada nowa data. ale zwrot bo np ktos sie rozmyslil nie jest akceptowany.

co do eventim bilety w empikach i na stronie empik to ejst ta sama pula biletow do sprzedania.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

joanna pisze:ja nie wiem jak maja inni ale w empikach od razu siwe drukuje bilet i sie za niego placi,nie mozna go zwrocic chyba ze koncert jakis sie nie odbedzie albo zostanie przelozony i wtedy klientowi nie odpowiada nowa data. ale zwrot bo np ktos sie rozmyslil nie jest akceptowany.

co do eventim bilety w empikach i na stronie empik to ejst ta sama pula biletow do sprzedania.
Dzięki za odpowiedź. W Eventimie także zwrotowi podlegają tylko bilety na wydarzenia odwołane lub przełożone.
Hehe, ROZMYŚLIŁ :D ciekawe co to za uczucie.
joanna
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 8 września 2012, o 10:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: joanna »

na eventimie ejsli kupujesz przez strone to napisali cos takiego:

Czy mogę zrezygnować, anulować moje zamówienie jeśli dokonałem płatności?

Odpowiedź
Tak. W przypadku zakupu przez internet przysługuje Ci prawo zwrotu biletów wciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia. Zwrot biletów możemy przyjąć maksymalnie do 3 dni przed imprezą/wydarzeniem. Aby otrzymać zwrot pieniędzy należy dostarczyć do nas oryginał paragonu oraz bilety.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

kejt93bub pisze: Hehe, ROZMYŚLIŁ :D ciekawe co to za uczucie.
Naszego grona raczej nie dotyczy :P
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
joanna
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 8 września 2012, o 10:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: joanna »

czy ktoś ma mozliwosc kupienia 2 biletu bo ma taki wolny z backstage na DC do Gdanska?jutro ostatni dzien kupna,bardzo zalezy nam na tym bilecie. kase mamy wiec przelejemy od razu po zakupie,a po bilet no coz spotkalibysmy sie w gdansku przy odbiorze biletow na DC

[ Dodano: 2012-11-08, 00:25 ]
Mkwiatek93 pisze:
kejt93bub pisze: Hehe, ROZMYŚLIŁ :D ciekawe co to za uczucie.
Naszego grona raczej nie dotyczy :P
wiesz to chodzi o to glownie ze klient zle formuuje co chce kupic bilet jest drukowany a nagle ci mowi ze on chcial inny no i zonk! szlag cie trafia bo musisz to odkrecac co wcale nie ejst latwe a klient ma to gdzies bo i tak wyjdzie z tym biletem ktory jednak chce
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Mnie ciekawi, czy zaakceptują mi amerykańską kartę kredytową.. bo inaczej nie mam możliwości zapłacić.
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
alicjasz
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, o 21:47
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: alicjasz »

Witam wszystkich! Mam takie pytanie może ktoś się orientuje o co chodzi z ceną biletu GC zestaw za 550 zł? Na stronie MJM jest właśnie taka cena a jeszcze wczoraj były za 500 zł. Na innych stronach internet. jest GC zestaw za 500 zł. :/ Kwestia pomyłki czy bilety podrożały? Pozdrawiam Ala ;)
joanna
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 8 września 2012, o 10:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: joanna »

alicjasz pisze:Witam wszystkich! Mam takie pytanie może ktoś się orientuje o co chodzi z ceną biletu GC zestaw za 550 zł? Na stronie MJM jest właśnie taka cena a jeszcze wczoraj były za 500 zł. Na innych stronach internet. jest GC zestaw za 500 zł. :/ Kwestia pomyłki czy bilety podrożały? Pozdrawiam Ala ;)
550 zl z cateringiem chyba,za 500 pierwszenstwo wejscia a za 300 zwykły GC, ludzie wchodzą jak już wejdą ci z biletami za 500
dobras4
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 16:11
Lokalizacja: Teresin/Warszawa

Post autor: dobras4 »

Martaaa pisze:Czy ktoś zapatruje się na bilet na płytę stadionu za 190zł, czy wszyscy uderzają na te droższe? ;)
Ja kupuje na plyte bo tylko na tyle moge sobie teraz pozwolic ale lepsze to niz nic ;) najwazniejsze ze tam bede i spelnie swoje marzenie :jupi:Bilety bedzie mozna kupic w kazdym empiku czy tylko w najwiekszych miastach? Bo ja najblizej mam do Żyrardowa ale nie wiem czy tam dostane bo to jest maly empik ;) I jeszcze pytanie czy ktos dowiadywal sie od kiedy w empikach beda bilety?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”