Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karola559
It's My Life
It's My Life
Posty: 102
Rejestracja: 26 czerwca 2013, o 11:43
Lokalizacja: Katowice/częstochowa

Post autor: karola559 »

Ja mam taki sam problem ze swoim DVD, też mi się wyłącza. Z ciekawości sprawdzałąm czy aby dobrze się nagrało na płytce, ale na moim laptopie i u siostry wszystko jest cacy :P Muszę coś pokombinować albo wyrzucić DVD na złom :D

Każde arcydzieło natrafi prędzej czy później na krytykę. Nie dajcie się złamać bo ten film nie jest tego wart. To jest wartośc sentymentalna dla każdego z nas i na pewno większość, tak jak ja będzie się nim cieszył do końca swojego życia ;)
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

A ja jestem fanką szumów, potrąceń i innych bajerów z telefonów komórkowych. Przy Raise widać, że nawet operatorzy kamer(czyt. komórek) dobrze się bawili.
Jak dla mnie jest to zrobione wyśmienicie, bardzo podziwiam całą ekipe od montowania tego cudeńka.
Bardzo wam wszystkim dziękuję.
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Betii, albo jesteś wyjątkowo niewdzięczna albo bawisz się na forum w trolla.

W wyjątkowo wredny, a wręcz chamski sposób skrytykowałaś dzieło chłopaków. Nie podoba się? To nie oglądaj. Nie dałaś nic od siebie przy tworzeniu tego, widzisz to tylko i wyłącznie dzięki twórcom, którzy oprócz wdzięczności forumowiczów nie mają pewnie większych zysków z produkcji materiału. Nie mówie, że nie można wytknąć kilku błędów w filmie. Z reguły osoba neutralna widzi więcej niż twórca. Ale tych uwag nie zwraca się w taki sposób...
It's my life!
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Ja napiszę jeszcze mocniej - ani Live in London 1995, ani MSG 2008 nie obejrzałam w całości tak wiele razy, jak naszego multicamu, choć ten ma dopiero kilka dni - na moje nie ma większego komplementu :D.

Coraz bardziej mi się podoba (podobno zamęczam znajomych), choć jasne, że są jakieś tam niedociągnięcia (asynchrony itp.), ale za każdym razem bawię się (prawie) jak 19 czerwca!
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Jak ktoś nie odróżnia produkcji robionych przez wielkie firmy z mega budżetem od muticamu, to po prostu smutne. Przykro się robi, kiedy się patrzy na takie posty...

Chłopaki, ja się powtórzę, wiem, ale ten koncert wyszedł fenomenalnie. Odwaliliście kawał świetnej roboty. Trzęsienie się kamery, rozmazany obraz i dźwięk odbiegający od ideału nadają temu wszystkiemu super klimat. Mieliście ograniczone materiały, a zrobiliście z nich coś pięknego.
Jeszcze raz dziękuję. Jesteście czarodziejami :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Zgadzam się z Thalion w 100% Film jest świetny i rewelacyjnie się go ogląda. A te tzw. drobne niedociągnięcia sprawiają że jest on NASZ a nie wyprodukowany w profesjonalnym studiu nagraniowym... obejrzałam go 3 razy i na tym się nie skończy :)) W sobotę oglądaliśmy go całą ekipą z koncertu i wszyscy stwierdziliśmy, że podczas oglądania czuliśmy "ciary" na całym ciele :)) A to chyba o czymś świadczy :))
Tak więc chłopaki jeszcze raz wielkie brawa za ten ogrom pracy, który wykonaliście :brawo: :brawo: :brawo: dzięki temu mamy pamiątkę na całe życie ;]
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Betii pisze:1. Ok- to rozumiem.
2. Nie rozumiem ograniczania się tylko do nagrań z forum,sam mówisz że było mało nagrań więc tym bardziej należało wykorzystać każdy dostępny dobry materiał....i w innym temacie piszecie że ciagle ulepszacie dzwiek, ze ciagle trwaja prace nad tym,to po co wypusciliscie matarial ktory moze byc jeszcze lepszy...i to nie pretensje-tylko zasada życiowa,albo coś robi sie na 100 % albo wcale...
Cycki opadają jak się czyta coś takiego. Niewdzięczność i głupota do potęgi trzeciej.
Od dalszych komentarzy się powstrzymam. Jak masz taki problem z oglądaniem filmu na telefonie, to noś pod pachą laptopa. Przypominam, że telefon komórkowy z natury służy do smsowania i wykonywania połączeń :))

To tyle moich komentarzy i złośliwości.

Jeszcze raz - wielkie podziękowania dla autorów.
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Betii pisze:1. Ok- to rozumiem.
2. Nie rozumiem ograniczania się tylko do nagrań z forum,sam mówisz że było mało nagrań więc tym bardziej należało wykorzystać każdy dostępny dobry materiał....i w innym temacie piszecie że ciagle ulepszacie dzwiek, ze ciagle trwaja prace nad tym,to po co wypusciliscie matarial ktory moze byc jeszcze lepszy...i to nie pretensje-tylko zasada życiowa,albo coś robi sie na 100 % albo wcale...
Odniosę się do pogrubionego.
Masz piękne przekonanie.. zacytuje Ci z dedykacją cytat z filmu:
"Przekonanie jest luksusem ludzi stojących z boku."

Zasada którą stosujesz trąci perfekcjonizmem, niezdrowym perfekcjonizmem zwłaszcza kiedy mówimy o rzeczy robionej z pasji i dla przyjemności.

Czy można było DVD zrobić lepiej? Pewnie tak. Można było pracować nad nim rok, wybłagać lub odkupić od kilku ludzi inne filmiki itd. Pytanie po co?

Jak dla mnie DVD jest super. Lubie tego typu produkcje a ta jest na wysokim poziomie.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Beti pisze: Kilka piosenek to ujęcia tylko dwóch źródeł,nie warto bylo wykorzystać wszystkich dobrych nagrań?
Damned pisze:W filmie jest kilka niedociągnięć i doskonale o nich wiemy. Możemy się na nich skupiać, albo przymknąć oko.
Źródeł obrazu nie było tyle, ile byśmy chcieli. Większość nagrań które dostaliśmy (w tym ten który powyżej umieściła Betii) nie nadawała się, ze względu na niską rozdzielczość (poniżej 720p), format obrazu (4:3) lub inne ubytki. Stąd też w dwóch czy trzech utworach jest mniej ujęć. Oprócz tego zdarzyły się przypadki, że ludzie odmówili nam pozwolenia na użycie ich materiałów, co czasem potrafi podciąć skrzydła... ale nie nam ;)

(..)

Dzięki wszystkim za wsparcie!
Damned i Richie Pomora - szkoda Waszego cennego czasu na odpowiadanie na śmieszne uwagi.

Każdy kto miał dostęp do dobrej jakości obrazu/dźwięku mógł podesłać namiar, załatwić zgodę na wykorzystanie materiału itd. Gadanie po fakcie, że coś tam mogło zostać lepiej zmontowane nie ma sensu nawet jeśli okazało by się, że zostały przegapione lepsze materiały (a jak się okazuje wcale tak nie jest).
Jeśli ktoś chciał mieć na naszym multicamie swoje ulubione ujęcia, to mógł je przesłać i merytorycznie przekonać do ich umieszczenia.
Być może Beti miała dobre intencje, ale źle sformułowała swojego posta. Tym bardziej szkoda na to czasu.

Multicam jest rewelacyjny, obejrzałem go 2 razy, myślę, że wychwyciłem wszystkie niedociągnięcia i w żaden sposób mi one nie przeszkadzają - bo po pierwsze wiem z czego one wynikają, a po drugie tego typu montaż tworzy kapitalny klimat realności.
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

Nawet nie wiecie ile radości mi sprawiliście :)) Czapki z głów dla wszystkich, którzy się tym zajmowali, wyszło rewelacyjnie! Płakałam na Born to be, super wzruszające. Póki co obejrzałam bardzo pobieżnie, ale na pewno będę wracać. Jeszcze raz szacun !
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

już dziękowałem i gratulowałem , ale jeszcze raz :D , jak dzisiaj kolejny raz oglądałem to cudo (które może ma kilka drobnych niedociągnięć (ale całkowicie mi nie psują oglądania) ale jest przezajebiście zajebiste :D ) to dzięki wam podczas Bad Madicine , dokładnie to http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bcA&t=6177 i wzwyż widać moją białą płachtę z napisem "Please Play Wild Is The Wind" (szkoda że nie było :D ) i wtedy Jon wskazał na mnie palcem i się uśmiechnął <3 (wierzcie lub nie, ale to było do mnie :D ) dzięki że jeszcze raz mogłem przeżyć najwspanialszy moment mojego życia, wskazanie palcem przez Jona było najlepszą rzeczą jaką przeżyłem na najlepszym koncercie na świecie , jeszcze raz, DZIĘKI!!!!!!!!!! :jupi: :))

:bj: :bj: :bj: :bj: :bj:
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Agatita
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 30 czerwca 2013, o 09:12
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: Agatita »

Wow! To będziesz to pamiętał do końca życia xD Super!
It's My Life !
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3524
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Widzę że co niektórzy tu trochę przesadzają...Jak na 100 pochwał się trafiła jedna uwaga z pytaniami to wszyscy jak jeden mąż atakują autorkę posta...To chyba trochę nie w porządku, nieprawdaż?
Ja w całości jeszcze nie oglądałem materiału bo nie mam czasu...Ale z tego co widziałem od Lost Highway zaczynają się super ujęcia...Szacunek i podziękowania należą się autorom oraz operatorom(hehe). Mrówcza, żmudna praca nad dźwiękiem i obrazem jest godna uznania... :)
Ale jak dla mnie mogli to montować do września albo i do końca roku...Nie paliło mi się... :D
To co mnie od razu walnęło po oczach to napisałem autorowi na privie...Reszta mi nie przeszkadza ale to fakt że początek koncertu składa się z najgorszych ujęć(o czym autorzy mówili wielokrotnie bo nie było z czego wybierać etc)...
Nie wolno jednak odbierać ludziom prawa do krytyki(nawet celowo złośliwej) bo od tego jest forum...Obrażanie się, atakowanie i co najgorsze- obrażanie kogoś(kobiet zwłaszcza) publicznie tylko dlatego że ma inne zdanie kojarzy mi się z typowo polskimi kompleksami, polską polityką i innymi brudami...Tak więc na luz i wypijcie coś zimnego! ;) Zdrówko autorów! :brawo:
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1, a nie sądzisz, że jak ktoś miał "dobre" dodatkowe nagrania to powinien je dosłać wcześniej? Po zmontowaniu całości chwalenie się, że gdzieś tam w sieci może istnieć jakiś lepszy fragment jest niepoważne :cfaniak:
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3524
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Zgadza się ale ja nie o tym mówiłem...
Dziewczyna zadała dwa pytania i wyraziła swoją opinię...Nie widziałem tam niczego 'chamskiego', 'wrednego' etc...
Autorzy odpowiedzieli a reszta mogła sobie darować...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”