Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

MEGA! Strach pomyśleć ile pracy Was to kosztowało!!!!!!!
Efekt powala na kolana! Gratulacje Panowie!
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Oglądałam dzisiaj drugi raz na spokojnie i nie mogę się nadziwić jak cudownie to wszystko zostało „posklejane” w jedną piękną całość ! :brawo: :jupi:
Wysłałam link do moich znajomych, którzy nie byli w Gdańsku i teraz po obejrzeniu koncertu bardzo ale to bardzo żałują. Zazdroszczą mi cholernie, że tam byłam i przeżyłam takie piękne i niesamowite chwile. No i dobrze im tak! :P Mówiłam, prosiłam a oni poszli w zaparte. No to teraz mają żal i wściekłość na samych siebie!
A ja czekam z niecierpliwością na następny koncert! :zegar:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Świetna robota, cudownie było wrócić do tych chwil i jeszcze nie raz, nie dwa obejrzę to dzieło sztuki :D Wszystko w dobrej jakości i super posklejane, pogratulować ;)
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Betii
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 11:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Betii »

Ok-wszyscy tak zachwalają i że super i że zajefanie..Ok.Zgadzam się wyszło nieźle...ale ...
dwie kwestie:
1.Dlaczego nie można oglądać tego poprzez telefony komórkowe-wyskakuje komunikat..Własciciel tego materiału nie udostepnił ..ble ble ble..Czy to taki problem?

2. Na youtube jest jeszcze pare filmów w super jakości i fajnym dzwiekiem,z ujęciami których tutaj brakuje i które nie zostały wykorzystane w tej produkcji..Dlaczego? np ten:
http://www.youtube.com/watch?v=ss_pmdChXkM

Kilka piosenek to ujęcia tylko dwóch źródeł,nie warto bylo wykorzystać wszystkich dobrych nagrań?
Richie Pomora
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, o 13:22
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Richie Pomora »

1. Nie można, bo nie zezwala na to posiadacz praw autorskich, czyli wytwórnia. Naprawdę myślisz, że nie udostępniłbym tego filmu posiadaczom komórek?
2. Korzystałem z nagrań, które udostępnili ludzie z forum. To, że niektóre piosenki złożone są z dwóch ujęć wynika z tego, że źródeł było mało lub też były niskiej jakości tzn. format 4:3, trzęsąca się kamera itp.

Serio warto mieć o to pretensje?
Betii
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2012, o 11:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Betii »

1. Ok- to rozumiem.
2. Nie rozumiem ograniczania się tylko do nagrań z forum,sam mówisz że było mało nagrań więc tym bardziej należało wykorzystać każdy dostępny dobry materiał....i w innym temacie piszecie że ciagle ulepszacie dzwiek, ze ciagle trwaja prace nad tym,to po co wypusciliscie matarial ktory moze byc jeszcze lepszy...i to nie pretensje-tylko zasada życiowa,albo coś robi sie na 100 % albo wcale...
Richie Pomora
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, o 13:22
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Richie Pomora »

To wtedy przepraszam, że nie wykonałem swojej pracy należycie :( No cóż widocznie wykonałabyś to lepiej ;) Dlaczego się nie zgłosiłaś i nie poświęciłaś miesiąca na zrobienie tego? :)))
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Betii, nad dźwiękiem prace trwały do dziś bo on wraz z obrazem się wybronił, ale chciałem jeszcze kilka niedociągnięć poprawić. Co do reszty... sorry nie mam czasu odpowiadać, taguję bootleg xD :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

albo coś robi sie na 100 % albo wcale...
Ktoś tu grubo przesadza. Aż mi się śmiać chce. O tak jak tutaj:
Obrazek

Chłopaki faktycznie nie zrobili tego na 100%... Oni wykonali to na 110%.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

W filmie jest kilka niedociągnięć i doskonale o nich wiemy. Możemy się na nich skupiać, albo przymknąć oko.
Źródeł obrazu nie było tyle, ile byśmy chcieli. Większość nagrań które dostaliśmy (w tym ten który powyżej umieściła Betii) nie nadawała się, ze względu na niską rozdzielczość (poniżej 720p), format obrazu (4:3) lub inne ubytki. Stąd też w dwóch czy trzech utworach jest mniej ujęć. Oprócz tego zdarzyły się przypadki, że ludzie odmówili nam pozwolenia na użycie ich materiałów, co czasem potrafi podciąć skrzydła... ale nie nam ;)

Nie jesteśmy wytwórnią filmową z milionowym budżetem, gdzie nad projektem czuwają setki osób.
Działaliśmy non-profit, korzystając jedynie z amatorskich nagrań...

Dla mnie bardzo cenna jest opinia imp, która jak mówi ma w domu całe półki koncertów BJ, a naszą produkcję stawia wśród nich bardzo wysoko. To jest rzetelna ocena, która upewnia nas w tym, że warto było to robić...

Dzięki wszystkim za wsparcie!
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

A dla mnie jest fajne to, ze widać że film jest nakręcony telefonem, że trochę poruszony .... Mi to nie przeszkadza. Dzięki temu widac, ze zrobione to jest przez fanów, że ktoś całym sercem nad tym pracował, ze jest takie "surowe" a nie obrobione przez wytwórnię, na idealnie wymuskany film. Dzięki temu nasz multicam jest taki swojski :)
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Nie przejmujcie się krytyką. Nie rozumiem, jak można krytykować coś, co człowiek wykonuje dla drugiego bezinteresownie, poświęcając swój cenny czas.

Owszem, jest kilka niedociągnięć ale to zupełnie nie przeszadza w słuchaniu. Mam u siebie nagrane przynajmniej po 3-4 koncerty Bon Jovi z każdej trasy koncertowej i zapewniam, że Live at PGE Arena będzie najczęściej wyświetlanym u mnie filmem. Amatorskie nagrania mają swój klimat, zwłaszcza, gdy było się tam na żywo i nagranie przypomina tą wspaniałą chwile.

Mam jeszcze tylko pytanie techniczne. Nagrałem koncert na płyte i podczas przewijania do przodu w odtwarzaczu DVD pod koniec "Bad Madicine" film się wyłącza. Jeśli puścimy normalnie koncert to przejdzie dalej, ale zaraz na początku "Always" znów się wyłączy. Identyczna sytuacja jest u kolegi. Mamy skopane odtwarzacze/nagrywarki czy to jakiś error w nagraniu?
It's my life!
Richie Pomora
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, o 13:22
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Richie Pomora »

Jeśli na YT wszystko jest w porządku, to raczej wina odtwarzacza. Możecie to skonwertować do innego formatu i wtedy zobaczyć czy będzie działać dobrze.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Odtwarzacz ma swoje lata, pora go wyrzucić na złom ;)
It's my life!
Awatar użytkownika
Fantaghiro7
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 524
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 13:30
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Fantaghiro7 »

Betii pisze:1. Ok- to rozumiem.
2. Nie rozumiem ograniczania się tylko do nagrań z forum,sam mówisz że było mało nagrań więc tym bardziej należało wykorzystać każdy dostępny dobry materiał....i w innym temacie piszecie że ciagle ulepszacie dzwiek, ze ciagle trwaja prace nad tym,to po co wypusciliscie matarial ktory moze byc jeszcze lepszy...i to nie pretensje-tylko zasada życiowa,albo coś robi sie na 100 % albo wcale...
Wydaje mi się, że Twoje podejście jest troszkę niewdzięczne.

btw. Pozwoliłam sobie przeczytać Twoje posty i tak się składa, że każdy ma pejoratywny wydźwięk. To nie pretensje tylko zasada życiowa - jeżeli ma się do wypowiedzenia wyłącznie negatywne komentarze to warto zastanowić się nad swoją postawą.

Zgadzam się z Kamą. ;)
Ostatnio zmieniony 4 sierpnia 2013, o 21:51 przez Fantaghiro7, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013r. - Gdańsk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”