Best Of: Because We Can Tour

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

jovizna pisze:Kaśku, oni nas nie zrozumieją :D mówią innym językiem.
Zgadza się, z przykrością stwierdzam, że w Waszym języku nie przemówię :)
ale podpowiem Wam, że dla mnie najważniejszym momentem trasy, było wykonanie czwartego utworu w Gdańsku...;)

Adrian pisze:Best of miałem na myśli najważniejsze wydarzenia - niekoniecznie tylko najlepsze. To tak jak z albumem Best Of. Masz tam największe hity, które niekoniecznie są Twoimi najlepszymi piosenkami lub tymi które lubisz, ba mogą to też być te utwory przez które znienawidzili Cię fani (a przynajmniej część)..
No tak, tylko różnica jest taka, że w istnieniu na składance Best of utworu przez który (rzekomo) znienawidzili Cię fani nie ma nic złego, natomiast podpinanie hospitalizacji Tico pod Best of, brzmi bynajmniej niemoralnie. Wiem, że madm nie miał nic złego na myśli, bo odniósł się do pamiętnych, a nie najlepszych wydarzeń trasy. Dlatego ten tytuł tematu jest mylący i chyba nieco nie na miejscu ;)

No ale... skoro temat na luzie, to nie ma co się czepiać i spinać...
Pozytywy już wymieniliśmy, więc z "przykrych Best of" (o ile coś takiego istnieje :D ), dodałbym jeszcze pechowy atak alergii Jona podczas pierwszego koncertu europejskiej trasy, w Sofii. :cry:
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Ja bardzo żałuję i z tego powodu jestem zawiedziony że Bobby nie zagrał ani razu na skale/klifie/drzewie etc. a miał tyle możliwości. Jon to 'tyran' po prostu. Jak można nie dać szansy człowiekowi ani razu? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

prezes1 pisze:Ja bardzo żałuję i z tego powodu jestem zawiedziony że Bobby nie zagrał ani razu na skale/klifie/drzewie etc. a miał tyle możliwości. Jon to 'tyran' po prostu. Jak można nie dać szansy człowiekowi ani razu?
Zgadzam się z Toba w 100%, Jon wiele stracił w moich oczach postępując w ten sposób, ta trasa byłaby stokroć lepsza gdyby Bobby pokazał swój prawdziwy geniusz na skale czy klifie. Prezesie - widzę, ze bronisz jak lew praw B.B, chyba muszę zaoferować ci honorowe członkostwo w moim jednoosobowym fanklubie Bobbiego ! :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Bardzo chętnie przystąpię! A czy są jakieś wpisowe? :)
No i jak już będę w fanklubie to mogę swoje pomysły zgłaszać? ;)
Powiem Ci w tajemnicy że Bobby ma ukryte konto na forum i głosował na mnie(podobnie jak Kozłowski) hehe. Tak więc będę miał 2 głosy na pewno! Zawsze coś! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”