17.12.2013 - Brisbane (live stream)

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Kondzik, również Wesołych Świąt Ci życzę ale może wpadniesz jeszcze przed świętami? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

http://www.youtube.com/watch?v=zQt3Pp-sSTs Jon grał i rzeczywiście kolega się rozkręca z tą gitarą ;)
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Jestem strasznie niepocieszona duchowo faktem, że najlepsza trasa koncertowa zespołu właśnie dobiegła końca. Najlepsza, bo w końcu pojawili się też w Polsce.
Z drugiej strony cieszę się, bo w końcu głos Jona się trochę podreperuje. Oglądałam urywek ostatniego streamu i nie obejrzałam do końca, a jedynie Watera i końcówkę włącznie z Rudolphem, bo moje uszy nie potrafiły tego przeżyć. Nie tylko Jon śpiewał, jakby miał za sobą karierę w jednym z boysbandów ramię w ramię z Justinem Timberlake'm, ale cały zespół brzmiał bardziej popowo niż rockowo. Panowie byli już zmasakrowani, jak po kilkudziesięciu seriach z kałasznikowa, którym de facto był cały rok koncertowania. Liczę na ich powrót na scenę, na powrót do Polski tym bardziej, tylko obawiam się czy te ich zapewnienia, że jeszcze tu wrócą, nie były jedynie standardowym laniem wody w afekcie po to, żeby podniecić publiczność i fanów... Byłoby mi bardzo przykro ;)
Awatar użytkownika
dariaa
I Believe
I Believe
Posty: 74
Rejestracja: 5 listopada 2013, o 18:44
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: dariaa »

Jeżeli to było lanie wody i nas okłamali, to osobiście pojadę do New Jersey i dostanie takiego plaskacza jak w filmie Sylwester w Nowym Jorku :D.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Ja może nie byłabym wkurzona, ale zespół, jego managemant i polskie firmy organizujące "masówki" mieliby u mnie ogromnego minusa...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”