14 i 15-12-2013 - Sydney

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

monjovi pisze:
Ja podobnie z niecierpliwością czekam na Happy X-mas - jedna z najpiękniejszych świątecznych piosenek, wg mnie :)
http://www.youtube.com/watch?v=iiz_b25- ... r_embedded
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Bajer fotka ;)

Obrazek
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Bergman jest chyba fanem zdjęć w trakcie skoku...
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Talia pisze:Bajer fotka ;)

Obrazek
WOW! Cóż za widoki...
Sylwetka jak u nastolatka :))
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

kikusia28 pisze:
Talia pisze:Bajer fotka ;)

Obrazek
WOW! Cóż za widoki...
Sylwetka jak u nastolatka :))
Żeby każdy facet tak wyglądał w wieku 51... marzenia ;)
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

właśnie obejrzałam video X-mas - to mizianie ręki Bobbiego na koniec - Panie musiały być tym mocno wzruszone :P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Re: :)

Post autor: studentmibm »

TheRock pisze:...Ludzie !!! Oni sobie robią jaja z fanów...
No robią... ale co tam, ludzie i tak dalej AWESOME!!.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Re: :)

Post autor: Din_Winter »

TheRock pisze:...Ludzie !!! Oni sobie robią jaja z fanów...
jakoś nie wydaje mi się żeby wszyscy Ci ludzie którzy byli na jednym z koncertów z tej trasy tak twierdzili ;)
ale zawsze znajdzie się ktoś kto tak myśli...
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

A czy fanami są tylko ci co są na koncertach? O ile Jon u nas prezentował się na tyle słabo że dało się to zaakceptować i dobrze bawić, o tyle jego wyczyny w Japoni i Australii wołają o pomste do nieba. Rozumiem również Din, że byłbyś zadowolony i podniecony nawet gdyby do mikrofonu zaczął szeptać a nie śpiewać. Zrozum, że na tym świecie są ludzie, którzy od człowieka, który zajął 31 miejsce w rankingu wokalistów wszechczasów wymagają choć odrobiny przyzwoitości w wokalu.

Zresztą co się będe produkować - jaka jest sytuacja, zobaczysz na jutrzejszym streamie.
It's my life!
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

madm pisze:A czy fanami są tylko ci co są na koncertach? O ile Jon u nas prezentował się na tyle słabo że dało się to zaakceptować i dobrze bawić, o tyle jego wyczyny w Japoni i Australii wołają o pomste do nieba. Rozumiem również Din, że byłbyś zadowolony i podniecony nawet gdyby do mikrofonu zaczął szeptać a nie śpiewać. Zrozum, że na tym świecie są ludzie, którzy od człowieka, który zajął 31 miejsce w rankingu wokalistów wszechczasów wymagają choć odrobiny przyzwoitości w wokalu.
"Ejmeen ...ejmEEEEeeeeeEEEEEEEEEEeEEEEeeen"


Bije się w pierś za to, że przy okazji występu Sambory online, gdzie prezentował się przy "Lean on Me" pisałem, że wokalnie to on leży...

Dopiero Jon pokazał co to znaczy "wokalnie leżeć" przy azjatycko-australijskim leg'u trasy.
"Always" jest wręcz nie do zniesienia... piszę to jako obiektywny FAN.

Ile ludzi na forum, tyle samo różnych oczekiwań. Dla ludzi oczekujących muzyki - to co teraz robią Bon Jovi - to cholernie mało.

Dla ludzi chcących SHOW - jest OK.


Ktoś powie "ale to była tak długa trasa, Jon ma prawo być zmęczony...." OWSZEM- ma prawo, dlatego trzeba zwolnić.
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

madm pisze:A czy fanami są tylko ci co są na koncertach? O ile Jon u nas prezentował się na tyle słabo że dało się to zaakceptować i dobrze bawić, o tyle jego wyczyny w Japoni i Australii wołają o pomste do nieba. Rozumiem również Din, że byłbyś zadowolony i podniecony nawet gdyby do mikrofonu zaczął szeptać a nie śpiewać. Zrozum, że na tym świecie są ludzie, którzy od człowieka, który zajął 31 miejsce w rankingu wokalistów wszechczasów wymagają choć odrobiny przyzwoitości w wokalu.

Zresztą co się będe produkować - jaka jest sytuacja, zobaczysz na jutrzejszym streamie.
rozumiem to jak najbardziej, to co medicimen jeszcze pisał o wieku itp. i że trzeba zwolnić, jak najbardziej, macie rację
Ale piosenki pokroju Always nie powinny być już w ogóle wykonywane (no chyba że Jon byłby w na prawde dobrej formie)
-bo fani będą niezadowoleni z wokalu Jona (to jeden z powodów tego że nie oglądam jakichkolwiek nagrań po Gdańsku :) )
-bo Jon do reszty zniszczy sobie głos

właśnie dlatego że ma 51 lat, ponad 2500 koncertów na karku, to według mnie powinno być główną myślą podczas planowania trasy, tym razem przesadził
może to ostatnia tak długa trasa, i dlatego Jon chciał zaszaleć, pożyjemy zobaczymy
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

na trasie new jersey miał koncerty dużo gorsze woklanie i już o nich nie pamiętamy ,tak samo z tymi. w japonii był zupełnie bez formy w sydney już trochę lepiej a ja wierze ze za rok uslysze go spiewajacego tak jak 12.12.12 gdzie boss brzmiał przy jonie słabiutko. tak na marginesie ponad 2 mln fanow wyszlo z koncertow zadowolonych,szczesliwych a niektórych wniebowziętych(jak np. ja w gdansku) wiec nie wmawiajcie ludzie ze wy się znacie i rozpoznajecie dobre show a te 2 mln nie!!!bo się z wami nie zgodze
kowal
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Nie trafia do mnie argument ze zmęczeniem. 3 lata temu 1 część trasy Circle kończyła się w Sydney 3 koncertami dzień po dniu. Ostatni koncert został nagrany w całości:

http://www.youtube.com/watch?v=vxaVDi5oWh4
Dla tych którym nie chce się sprawdzać: zostało wykonane bezbłędnie I Believe i Something To Believe In.

Ilośc koncertów wyśpiewanych podobna A teraz jutro porównajcie sobie ten wokal z jutrzejszym. Czy 3 lata to aż tak dużo by się aż tak postarzeć? Wciąż mam nadzieje, że Jon dojdzie do formy z 2010, gdzie moim zdaniem prezentował się lepiej niż w 1995 ale mam co raz większe obawy, że z roku na rok będzie co raz gorzej.
It's my life!
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

tez uważam ze w 2010 byl lepszy jak 1995!! a ja jestem przekonany ze da sobie rade,to jest jak ze sportem masz lepszy sezon i gorszy i jon wroci jeszcze w dobrym sezonie nienajlepszym bo to już fizycznie niemożliwe ale dobrym. teraz tylko odpoczynek i dogadanie się z richiem to jest priorytet
ps. i tak jesteśmy szczęściarzami bo mielismy swoje cudowne show
kowal
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Kilka fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”