02.10.2013 - Vancouver

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

kikusia28 pisze: Ty dla mnie też jesteś "fanem zespołu" ;] bo nie zauważyłam, abyś po Tico tak płakał jak po RS.
Po pierwsze nie odnosiłem się tylko do tej jednej Twojej wypowiedzi ale do wielu innych podobnych wypowiedzi pojawiających sie np. na jovitalku.
Po drugie to,że jesteś głównie fanką Jona to chyba nie tajemnica, nie ? To resztą nic złego ale mam prawo pokazać swoja dezaprobatę gdy sugerujesz gdy kogoś z bonjoviastej czwórki nie brakuje.
Może i ja też wywyższam jednego z członków BJ, ok, ale gdyby wystepowali bez Jona, choćby jeden koncert, to też bym nie mógł na to patrzeć, tak jak nie moge teraz.

PS
Tico mi zaje*iście brakuje i nawet jeśli nie pisałem na ten temat poematów na forum to uznajmy,że płakałem w poduszkę. Po prostu bez T i RS niemal w ogóle nie oglądam filmików czy całego Rock in Rio to nie mam co komentować.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Karolina, spokojnie :) Wg mnie Dand miał na myśli ostatnie "recenzje" :cfaniak:

P.S. Jak tam opalenizna, nadal dobrze kontrastuje z nieopalonymi miejscami? ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dand pisze:Tico mi zaje*iście brakuje i nawet jeśli nie pisałem na ten temat poematów na forum to uznajmy,że płakałem w poduszkę. Po prostu bez T i RS niemal w ogóle nie oglądam filmików czy całego Rock in Rio to nie mam co komentować.
Tico jest na chorobowym. Zupełnie inna sytuacja niż z Richiem więc nie ma co płakać. ;)
Ale ja również nie oglądałem niczego i nie zamierzam bo szkoda mojego cennego czasu. Wolę odpalić dvd w pełnym składzie... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

kikusia28 pisze:
Dand pisze:...a później jeszcze czyta opinie "fanów zespołu" ,że kogoś nie brakuje to...masakra.
A czy ktoś tu pisze, że Richiego w zespole nie brakuje? Stwierdziłam, że w tym wykonaniu, w tej piosence, jego głos nie jest mi potrzebny.

Ty dla mnie też jesteś "fanem zespołu" ;] bo nie zauważyłam, abyś po Tico tak płakał jak po RS. Ale to już tak na marginesie.
Pozwole sobie się wtrącić.

Może dlatego, że Tico lada moment wróci?
Może dlatego, że Tico nie śpiewa ? :)

Ja w pełni rozumiem Danda. Co innego, gdy zespół mówi "Sambory już nie ma - oto nowe rozdanie" , a co innego, gdy wszyscy nabierają wody w usta. Ja uważam, że Richie już nie wróci i "warstwa wokalna"- czyli to, co mnie urzekło w tym zespole - leży.
Nie nadrobi tego nawet "robiący wszystko, by uzupełnić lukę wokalną po RS" - Bobby Bandiera (chociaż wychodzi mu to całkiem poprawnie)

Wokal Jona obecnie to lekka farsa (o ile na żywo przy świetnej zabawie na koncercie wszystko to się tak w uszy nie rzuca, o tyle na YT ma się często ochotę wyłączyć nagrania LIVE), do tego brak wokalu uzupełniającego Richiego... Również uważam, ze ta wersja T.A.T jest bardzo przyzwoita, ale fakt faktem, gdyby nie Lorenza, byłoby pusto jak diabli :)

Również uważam się za fana zespołu i dlatego uważam, że przy każdej możliwej okazji brak głównego filaru BJ jakim jest RS powinien być odnotowywany, choćby dlatego, że jest bardzo, bardzo, bardzo słyszalny :)
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze:Karolina, spokojnie :) Wg mnie Dand miał na myśli ostatnie "recenzje" :cfaniak:

P.S. Jak tam opalenizna, nadal dobrze kontrastuje z nieopalonymi miejscami? ;)
Tomkerze, jestem spokojna, niczym Prezes :))

Opalenizna ma się dobrze i jeszcze długo będzie kontrastować z nieopalonymi miejscami :D

Prezesie, a może Tico wcale nie jest na chorobowym? Nie wierz w to co mówi Jon ;) Nie wiemy też, czy wróci "lada moment".

Dand, tak najbardziej uwielbiam Jona i podkreślałam to wielokrotnie, więc niepotrzebne było Twoje pytanie ;]

[ Dodano: 2013-10-04, 11:03 ]
Hmm ja w sumie też nie oglądam żadnych filmików... To chyba znak, że również tęsknie za chłopakami ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

kikusia28 pisze:Opalenizna ma się dobrze i jeszcze długo będzie kontrastować z nieopalonymi miejscami :D ;)
O, ciekawie się robi. Czy to są tradycyjne miejsca nieopalone? Czy może jakieś inne? :D
Zresztą spytam się Tomkera bo widzę że wie coś więcej na ten temat... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
KondZik

Post autor: KondZik »

Fajnie że też zauważyliście wkład skrzypiec w TAT.
Dla mnie dodać Richiego z jego gitarą i będzie dobry kawałek na spokojniejszy moment w setliscie.
Fakt jest taki jak ktoś napisał, że Richie śpiewa a Tico nie i to troche zmienia.
Dla mnie osobiście mimo iż martwie się o zdrowie naszego pałkera, bo lata niestety lecą ale wiem że wróci na 101%. A Richie sam już nie wiem...

Jak słucham kawałków BJ to słyszę:
- głos Jona, charakterystyczny, nie do podrobienia, nie taki jak w najlepszych latach ale swego czasu jeden z najlepszych głosów w świecie rocka,
- gitare Sambory, przykrywki bluesowo-rockowe, solówki z tym niesamowitym wyczuciem, drugi wokal, współpraca głosów jak w Wanted czy Livin', te głosy pasują wprost idealnie do siebie i duet JBJ RS to dla mnie najlepszy duet wokalny w rockowym świecie,
- chórki ! Richie, Dave, Hugh. Nawet ten mały Bobek...
http://www.youtube.com/watch?v=mML09TUAOso
http://www.youtube.com/watch?v=zTzRpjtuTM8
Jon bez chórków (tonacje wyżej zwykle) w refrenach brzmiałby o wiele mniej chwytliwie, to co robi reszta "wokalistów" BJ to jest dla mnie tajemnica tego zespołu. To jest to dlaczego ludzie śpiewają te kawałki tak chętnie chóralnie. I dałem tylko przykład do IML,
ale HAND identycznie i cała masa naszych ulubionych piosenek.
Wyobraźcie sobie...
Mamy jednego z najlepszych wokalistów na świecie.
Do tego dodajemy Dave'a który ze swoją skalą i dla mnie osobiście bardzo przyjemną barwą, dodajemy Sambore z jego rockową głębią w głosie = ?? BON JOVI !!
To nie jest zespół gdzie śpiewa koleś a reszta gra i jest fajnie. Tutaj każdy ma świetny wokal, spokojnie mógłby być wokalistą w zespole i dlatego też brzmi to tak nieziemsko.
Wiem, że to tylko moje zdanie ale niech ktoś poda podobny przykład. Który zespół ma 3 gości z takimi głosami? Ile takich zespołów?

I nie zapomniałem o klawiszach i perce ale chodziło mi o wokale w tym rozkminianiu.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

BJ - It's my life - Always !
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

BJ bez RS i TT w Vancouver otrzymali noty jak "niedzielni kierowcy" ;)
Obrazek

nic dziwnego, w końcu zagrali w rezerwowym składzie;)
Obrazek

David musi się teraz dwoić i troić;)
Obrazek

żeby "zespół" nie wypadł z trasy;)
Obrazek

mimo braków występ przejdzie do historii...
Obrazek

Obrazek

Szkoda, że nie zagrali LMS

(fotki z oficjalnej)
KondZik

Post autor: KondZik »

http://www.youtube.com/watch?v=fP0Rpn_oGgU

Już mnie to wszystko denerwuje od kilku lat !!
Bobby śpiewa a czemu nie Dave ? No kurde Jon co Ty robisz z tym zespołem bo Ci przy***. :zly:
Ja chce BON JOVI a nie Bobki, X, Y i inne *** móje dzikie węże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”