02.10.2013 - Vancouver

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Nie podoba mi się! Uwielbiam tą piosenkę, ale kompletny niewypał podczas dzisiejszego koncertu. Musi po prostu być drugi wokal w piosence (jak nie ma Richiego, to przecież mógł zaśpiewać David..), bo piosenka traci cały urok. Ta piosenka nie różni się niczym praktycznie od np. Fightera.. W TAT mamy w trakcie piosenki świetnie zwiększające tempo piosenki (co jest wielkim plusem piosenki) czy świetnie razem śpiewający Jon & Richie, a tutaj przez cały song mamy mruczenie.. Dla tego wolałbym tą piosenkę w normalnej wersji niż akustycznej, bo jest tam też świetna solówka.
KondZik

Post autor: KondZik »

Myślałem że będzie gorzej.
Brakuje tylko Richiego ze Stratem (szczególnie w solo) i jego głosu.
Poza tym nie jest tak źle. Kawałek lepszy niż BWC i WAN razem wzięte.
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Głos Richiego jest donośny i zawsze fajnie się wybijał w piosenkach. Muzycznie TTA mnie nie powala, tym bardziej w wykonaniu akustycznym, ale miły widok Davida z akordeonem. Przypomina mi się Something for the pain akustycznie. :)
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Bardzo lubię akustyczne wersje, więc nawet ten utwór mnie przekonuje. Zawodzenie Richiego akurat w tym utworze i tej wersji, jest dla mnie zbędne.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

BJ - Dobrze naoliwiona maszyna :D

http://www.canada.com/entertainment/mus ... story.html

" ...The picture would have arguably been complete had veteran guitarist Richie Sambora been present for this one. Sambora, whose website still lists him as being on tour with Bon Jovi and links to Bon Jovi’s tickets page, was reportedly fired a few months ago due to a contract dispute..."
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Wow ! Thick wyszedł pięknie ! Chciałam smyczki - mam smyczki (smyczek) i to nie z playbacku :) Bardzo lubie tą piosenke, jednak chyba na albumie jest troche za bardzo ''skomputerowana'' (tworze nowe słowa) :P a tu cudnie.. ciary jak nic. A co by to było gdyby Ryszard towarzyszył.. rozpłynęłabym się chyba o_O mam nadzieje, ze usłyszymy jeszcze wersje live w pełnym składzie! Marzy się..
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dobre wykonanie Thick. Szkoda, że w Gdańsku nie zagrali ;]
Nie wiem co ma ta piosenka w sobie bo teoretycznie do mnie tego typu kawałki niespecjalnie przemawiają a tą mógłbym słuchać całymi dniami. Ma dobry feeling.
Czekam na kolejne wersje - elektryczną i z Richiem. Najlepiej na koncercie Bon Jovi w Warszawie.
KondZik

Post autor: KondZik »

kikusia28 pisze:Bardzo lubię akustyczne wersje, więc nawet ten utwór mnie przekonuje. Zawodzenie Richiego akurat w tym utworze i tej wersji, jest dla mnie zbędne.
Też bardzo lubie akustyczne wersje chociaż na koncertach za dużo takich kawałków być nie może, wiadomo dlaczego.
Zawodzenie? Co miałaś na myśli :) ?


Wokal nie tak źle i skrzypce zrobiły klimat, oczywiście solo na skrzypcach to nie to samo ale w tle świetnie się sprawdzają.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

KondZik pisze:Też bardzo lubie akustyczne wersje chociaż na koncertach za dużo takich kawałków być nie może, wiadomo dlaczego.
Zgadzam się. Chociaż z drugie strony na taki kameralny, akustyczny koncert chętnie bym poszła :)

P.S Dla mnie Richie troszkę zawodzi :D Nie lubię jego śpiewu, barwy ... Cóż zrobić.
KondZik

Post autor: KondZik »

kikusia28 pisze:
KondZik pisze:Też bardzo lubie akustyczne wersje chociaż na koncertach za dużo takich kawałków być nie może, wiadomo dlaczego.
Zgadzam się. Chociaż z drugie strony na taki kameralny, akustyczny koncert chętnie bym poszła :)

P.S Dla mnie Richie troszkę zawodzi :D Nie lubię jego śpiewu, barwy ... Cóż zrobić.
Aha, no rozumiem.
Każdy ma inny gust ;)

Mam nadzieje że usłyszymy ten kawałek z Richiego solówką.
I I'm with u które dla mnie jest nr 1 z WAN.
Zresztą niech grają i Who says byle razem :whoeva:
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

KondZik pisze:Zresztą niech grają i Who says byle razem :whoeva:
No popatrz, kolejny raz muszę się dziś z Tobą zgodzić :D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Nie najgorsze to wykonanie Thick, ale ciężko wyobrazić sobie tą wersję bez Lorenzy, bo byłaby ona za skąpa... Sądzę więc że utwór w wersji akustycznej będzie wykonywany jedynie w jej towarzystwie.

Dodam jeszcze, że w takich momentach jak ten mini akustyczny set najbardziej dosadnie uwidacznia się brak Richiego. Bon Jovi to od zawsze dwa charakterystyczne wokale, które współgrają ze sobą perfekcyjnie jak żadne inne w historii muzyki. Gdy brakuje jednego z nich, nie wytwarza się ten osobliwy, tak typowy dla naszego zespołu rodzaj magii...

PS. Wszyscy skupili się na Thick, a przecież była jeszcze jedna niespodzianka:
Fire :cfaniak:
http://www.youtube.com/watch?v=CBDeF8Bb2lE
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja nawet niespecjalnie moge to ocenić bo mnie serce boli jak wychodzi zespół Bon Jovi do ludzi wykonać piosenke i ten zespół to JBJ, David i Lorenza Ponza.
Powoli zaczynam czuć to co fani Gunsów, wcześniej może nie do końca ich rozumiejąc no ale jak poczuje sie to na własnej skórze a później jeszcze czyta opinie "fanów zespołu" ,że kogoś nie brakuje to...masakra.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:Bon Jovi to od zawsze dwa charakterystyczne wokale, które współgrają ze sobą perfekcyjnie jak żadne inne w historii muzyki. Gdy brakuje jednego z nich, nie wytwarza się ten osobliwy, tak typowy dla naszego zespołu rodzaj magii...
Damned, cieszę się, że jeszcze ktoś oprócz mnie to zauważa... :)

Przy wszystkich obecnych koncertach jeszcze bardziej niż brak gitary Richiego razi brak Jego głosu.. ;/
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Dand pisze:...a później jeszcze czyta opinie "fanów zespołu" ,że kogoś nie brakuje to...masakra.
A czy ktoś tu pisze, że Richiego w zespole nie brakuje? Stwierdziłam, że w tym wykonaniu, w tej piosence, jego głos nie jest mi potrzebny.

Ty dla mnie też jesteś "fanem zespołu" ;] bo nie zauważyłam, abyś po Tico tak płakał jak po RS. Ale to już tak na marginesie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”