20.09.2013 - Rock in Rio (live stream)

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Ah no z chęcią usłyszałabym Bossowe ''Hungry Heart'', ale to o bardziej ludzkiej porze ;) hehe dzięki za wybaczenie, i tak mnie tu wczoraj przytrzymaliście, pewnie sama bym się nie zmotywowała do pozostania do 5 ;)

hehe Tomker dla Ciebie powinni zrobić opcje mszy nocnej w takim razie ;) budziki nastaw!

ok, miłej nocy Panowie, udanego koncertu :D pozdrówcie (ucałujcie) Bruce'a ode mnie! :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Nara! ja chyba tez idę spać, dobija mnie ta przerwa :D
Do poniedziałku! ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Monika, dzięki! Hungry Heart, o ile będzie, to nadrobisz na YouTube, choć jak wiadomo to nie to samo;)
Tomker, jutro jeszcze Iron Maiden, Avenged Sevenfold i Slayer, także spania nie będzie, oj nie będzie :diabel:

Dobranoc śpiochy! :zdrowie:
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

I po Rio, BJ "w pełnym składzie" wyruszają w dalszą podróż :D

Obrazek

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

Nadrobiłam wczoraj piątkowy występ BJ II i o ile na początku byłam przerażona, tak z czasem muszę uczciwie stwierdzić, że się rozkręcili i w miarę zgrali. Zdecydowanie brzmią jak inny zespół, tu nie ma dyskusji ale drumer od połowy koncertu jakoś tam się odnalazł nie najgorzej. Generalnie zgadzam się w całej rozciagłości z Dandem:
Dand pisze:Oglądam tak wyrywkowo i Bad name brzmi jak jakiś zupełnie inny zespół. Gorszy zespół. Chyba przy tym numerze najbardziej odczuwam brak połowy składu.

Żeby nie było tak najgorzej to ten nowy bębniarz nie dał ciała. Nie porównuje do T. ale tak ogólnie nie było źle.

Jeszcze dodam,że łapie sie na tym,że jeśli Richie wróci to będzie mi Phila brakować ;p ależ chciałbym im obu na scecnie zobaczyc.
...szczególnie jeśli chodzi o Phila. Miałam wrażenie, że nowa energia po przerwie go rozpiera, co bardzo zaplusowało podczas tego, z początku dość depresyjnego, występu. Zaczyna też wtłaczać w piosenki coraz więcej swojego charakteru - może się to podobać lub być traktowane jako "bezczeszczenie" ;) Mi akurat w tym wypadku sie podoba, bo skoro nie możemy mieć na razie Ryśka, to niech chociaż tam stoi ktoś z własnym charakterem, a nie ludzki pendrive :D bezdusznie odtwarzający cudze akordy.
I na koniec żeby była jasność, bo nie chcę aby spadł na mnie deszcz gromów - doceniam Phila i sympatyzuję z nim jako z osobnym członkiem koncertowego składu, nie jako z zastępstwem (godnym/niegodnym) Richiego. I też marzy mi się zobaczenie ich ramię w ramię razem na scenie :whoeva:

A wracając do bieżącego tematu - kto dotrwał do 5:00 dzisiaj? :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

DirtySecret pisze:kto dotrwał do 5:00 dzisiaj? :)
Ja dotrwałem i było warto ;)

John Mayer - jego nazwisko obiło mi się już nie raz o uszy, ale w nocy po raz pierwszy miałem okazję usłyszeć jak gra live i muszę przyznać że grać to on potrafi. Podczas jego występu widziałem po raz pierwszy tak wiele kobiet płaczących w jednym momencie. Ze szczęścia ma się rozumieć. Toż to jakiś łamacz serc jest ;) Fajnie jammował, grał na pograniczu bluesa i rocka, wszystko bardzo emocjonalnie, a nawet śpiewał, choć tutaj miałem mieszane uczucia...

Bruce - gdy zaczął ledwo widziałem na oczy, ale mnie dość szybko rozbudził. Wiadomo - klasa sama w sobie, świetny koncert, choć niestety nie dotrwałem do samego końca ;)
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Ponieważ nie mogłam śledzić na bieżąco, to teraz nadrabiam, jestem w połowie BJ i jednocześnie w połowie MB20. Czytając jednak Wasze komentarze o MB nie mogę się zgodzić - faktycznie, Bent skopali równo, w disease już było lepiej, a później dla mnie świetnie i równo - i nie mówię tylko o wokaliście (w myśl tego, że kobiety to pewnie nie słuchają gitar czy perkusji). Wiadomo, że jak ktoś ich nie słucha, to piosenki będą brzmieć podobnie (jak dla mnie Nickleback - widziałam ich w nocy), ale jako fanka mogę stwierdzić, że moje oczekiwania spełnili - gdyby jeszcze BJ byli w pełnym składzie to bym jeszcze bardziej żałowała, że mnie tam nie było (kurcze, MB20 przed BJ to marzenie życia:).
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

Damned pisze:
DirtySecret pisze:kto dotrwał do 5:00 dzisiaj? :)
John Mayer - jego nazwisko obiło mi się już nie raz o uszy, ale w nocy po raz pierwszy miałem okazję usłyszeć jak gra live i muszę przyznać że grać to on potrafi. Podczas jego występu widziałem po raz pierwszy tak wiele kobiet płaczących w jednym momencie. Ze szczęścia ma się rozumieć. Toż to jakiś łamacz serc jest ;) Fajnie jammował, grał na pograniczu bluesa i rocka, wszystko bardzo emocjonalnie, a nawet śpiewał, choć tutaj miałem mieszane uczucia...
Ooo tak, naczelny łamacz hollywoodu, bo łamie nie tylko fankom ale i sporej ilości aktorko-celebrytek, które próbowały go usidlić i im sie nie udało :P - DirtyPudelek pozdrawia ;)

Co do jego twórczości, chętnie nadrobię, bo znam mocno wybiórczo.
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

A ja Johna bardzo cenie, chociaż uważam, że to co nagrywa na swoich albumach studyjnych to nie jest jego szczyt możliwości, bo często nagrywa piosenki typowo popowe (dobry pop nie jest zły ale jak dla mnie jego kompozycje nie są jakiś szalenie wysokich lotów, niestety), a potencjał ma na nagranie naprawdę świetnego albumu bluesowego!
Chciałem wczoraj wstać na transmisję jego koncertu, ustawiłem sobie nawet budzik, ale w nocy kompletnie nieświadomie go wyłączyłem i poszedłem dalej w kimę :( Teraz muszę się zadowolić powtórkami wrzucanymi na YT.
No ale ciekawe czy ktoś zauważył, że z Mayerem w Rio grał dobry znajomy Richiego? Perkusista Aaron Sterling :)
Zresztą wspólni znajomi Mayera i Richiego na tym się nie kończą :D Don Was jest producentem dwóch ostatnich albumów Johna, a ten sam człowiek jest także odpowiedzialny za produkcję Undiscovered Soul. Na trasie z Richiem grał na gitarze niejaki David Ryan Harris znany też ze współpracy z Mayerem.
Po cichu liczę, że może kiedyś te wspólne znajomości doprowadzą do tego, że Mayer i Sambora spotkają się grając razem na scenie, albo przy okazji jakiegoś gościnnego występu na albumie z któregoś z tych panów ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

misiek_93 pisze:ciekawe czy ktoś zauważył, że z Mayerem w Rio grał dobry znajomy Richiego? Perkusista Aaron Sterling
Zresztą wspólni znajomi Mayera i Richiego na tym się nie kończą Don Was jest producentem dwóch ostatnich albumów Johna, a ten sam człowiek jest także odpowiedzialny za produkcję Undiscovered Soul. Na trasie z Richiem grał na gitarze niejaki David Ryan Harris znany też ze współpracy z Mayerem.
Przyznaje że nie poznałem. Pewnie dlatego, że realizator pokazywał głównie Mayera na zmianę z publicznością ;) ale oglądając dzisiaj jeden ze starszych koncertów JM zauważyłem że grał z nim Pino Palladino - fenomenalny bassista, który zagrał również na Undiscovered Soul, także ewidentnie obaj Panowie obracają się w tym samym towarzystwie ;) A sam kolega Mayer to doskonały dowód na to, że muzyka gitarowa ma się wspaniale!

Dorzucam kilka fotek z 20.09.2013:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Strasznie dziwnie się to ogląda... Znaczy: słucha, bo kamera perkusję omijała ile mogła ;]
Niby dali radę ale ... to nie jest Bon Jovi. Szczególnie intro do Always mnie zniesmaczyło... Może dlatego, że wcześniej padło te kilka wzruszających słów on Tico.

Davidowi to chyba jakiegoś anioła stróża powinni teraz wynająć :D

misiek_93 pisze: Chciałem wczoraj wstać na transmisję jego koncertu, ustawiłem sobie nawet budzik, ale w nocy kompletnie nieświadomie go wyłączyłem i poszedłem dalej w kimę :( Teraz muszę się zadowolić powtórkami wrzucanymi na YT.
jakby kto szukał lepszej jakości to na dime leci standard dvd a na rutrackrerze HD
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Dzisiaj będzie nieco ciężej :diabel:
Wszyscy wyspani i gotowi na kolejną noc w Rio? ;)
No to zaczynamy!

Obrazek


PLAN TRANSMISJI:
23:30 Klara Rocks
1:30 Slayer
3:10 Avenged Sevenfold
5:05 Iron Maiden


LINK DO TRANSMISJI:
http://www.youtube.com/watch?v=mEEcvj6X_h4
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Siemka Damned! Jestem na stanowisku :)
Aha i żeby nie zapomnieć o najważniejszym - zdrowie Tica! :piwo:
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Siema Tomker!
Dobrze, że można na Ciebie liczyć ;)
Ja już dzisiaj nie piję i nawet nie chodzi o to że jutro muszę wstać, tylko barek pusty hehe ;)
Ale oczywiście zdrowie Tico! :faja:
Ostatnio zmieniony 22 września 2013, o 22:11 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

póki co w drugim utworze wokalista nie radzi sobie z modulacją głosu :D No chyba, że tak ma być, w sumie nie jestem znawcą kiary Rocks ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”