20.09.2013 - Rock in Rio (live stream)

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Podobno Jon miał sprzeczkę z Philem przed koncertem, stąd opóźnienie i brak humoru. Tak niby jakaś stacja podawała...Ale nie znam źródła...
Ja i tak czegoś takiego oglądać nie zamierzałem bo szkoda czasu...
ps- dziś żona puściła swój ulubiony koncert BJ z wembley '95. Znam na pamięć ale jak to oglądałem to po prostu prawie się rozkleiłem...To był zespół mojej młodości...Ale zamiast się cieszyć to mi się przykro zrobiło(jakby cholera oni wszyscy umarli, a przecież tak nie jest)... :(
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Mam podobne odczucia Prezes.

W takiej formie nie chcę na to patrzeć i żądam wstrzymania działalności zespołu na czas nieokreślony. Jon nie odstawi muzyki, a zatem poradzi sobie solo, co udowodnił już nie raz. Nagra kolejną płytę, wyruszy z nią w trasę, a ja pójdę z wielką przyjemnością na jego koncert. Może przecież napisać i nagrać ten album z Davidem, bo obydwoje są najmłodsi w Bon Jovi i jak widać wciąż dobrze znoszą długie trasy i koncerty. Tico i Richie potrzebują przerwy, a bez nich Bon Jovi nie ma prawa egzystencji.
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

Kwestia nastawienia drogi prezesie ;) ockną się, zobaczysz, będzie dobrze jeszcze :cfaniak:
Jak ktoś tak zapier***a jak oni, nie ma nawet czasu, siły i ochoty na refleksję. Napędza się jak mały samochodzik i jedyne co ma w głowie to "do przodu, do przodu, do przodu..."
Mam wrażenie, że im jest potrzebna przerwa od grania, od fanów, od koncertów i przede wszystkim od siebie. Powtarza się sytuacja z 90' i fajnie by było gdyby zrobili to co wtedy i z takim samym skutkiem. Wszystkim to dobrze zrobi ;)
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

PYTAM SETNY RAZ:
KTO DOPUŚCIŁ TEGO GOŚCIA DO GITARY? ;[
What a beautiful mess..
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

Przerwę obecny wątek, ale też napiszę na temat ;)

Nie wydaje Wam się, że Dave zauważył, jak się spieszy na garach nowy hitman i specjalnie wolniej rozpoczął Runaway, żeby Jon sobie odpoczął? Oglądając któryś raz, zwróciłam uwagę na porozumiewawcze spojrzenie obu panów, zanim Jon zaczął śpiewać i widzę potem wdzięczność w jego oczach, troszkę może ulgę :D
(i tak słabo ten kawałek zaśpiewał :P )
KondZik

Post autor: KondZik »

Anulla pisze:Przerwę obecny wątek, ale też napiszę na temat ;)

Nie wydaje Wam się, że Dave zauważył, jak się spieszy na garach nowy hitman i specjalnie wolniej rozpoczął Runaway, żeby Jon sobie odpoczął? Oglądając któryś raz, zwróciłam uwagę na porozumiewawcze spojrzenie obu panów, zanim Jon zaczął śpiewać i widzę potem wdzięczność w jego oczach, troszkę może ulgę :D
(i tak słabo ten kawałek zaśpiewał :P )
Faktycznie jakieś znaki sobie dawali. Ogólnie za szybko grał sporo kawałków, Always wstęp to już wogóle "miszczowsko" mu wyszło :P
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

A właśnie, jeszcze chciałam im oddać to, że jakkolwiek koncert był mocno średni, Jon nie w formie i LH to słaaabiutki utwór, to tu wyszedł idealnie, nikt nie nawalił, zabrzmieli super - pierwszy raz z przyjemnością słuchałam tego kawałka!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

A ja miałem wrażenie, że Jonowi na początku to tempo odpowiadało. Zaczęli później, był nie w sosie, leciał na automacie i chciał szybko to zakończyć. Poza tym nie wierzę, że nie puściłby Richowi oczka gdyby grał za szybko. :D

BTW - "supporty" BJ wyszły wczoraj dość przeciętnie. Prawie całkowicie zawiódł mnie MB20, natomiast NB miał zbyt wiele "smętów", a bardzej energetycznych utworów miał jak na lekarstwo (dodatkowo Chad smęcił sucharami. Choćby na tym bladym tle widać jaki z Jona świetny frontman). Jeden z wyjątków:
Burn It To The Ground:
https://www.youtube.com/watch?v=bzq7wUs7MHs

Co do publiczności to bawiła się świetnie zarówno na MB20, NB jak i całym BJII. No ale jak się ma takie kobiety jak te z pierwszych rzędów to energia musi rozpierać :D :)
Ostatnio zmieniony 21 września 2013, o 22:37 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

A może Jon mu kazał tak szybko grać, bo ma płacone od godziny :D

A to zdjęcie pchnęło mnie ku myśli, że to może Dave wykańcza po kolei chłopaków, bo chce zostać liderem :D tutaj ewidentnie coś niecnego knuje skierowanego ku Jonowi :cfaniak:
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

Może nie byłoby tak źle, poza Tico to właśnie Dave muzycznie się nie starzeje, może coś dobrego by stworzył :D
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

DirtySecret pisze: A to zdjęcie pchnęło mnie ku myśli, że to może Dave wykańcza po kolei chłopaków, bo chce zostać liderem :D tutaj ewidentnie coś niecnego knuje skierowanego ku Jonowi :cfaniak:
DirtySecret, a to zaczęło się po tym jak Jon obśmiał Davida przy tysiącach fanów, po tym jak Bryan pomieszał takty... Fakt wtedy jeszcze nawet Richie był ... ciekawy trop ;) :D

[ Dodano: 2013-09-22, 00:40 ]
Anulla pisze:Może nie byłoby tak źle, poza Tico to właśnie Dave muzycznie się nie starzeje, może coś dobrego by stworzył :D
Metro II? :whoeva: ;)
KondZik

Post autor: KondZik »

M20 mnie też zawiodło, miałem nadzieje na 2-3 kawałki które lubie i ich nie zagrali, oczy mi się zamykały przyznam się. Jedynie te Brazylijki mnie budziły.
Nickelback jak zwykle mieszanie ostrego riffowego grania do skakania z przaśnymi kawałkami do radia które brzmią prawie tak samo. Nadal lubie kilka ich kawałków (Tomker dzięki za linka;) ), ba nawet niektóre płyty ale zdania nie zmieniam, grają prostacko i tyle. Zero polotu.

Phil przed koncertem dostał setliste Mety tak ?
Phil X @TheRealPhilX 23 h
forgot a out this set list. guess who? (gotta love the "KIRK DOODLE") http://instagram.com/p/egBIB4Qisv/

Phil X @TheRealPhilX 21 min
leaving for the airport earlier today. http://instagram.com/p/eifU4vQih1/
Anulla
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 41
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 21:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Anulla »

Tomker pisze: [ Dodano: 2013-09-22, 00:40 ]
Anulla pisze:Może nie byłoby tak źle, poza Tico to właśnie Dave muzycznie się nie starzeje, może coś dobrego by stworzył :D
Metro II? :whoeva: ;)
Mówisz to fance musicali :D bardzo chętnie, Jon zamiast Roberta Janowskiego, Riczi za Edzię Górniak? Byłby hit!
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

Anulla pisze:
Tomker pisze: [ Dodano: 2013-09-22, 00:40 ]
Anulla pisze:Może nie byłoby tak źle, poza Tico to właśnie Dave muzycznie się nie starzeje, może coś dobrego by stworzył :D
Metro II? :whoeva: ;)
Mówisz to fance musicali :D bardzo chętnie, Jon zamiast Roberta Janowskiego, Riczi za Edzię Górniak? Byłby hit!
Riczi za Edzię by się nadawał, bo tak jak i ona "śpiewa serduszkiem" :D :D

Też kocham musicale :jupi:

[ Dodano: 2013-09-22, 01:00 ]
Tomker pisze:
DirtySecret pisze: A to zdjęcie pchnęło mnie ku myśli, że to może Dave wykańcza po kolei chłopaków, bo chce zostać liderem :D tutaj ewidentnie coś niecnego knuje skierowanego ku Jonowi :cfaniak:
DirtySecret, a to zaczęło się po tym jak Jon obśmiał Davida przy tysiącach fanów, po tym jak Bryan pomieszał takty... Fakt wtedy jeszcze nawet Richie był ... ciekawy trop ;) :D
Takiej teorii spiskowej chyba jeszcze nikt nie wymyślił ;)
Dla mnie trzyma się kupy! Zawsze zabójcą jest ten, kogo najmniej się na początku podejrzewa :P
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Jak tam? Wszyscy gotowi na kolejną noc w Rio? No to zaczynamy!
Obrazek

PLAN TRANSMISJI NA DZIŚ:
1:30 Phillip Phillips
3:10 John Mayer
5:05 Bruce Springsteen & the E-Street Band


LINK DO TRANSMISJI:
http://www.youtube.com/watch?v=Fnrkkqlg8fY
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”