10.09.2013 - Meksyk (odwołany)

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
KondZik

Post autor: KondZik »

mst pisze:
prezes1 pisze: Chodzi o denerwującą sytuację kompletnej niewiedzy i braku informacji. Stąd wzajemne obwinianie i przerzucanie winy.
Jovizna słusznie wkleiła właściwy cytat.

(...)you've gotta ask him. He didn't show up, that's all that happened. He didn't get fired, we didn't have a fight. We've been through this before. And when he works through his personal issues, then he can talk about what date, if at all, he chooses to come back. We love him, we miss him(...)

To jest ten szacunek i lojalność Jona w stosunku do Rycha.
Wina jest po obu stronach. Szkoda, że TEGO nie przeczytałaś.
A tego nie wiesz.
Na jakiej podstawie wierzysz słowom Jona ?
A na jakiej podstawie wierzyć słowom Richiego? To nie Jon, a Richie postanowił zrobić sobie wolne, opuszczając ot tak fanów, całą ekipę BJ i przyjaciół, z którymi koncertuje 30 lat.

Na marginesie - trzeba mieć dystans do wyczynów - przepraszam za dosadność - alkoholika i narkomana. W kwestii zaufania, Jon wygrywa na każdym polu.

Nie wierze słowom ani jednego ani drugiego.
Na takiej podstawie nie wierze Jonowi bo on zawsze mówi to co należy i zawsze tak było.
Nie mówie że to źle, bo nie jestem za praniem brudów na zewnątrz.
Ale nie ma podstawy wierzyć jego słowom, chociaż szczerze chciałbym żeby tak było jak mówi że nie ma konflitku.
I masz racje, Richie to alkoholik i miał/(ma) problemy z narkotykami.
Jon również brał i skakał w bok gdzie popadnie.
Wina jest po obu stronach. Jon ciągnie ten zespół w przepaść a Richie zachowuje się jakby miał nie po kolei w głowie.
Jestem fanem Richiego ale przede wszystkim zespołu.
Ale nie ma to nic do rzeczy w tej sytuacji bo mówie, że wina jest i jednego i drugiego wg mnie. Każda decyzja, zachowanie pociąga do pewnych zdarzeń.

Do czego pije?
Rzecz w tym, że gdyby Richie odszedł a "zespół" nadal istniał to wielu z ludzi tutaj zebranych powie, że to nic a Phil da rade.
I tu jest dla mnie dramat. Że dla Was ten zespół to Jon a potem macie kwaśne miny jak słyszycie koncert Bon Joviego, o wystąpił ten Bon Jovi itd.
Hipokryci...

[ Dodano: 2013-09-12, 16:41 ]
mst pisze:Przepraszam, nie dorzucam do pieca. Również w dosadny sposób staram się przekazać, że Jon to nie despota i nie jest głównym winowajcą absencji RS. Głównym winowajcą jest RS - czy ktoś mu kazał opuszczać trasę? Co z tego, że mówię o kwietniu, a teraz jest wrzesień? Decyzja o opuszczeniu trasy w kwietniu rzutuje na to, co mamy dzisiaj i co odbędzie się na scenach do końca tego roku.

Co do zamiłowania do alkoholu i kokainy, chyba nie będziemy się o to spierać, bo wiadomo jak było?

Tak, Jon to nie despota i nie wierze że którykolwiek z pozostałych czuje się zaszczuty.
Mówie że Jon MOŻLIWE, że ma swój udział bo nie zrobili przerwy tylko nagrali bzdurny album na kolanie i w trase. Kiedy to Tico chciał odpocząć (zaraz stuknie mu 60, a każdy wie ile tras ostatnio pod rząd grają), Richie chciał promować swój album, jakkolwiek mu to szło. Nie jest to prawda?
Zachowanie Richiego mimo iż nie wiadomo czym spowodowane prowadzi do tego, że mam większy dystans do niego, żal i ogólne wku***. Czekaliśmy lata na koncert w PL a ten olał fanów. Jon przez 30lat trzyma ten zespół w ryzach i mam nadzieje, że i z tym sobie poradzi ale nie wierze, że nie ma tutaj żadnej jego winy.

I jeszcze raz do wszystkich którzy wychodzą z założenia "umarł król, niech żyje król":
Bez Richiego nie będzie tego zespołu i nie ja o tym decyduje.

A i mój zwrot o "nastolatkach":
Wg mnie z wiekiem i latami słuchania trzeba dorosnąć i umieć sobie powiedzieć że to też tylko ludzie a nie herosi z plakatów na ścianach.
Tak mam ich i nie tylko ich plakaty ale dla mnie to tylko ludzie którzy potrafią zachowywać się głupio, idiotycznie i robić błędy. Dlatego nie cierpie tego całego wyświęcania.
Ostatnio zmieniony 12 września 2013, o 14:46 przez KondZik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dosadny sposób aby pokazać że Jon to nie despota to nazywanie Richiego alkoholikiem i narkomanem?
Wiem co było i powiem Ci że Jon też pił i ćpał i chodził na panienki. Ale od brania do uzależnienia daleka droga, prawda?
A tak w ogóle: kto mówi że Jon to despota? My chcemy oficjalnych informacji a z tego co widzę jesteśmy atakowani za to że niby atakujemy Jona. Paranoja jakaś!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Na dzień dzisiejszy najważniejsza informacja to, że z naszym poczciwym Tico już wszystko w porządku i będzie w pełni sprawny lada dzień! :)) Ostatnie czego nam teraz trzeba było to kłopotów zdrowotnych kogoś z zespołu...


W sprawie Richiego dla mnie niewytłumaczalny jest fakt, z jaką łatwością niektórzy fani BJ (nie tylko tutaj) potrafią ot tak zapomnieć o niezliczonych zasługach gitarzysty dla zespołu i wylewać na niego pomyje, pomimo że od kwietnia nie wiemy oficjalnie co się stało. Dopóki nie ma oficjalnego stanowiska, możemy brać wszystko pod uwagę, bo na to nam pozwalają. A mogło wydarzyć się wiele sytuacji, które bronią Jona i skreślają Samborę, jak i na odwrót!

W mojej ocenie cokolwiek się nie stało, fan powinien wybaczyć kryzys Richiego, który rykoszetem trafił w nas, polskich fanów i trzymać kciuki za to by zespół jak najszybciej stanął jeszcze wspólnie na scenie i spotkał się w studio, a nie skreślić któregoś z nich i zacząć pozbywać się wszystkich płyt. Dla niektórych ostatnie kilka złych miesięcy jest w stanie przeważyć całe piękne 30 lat, a to naprawdę zdumiewające, jak i smutne. U mnie tak się nigdy nie stanie. Nie żyjemy w bajce.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Fajnie dyskutujecie o odwołanym koncercie w Meksyku..
Jeśli serio nie wiecie gdzie jest odpowiedni temat to Wam powiem. O TU: http://www.bonjovi.pl/forum/topics50/be ... htm#107659
To takie trudne?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Temat jest odpowiedni, bo to jest właśnie prawdziwy MEKSYK :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

jovizna pisze:bo to jest właśnie prawdziwy MEKSYK :D
bez komentarza
no, może malutki: :rotfl: :hahaha:

i tak, wiem że to niewiele wnosi do tematu; wybaczcie ;)
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Tico i prezydent Mexico City?! (czy Meksyku? :D ) (gość przypomina mi Elvisa :lol: )

https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hpho ... 7681_n.jpg

cholerka, biednie wygląda :( , ale to twardziel :bije: , wierzę że szybko z tego wyjdzie :)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Din_Winter pisze:Tico i prezydent Mexico City?! (czy Meksyku? :D ) (gość przypomina mi Elvisa :lol: )

https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hpho ... 7681_n.jpg

cholerka, biednie wygląda :( , ale to twardziel :bije: , wierzę że szybko z tego wyjdzie :)
Ciekawe dlaczego ma unieruchomioną szyję przy wycięciu wyrostka. Mamy na sali lekarza? Ktoś się zna może? :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

fotomontarz. To nie jest Tico
KondZik

Post autor: KondZik »

Tomker pisze:fotomontarz. To nie jest Tico
Jasne, ma za mało zarośniętą łape :D
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Agata BJ pisze:
Din_Winter pisze:Tico i prezydent Mexico City?! (czy Meksyku? :D ) (gość przypomina mi Elvisa :lol: )

https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hpho ... 7681_n.jpg

cholerka, biednie wygląda :( , ale to twardziel :bije: , wierzę że szybko z tego wyjdzie :)
Ciekawe dlaczego ma unieruchomioną szyję przy wycięciu wyrostka. Mamy na sali lekarza? Ktoś się zna może? :P
właśnie to najbardziej mnie zdziwiło, skoro mistrz kompowy Tomker ( :D ) mówi że to podróba, to musi mieć rację
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

:))))))))))))

Dobre! Faktycznie, sztywna szyja przy wycięciu wyrostka - to podstawa!! :brawo:
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

To też jest podobno fotomontaż :D

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

szczerze to trochę tak wygląda ;P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”