10.09.2013 - Meksyk (odwołany)

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Chłopaki często przywołują The Rolling Stones jako wyznacznik granicy koncertowania. Tyle, że Jagger i spółka nie grają rok po roku wielkich tras, tylko robią to z umiarem. Zagrają kilka/kilkanaście koncertów co kilka lat i dzięki temu jakoś jeszcze funkcjonują, a każdy ich koncert nabiera niebywałej rangi. Trasa Because We Can pokazała że koncertów było mnóstwo, ale na większości z nich Golden Circle był pusty do połowy, a w pełni sprzedanych koncertów można by policzyć na palcach jednej ręki... Nie rozumiem takiej polityki. O co może w tym chodzić jak nie o liczby i rekordy? W końcu można później się pochwalić, że nasza trasa była no. 1... Nie tędy droga.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Uszczypnijcie mnie :o

http://wwwbonjovifan.blox.pl/html/13107 ... 169.html?1

Komuś się śniło?
BJ - It's my life - Always !
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

Pewnie BON JOVI jeszcze jedna gora dwie większe trasy zagrają i tez przejda na styl The Rolling Stones a na razie cieszmy się i modlmy żeby jak najdłużej dawali rade!!! i nie doszukiwałbym się niczego w tej pechowej trasie takiego ze to z przemęczenia,poprostu tak to w zyciu bywa ze nieszczęścia chodza parami. ale jestem przekonany ze wroca jeszcze całą czwórką i usmiechnieci dadza wspaniałe show.

ps.nikt z was nie miał sytuacji ze np.jak miał brak gotówki to w jedym okresie nagle zepsul mu się samochod i np. pralka,mnie już się pare razy cos podobnego zdarzylo?

po prostu chce przez to powiedzieć ze zycie często spłata nieprzyjemny ciąg wydarzeń
kowal
Awatar użytkownika
Magnolia
It's My Life
It's My Life
Posty: 185
Rejestracja: 19 września 2005, o 08:23
Lokalizacja: Elbląg/ Bydgoszcz

Post autor: Magnolia »

Słowa Richiego brzmią jakby Tico już jedną nogą... :/ tfu tfu
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Miracle-BJ pisze:Uszczypnijcie mnie :o

http://wwwbonjovifan.blox.pl/html/13107 ... 169.html?1

Komuś się śniło?
Miracle - to kolejny "fakt medialny" - zagrali i już! :D
- kto zabroni dzieciakowi skopiować z hiszpańskojęzycznej strony tekst o przygotowaniach do koncertu, "przetłumaczyć" i wkleić jako sprawozdanie? Nikt.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Tomker pisze:
Miracle-BJ pisze:Uszczypnijcie mnie :o

http://wwwbonjovifan.blox.pl/html/13107 ... 169.html?1

Komuś się śniło?
Miracle - to kolejny "fakt medialny" - zagrali i już! :D
- kto zabroni dzieciakowi skopiować z hiszpańskojęzycznej strony tekst o przygotowaniach do koncertu, "przetłumaczyć" i wkleić jako sprawozdanie? Nikt.
Tiaa, i kto mu zabroni całkowicie skopiować mój artykuł z głównej i nawet nie napisać, że to z bj.pl? Może czas kogoś postraszyć prawem prasowym, hm... ;[
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

adam2311 pisze:Pewnie BON JOVI jeszcze jedna gora dwie większe trasy zagrają i tez przejda na styl The Rolling Stones a na razie cieszmy się i modlmy żeby jak najdłużej dawali rade!!! i nie doszukiwałbym się niczego w tej pechowej trasie takiego ze to z przemęczenia,poprostu tak to w zyciu bywa ze nieszczęścia chodza parami. ale jestem przekonany ze wroca jeszcze całą czwórką i usmiechnieci dadza wspaniałe show.

ps.nikt z was nie miał sytuacji ze np.jak miał brak gotówki to w jedym okresie nagle zepsul mu się samochod i np. pralka,mnie już się pare razy cos podobnego zdarzylo?

po prostu chce przez to powiedzieć ze zycie często spłata nieprzyjemny ciąg wydarzeń
Dobrze mówisz!!! :D

[ Dodano: 2013-09-11, 20:47 ]
Ale nawet jakby zagrali jeszcze tylko dwie trasy to nigdy nie zapomnimy ich za to co robili, jak grali i jaka muzyke tworzyli ja na pewno bede ich kochac i po prostu... ten... no... a właściwie to kto powiedział że zagraja tylko dwie trasy? moga zagrac nawet jeszcze z osiem haha :whoeva:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ale trzeba przyznać, że blog wygląda jak prowadzony przez fana BJ...

gdyby podawał źródła nie było by najgorzej :whoeva:
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Chyba nie było (a jeśli tak to sorry)

http://www.bonjovi.com/en/news/60984182 ... jFWAT_-uI8
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Miło że napisał taki list do fanów. Wiadomo co z Tico i teraz wszystko jasne co z koncertami. Profesjonalizm.
A teraz czekam na taki sam profesjonalizm w sprawie Richiego... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

prezes1 pisze:Miło że napisał taki list do fanów. Wiadomo co z Tico i teraz wszystko jasne co z koncertami. Profesjonalizm.
A teraz czekam na taki sam profesjonalizm w sprawie Richiego... ;)
Też sobie tak pomyślałam. I jednocześnie uświadomiłam sobie, że brak takiego oświadczenia ze strony Jona i reszty zespołu w sprawie Richiego jest czymś spowodowane. I właśnie w tym chyba leży największy problem. Jest powód, a my go nie znamy.
A żeby było w temacie to trzymam kciuki by Tico szybciutko doszedł do zdrowia.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze: A teraz czekam na taki sam profesjonalizm w sprawie Richiego... ;)
Myślę, że komunikat o zawieszeniu działalności Richiego w BJ będzie nie wcześniej niż po zakończeniu trasy.
Paradoksalnie "gra na zwłokę" pod sprzedaż biletów może pomóc w zmianie solowych planów Ryśka, więc nadal można mieć nadzieję - jest jeszcze sporo czasu by za sobą zatęsknili.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tak przeglądam co jakiś czas niektóre posty i strasznie irytuje mnie fakt przesadnego DEMONIZOWANIA Jona w całej tej smiesznej juz sprawie i obarczanie go winą za nieracjonalne zachowania Sambory. (...)you've gotta ask him. He didn't show up, that's all that happened. He didn't get fired, we didn't have a fight. We've been through this before. And when he works through his personal issues, then he can talk about what date, if at all, he chooses to come back. We love him, we miss him(...) i może to właśnie jest ta LOJALNOŚĆ Jona w stosunku do Richiego, o której ten drugi puszcza tylko puste frazesy bez pokrycia. "Jon and I have been relying on each other for like 30 years now" bla bla bla... tylko to właśnie Sambora nieustannie coś odpierdala! Jest czas na szycie, na europejskie wakacje z córką, na pisanie głupich tweetów, gdzie do cholery powinien być w robocie! Skoro wszyscy w zespole zdecydowali się wydać kolejną płytę i ruszyć w świat z promocją, to wypadałoby wypełnić zobowiązania. A z jego wypowiedzi wynika, że on po prostu jest już zmęczony koncertowaniem " i po raz pierwszy ma czas dla siebie od 30 lat". Fajnie. Szkoda tylko, że nie pomyślał o tych, którzy wydali bajońskie sumy na bilety, przeloty i hotele, aby tylko go zobaczyć. Dziwię się ludziom, którzy czekają jeszcze na jakieś oficjalne info od biednego Richiego. Ono się już nie pojawi. Samo " I love my fans" nie wystarczy. Sambora ma $*^&&% na fanów zespołu a ja na niego. Na własne życzenie pogrzebał swoją legendę.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Może nie użyłabym tak ciężkich słow wobec Richiego bo naprawdę BARDZO go lubię, cenię i uważam, że jest bardzo ważną częścią zespołu. Ale mimo wszystko zgadzam się z jovizną...takie są niestety fakty. Dla mnie to po prostu przykre, ale niestety prawdziwe.

A no i pamiętajmy, że na rozmowy o braku Richiego jest oddzielny temat :) Bo zaraz nam się bałagan zrobi (tak, wiem - sama się do tego przyłożyłam :P ).
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Wszystko prawda Jovizna ale nie wiemy co jest powodem absencji na tej odnodze trasy.
I chcę wiedzieć od Jona czy pojawi się na trasie czy nie. To nie problem napisać krótki list.
Tylko tyle...
Bo gdyby wierzyć koledze scjentologowi(temu od Nikki) to Richie chciał wrócić a nie może. Dzwoni do Jona a ten nie odbiera telefonów. Są ludzie co wierzą w takie rzeczy...
Poza tym Jon jest szefem i powinien łaskawie się wypowiedzieć o tej części trasy. Bo na takie oficjalne info czekam a nie od Richiego...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”