10.09.2013 - Meksyk (odwołany)

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Ludzie są bezlitośni :P
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

KondZik pisze: I jeszcze raz do wszystkich którzy wychodzą z założenia "umarł król, niech żyje król":
Bez Richiego nie będzie tego zespołu i nie ja o tym decyduje.
Nie będę cytować całego Twojego postu, bo trochę bałagan by się zrobił, więc zostawię ten kawałek, jako jego kwintesencję.
Tak, masz absolutną rację. Richie Sambora to ikona zespołu w równym stopniu, co Jon.
Wiem co było i powiem Ci że Jon też pił i ćpał i chodził na panienki. Ale od brania do uzależnienia daleka droga, prawda?
A tak w ogóle: kto mówi że Jon to despota? My chcemy oficjalnych informacji a z tego co widzę jesteśmy atakowani za to że niby atakujemy Jona. Paranoja jakaś!
Mój post nie był atakiem w stronę Richiego. Napisałem jak było. Oczywiście, że Jon lubił kiedyś zaszaleć. Ale nigdy nie opuścił zespołu i trasy. Jego występki nie miały wpływu na jego ewentualną dyspozycję. Najwidoczniej zachowywał umiar, tak jak to napisałeś, a tego umiaru nie zachowywał RS. To on skończył w klinice odwykowej, nie Jon, więc to nieco bez sensu odbijać piłeczkę i punktować ekscesy JBJ.
Rozumiem przy tym genezę problemów Rysia. Jon nie stracił ojca i nie rozszedł się z żoną.
PS. Jakoś częściej pojawiały się artykuły o problemach z alkoholem i zamiłowaniem do kokainy w stronę Richiego, nie Jona.... Ale to drobny szczegół - oboje nie są święci. Chodzi tylko o to, jak to wpływało na ich dyspozycję.

PS2.
Odpisuję dopiero teraz, bo forum przez 2 dni nie działało, przynajmniej mi.
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Miracle-BJ pisze:To też jest podobno fotomontaż :D

Obrazek
Nie te gabaryty, aby był to Tico, za długi :P
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”