5.07.2013 - Hyde Park

Moderator: Mod's Team

Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Ludzie rozmawiają o czymś takim?! Czy ktoś wie coś??? O co chodzi???

... I've heard that Jon was angry at Phil X during the concert in Hyde Park. Is it true?

Read on another site a post by someone who was there, so take it as true or not. Post said they started BTBMB, Phil dropped his pick, got one of Jon's famous stink eyes and then Jon said (apparently loud enough for people to hear) "pull it together." Poster also said Phil had a weird look on his face, like he wasn't expecting that. Again, people see things differently so someone else at the show might have not thought it was a big deal.
Heard the same thing about Phil and at some point he said something to David. I didn't hear specifically the pick story. People who were there are also posting about Jon's mood. Saying either he was acting weird or he was in a bad mood. ...
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

KondZik

Post autor: KondZik »

Jovi Hater 7 godz. temu

totally out of key haha - what a loser


Jovi Hater 9 godz. temu

annoying voice


heh
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Jon z fanami :))
http://www.youtube.com/watch?v=O8guLprCmpc

What he says! PLEASE!!!

Bergman robił zdjęcia :))

Zrozumiałam, że Jon lubi piosenkę BJ "welcome to wherewer you are" i że nie przyjadą w przyszłym roku do Europy.

Zlitujcie się i napiszcie co jeszcze powiedział Jon.
Fajnie podchodził sam do fanów :brawo: :jupi:
BJ - It's my life - Always !
KondZik

Post autor: KondZik »

Też mi się podobało, że sam się ruszył do fanów.

Ale czy nie uważacie, że to kolejny sposób, żeby w ileś tam minut zarobić kase?
Bilety pewnie były w cholere drogie, no chyba, że to było free xd :P
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Szczerze? Jon brzmi okropnie, strasznie. W 2008 brzmiał dobrze, w 2011 znośnie, ale teraz nie jestem w stanie posłuchać bardziej wymagających piosenek. Jego głos staje się naprawdę irytujący. Na poprzednich trasach może nie śpiewał nadzwyczaj czysto i pięknie, ale w jego głosie było czuć power. Teraz tego nie ma. Wygina się, męczy, próbuje cokolwiek wyciągnąć. Nie wiem jak on z tym głosem pociągnie te kilkadziesiąt koncertów w USA i Australii. Mam nadzieję, że jeszcze jest jakaś możliwość, żeby go podratować wokalnie...
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

KondZik pisze:Też mi się podobało, że sam się ruszył do fanów.

Ale czy nie uważacie, że to kolejny sposób, żeby w ileś tam minut zarobić kase?
Bilety pewnie były w cholere drogie, no chyba, że to było free xd :P
To spotkanie było w ramach Runaway Tours ;) http://live.bonjovi.com/runawaytours
ceny są nie małe za takie przyjemności, taki pakiet zawiera chyba przejazd do danego miejsca np. hotel, 2 noce w hotelu, później jakieś beforeparty, i spotkanie z Jonem, i w tym jest chyba bilet na koncert. Takie spotkanie w Europie miało miejsce w Londynie i w Mediolanie ;)
tu fanpage i zdjęcia z poprzednich Runaways https://www.facebook.com/runawaytours?r ... ion=stream


Kolejne Runaway Tour w październiku w Las Vegas :D ceny można sobie obejrzeć w linku który podałam:p 1899$ za osobę, nie tak źle :D
Ostatnio zmieniony 6 lipca 2013, o 15:41 przez monjovi, łącznie zmieniany 2 razy.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
KondZik

Post autor: KondZik »

kubas782 pisze:Szczerze? Jon brzmi okropnie, strasznie. W 2008 brzmiał dobrze, w 2011 znośnie, ale teraz nie jestem w stanie posłuchać bardziej wymagających piosenek. Jego głos staje się naprawdę irytujący. Na poprzednich trasach może nie śpiewał nadzwyczaj czysto i pięknie, ale w jego głosie było czuć power. Teraz tego nie ma. Wygina się, męczy, próbuje cokolwiek wyciągnąć. Nie wiem jak on z tym głosem pociągnie te kilkadziesiąt koncertów w USA i Australii. Mam nadzieję, że jeszcze jest jakaś możliwość, żeby go podratować wokalnie...
Trener wokalny po trasie, inaczej się ustawi, odpowiednio na swoje obecne możliwości i wio. Tylko czy on chce iść do trenera :whoeva:
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Będzie musiał, bo jeszcze zaśpiewa kilka razy Always z Dry County w pakiecie to udusi się na scenie :P
Awatar użytkownika
tommy
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2013, o 11:38
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Post autor: tommy »

kubas782 pisze:Będzie musiał, bo jeszcze zaśpiewa kilka razy Always z Dry County w pakiecie to udusi się na scenie :P
Otóż to! Żałowałem, że nie było u nas "Dry County", ale jak widziałem jego męki podczas "Always", te jego grymasy z wysiłku, to wiedziałem już, że nie ma na co liczyć. Widać, że daje z siebie wszystko i dziwię się tylko jak on daje radę śpiewać koncert codziennie lub co dwa dni i to przez tyle miesięcy!
Raise your hands - when you want to let it go!
Raise your hands - when you want to let a feeling show!
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Bono też się dziwił. Swoją drogą, ja nie cierpię U2, ale warto wspomnieć, że ich lider po jednym z koncertów podszedł do Jona i spytał: "chłopie, jak Ty przez 3 godziny śpiewasz na takim poziomie?". To było ok. 2007 roku.

Co do Always - znacznie inaczej by to brzmiało, gdyby grali to na początku. Jako 25 piosenka nigdy nie będzie zaśpiewana pięknie i w 100% poprawnie.

Cieszcie się, że z jego głosem nie jest tak jak tutaj:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZY#t=2066s

W Gdańsku głos JBJ i tak był jedną z najpozytywniejszych rzeczy, jakie były na tym koncercie, bo wg mnie brzmiał bardzo dobrze. Na Wanted, na Never Say Goodbye i Prayerze Jon brzmiał wybornie.
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

Cieszcie się, że z jego głosem nie jest tak jak tutaj:
http://www.youtube.com/wa...L92MFZY#t=2066s
Wtedy był przemęczony, jak dla mnie głos Jona jest teraz po prostu niezadbany.
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Fajne bisy ale jednak bywało lepiej...
Dokładnie. O ile mogę zrozumieć to, że Polska dostała standardową setę (bo pierwszy raz, bo nie wiadomo czy w ogóle nas tu znają bla bla bla) to w Hyde Parku mogliby się bardziej postarać. Sety z przed dwóch lat nie pobili, chociaż w bisach jest prawie identyczna. Nie mniej jednak koncert na pewno był fantastyczny i szczerze polecam tamte miejsca.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Jak Jon śpiewał u nas Always i w pewnym momencie śpiewając zrobił się czerwony bałam się, że będzie trzeba za chwilę lekarza wzywać czy sztuczne oddychanie robić. :D
Pewnie mimo zakończenia trasy i tak dalej nie da sobie odpocząć, będą jakieś mini spotkania, mini koncerty itp., a szkoda, głos musi podreperować.
Zgadzam się, że w Hyde Parku mogliby coś jeszcze dorzucić, nawet z ballad.
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Miracle-BJ pisze:Jon z fanami :))
http://www.youtube.com/watch?v=O8guLprCmpc
Runaway Tours in London - zdjęcia (tylko takie znalazłam)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”