22.06.2013 - Kolonia

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Setlista wspaniała, ale bądźmy szczerzy. Takich utworów jak Wild is the Wind, I'd die for you, czy też Living in Sign Polska publiczność raczej nie zna. Jesteśmy wąską grupą osób na koncercie, która czekała na takie perełki. Reszta jest zawiedziona brakiem Bed of Roses, czy I'll be There for You, dlatego nie mamy co narzekać :) Na następnym koncercie w Polsce na pewno będziemy lepiej przygotowani jako publiczność. Chłopaki też będą wiedzieć, że nie jesteśmy tylko przystankiem na drodze ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Dokładnie Kubas, każdy kto idąc na polski koncert znał BJ tylko z teledysków, z pewnością sięgnie teraz głębiej i za 2 lata będziemy gotowi by przyjąć owacjami Wild is The Wind czy I'd Die for You!
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

W Kolonii były takie rarytasy, a ciekawe co będzie w Hyde Parku :P Sam szczerze przyznam, że Wild is the Wind jakoś nigdy nie utkwiło mi w pamięci szczególnie. Dzisiaj przesłuchałem ją ponownie i...leci non stop. Do pewnych piosenek trzeba dojrzeć :)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

This Ain't A Love Song !! !! !! Yeah !! Uwielbiam to, uwielbiam, czekam na filmik !!
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Setlista genialna. Zazdroszczę im trochę, co nie znaczy, że deprecjonuję jakoś gdańską setlistę ;) Po prostu - pierwszy koncert w naszym kraju wymógł na BJ konieczność zagrania bardziej "greatest hits" - a w Niemczech, gdzie są przynajmniej 4 koncerty na każdej trasie, może sobie pozwolić na więcej perełek. Wniosek z tego prosty - następnym razem muszę zaliczyć koncert w Polsce i w Niemczech... ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Smolek pisze:This Ain't A Love Song
Dokładnie :brawo: i
Ricky Skywalker pisze:Wniosek z tego prosty - następnym razem muszę zaliczyć koncert w Polsce i w Niemczech...
dokładnie. Najlepiej ostatni, patrząc na dzisiejszy set.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

TAALS i pozamiatane!!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze: Czas koncertu 2h 40m
Utworów 26
01. Rockin' All Over The World
02. Water
03. Bad Name
04. Raise Your Hands
05. Radio Saved My Life
06. I'd Die for You
07. It's My Life
08. Because We Can
09. What About Now
10. Last Man Standing
11. Keep The Faith
12. Amen
13. Living in Sin
14. Wild is The Wind
15. Captain Crash
16. Born to Follow
17. Who Says
18. Bad Medicine / Roadhouse Blues & Pretty Woman

19. In These Arms
20. What's Left of Me
21. Wanted
22. Love's The Only Rule
23. Have a Nice Day
24. Livin' on a Prayer

25. This Ain't a Love Song
26. Saturday Night
U nas było:
01. Water
02. Bad Name
03. Raise Your Hands
04. Born to Be
05. Lost Highway
06. Runaway
07. It's My Life
08. Because We Can
09. What About Now
10. We Got it Going On
11. Keep The Faith
12. Make a Memory
13. In These Arms
14. Captain Crash
15. Born to Follow
16. Who Says
17. Rockin All Over The World
18. Sleep / Start Me Up
19. Bad Medicine
20. Saturday Night
21. Wanted
22. Have a Nice Day
23. Superman Tonight
24. Never Say Goodbye (akustycznie)
25. Prayer
26. Always
Po środowym koncercie myślałem, że świetny humor długo będzie mi towarzyszył, ale setlista z Kolonii sprawiła, ze ...mam cho@#$ny niedosyt! Nudni do bólu Niemcy dostali kapitalną setlistę, a my pomimo ponadprzeciętnego przyjęcia "standardzik". Pewnie zaraz ktoś będzie mnie pocieszał, że przecież koncert w Gdańsku był kapitalny. Tak był, ale setlista z Koloni jest jednak lepsza...
Za 2,3 lata BJ po prostu musi dać w Polsce 2,3 koncerty, wtedy może chociaż w jednym Polskim mieście doczekamy się listy utworów "z wyższej półki"
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

Tomker pisze: Za 2,3 lata BJ po prostu musi dać w Polsce 2,3 koncerty, wtedy może chociaż w jednym Polskim mieście doczekamy się listy utworów "z wyższej półki"
Po co, w Polsce 1 koncert w zupełności wystarczy. Największą głupotą byłoby to rozdrabniać.

Jeszcze jedno: powinni grać Rockin' in the free world o niebo lepsza niż over the world.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Tomker pisze:Po środowym koncercie myślałem, że świetny humor długo będzie mi towarzyszył, ale setlista z Kolonii sprawiła, ze ...mam cho@#$ny niedosyt! Nudni do bólu Niemcy dostali kapitalną setlistę, a my pomimo ponadprzeciętnego przyjęcia "standardzik". Pewnie zaraz ktoś będzie mnie pocieszał, że przecież koncert w Gdańsku był kapitalny. Tak był, ale setlista z Koloni jest jednak lepsza...
Za 2,3 lata BJ po prostu musi dać w Polsce 2,3 koncerty, wtedy może chociaż w jednym Polskim mieście doczekamy się listy utworów "z wyższej półki"
zgadzam się w pełni, nasza setlista nawet nie zawierała tych największych hiciorów niestety .. to jest przykre oni maja setny koncert z kolei i ciągle sie ich docenia, chociaż Niemcy mają już to gdzieś, a my tyle lat olewani. Czy by się publika nie bawiła przy takiej setliscie w Polsce? no nie wiem, myślę, że te ''randomy'' które były na koncercie w Gdańsku i tak nie znają Supermana czy We got it.. albo LH bo kojarzą tylko IML i Livina, Wanted a teraz BWC. Takze im bez różnicy co do pozostałych piosenek, a dla nas fanów ma to ogromne znaczenie i bawilibyśmy się znakomicie i śpiewali - Livin in Sin czy Wind.. Rozmawiałam z wieloma osobami starymi fanami, którzy żałowali własnie, że nie było wiecej utworów z New Jersey czy Slippery a nawet BJ bo te piosenki znają i lubią a tu jakieś LH i Circle i nie mogli sobie pośpiewać nawet hehe :P Kolonia dostała "This ain't a love song'' mój nr 2 zaraz po I'll be.. marzy mi sie aby usłyszeć, ale raczej na kolejnym koncercie w Polsce tego nie zrealizuje.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Re: :)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

TheRock pisze:
Tomker pisze: Za 2,3 lata BJ po prostu musi dać w Polsce 2,3 koncerty, wtedy może chociaż w jednym Polskim mieście doczekamy się listy utworów "z wyższej półki"
Po co, w Polsce 1 koncert w zupełności wystarczy. Największą głupotą byłoby to rozdrabniać.
A Ciebie teraz interesuje sprzedaż biletów czy muzyka? :D ;)
Rekord frekwencji już padł i przestał mnie interesować. Na następny raz czekam na konkretne utwory, a jak zagrają w sobotę, a nie dzień pracy i czas egzaminów to i frekwencja będzie duża :)

[ Dodano: 2013-06-23, 02:52 ]
monjovi pisze:Czy by się publika nie bawiła przy takiej setliscie w Polsce? no nie wiem, myślę, że te ''randomy'' które były na koncercie w Gdańsku i tak nie znają Supermana czy We got it.. albo LH bo kojarzą tylko IML i Livina, Wanted a teraz BWC. Takze im bez różnicy co do pozostałych piosenek, a dla nas fanów ma to ogromne znaczenie i bawilibyśmy się znakomicie i śpiewali - Livin in Sin czy Wind.. Rozmawiałam z wieloma osobami starymi fanami, którzy żałowali własnie, że nie było wiecej utworów z New Jersey czy Slippery a nawet BJ bo te piosenki znają i lubią a tu jakieś LH i Circle i nie mogli sobie pośpiewać nawet hehe :P Kolonia dostała "This ain't a love song'' mój nr 2 zaraz po I'll be.. marzy mi sie aby usłyszeć,
dokładnie...
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

monjovi pisze:nasza setlista nawet nie zawierała tych największych hiciorów niestety
Ty mówisz serio? Nie wiedziałam zatem, że Always, YGLABN, Livin', Born To Be, It's My Life i chociażby Bad Medicine to podrzędne piosenki... ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

alniac pisze:
monjovi pisze:nasza setlista nawet nie zawierała tych największych hiciorów niestety
Ty mówisz serio? Nie wiedziałam zatem, że Always, YGLABN, Livin', Born To Be, It's My Life i chociażby Bad Medicine to podrzędne piosenki... ;)
Alniac, ale przyznasz, że Living in Sin, Wild is The Wind, This Ain't a Love Song , I'd Die for You, czy chocby Radio Saved My Life, a nawet rarytas Roadhouse Blues/ Pretty Woman (zresztą dla mnie nawet What's Left of Me) są lepsze od takiego np Supermana Tonight lub Lost Highway? :D
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

alniac pisze:Ty mówisz serio? Nie wiedziałam zatem, że Always, YGLABN, Livin', Born To Be, It's My Life i chociażby Bad Medicine to podrzędne piosenki...
a gdzie ja napisałam, że one są podrzędne? chodzi mi o to, że aby naszą listę nazwać ''listą GH'' wciąż brakło kliku hiciorów jak Bed of roses czy I'll be, Blood on blood, które zastąpił np. Superman, tylko o tym mówię, spokojnie ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”