22.06.2013 - Kolonia

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Dejmian
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 12 czerwca 2013, o 15:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dejmian »

Mnie to jakoś smętnie wygląda, publika cicha, Jon nie szaleje...U nas było dużo lepiej :)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

This Ain't A Love Song wyszło świetnie jak zawsze, uwielbiam tą piosenkę! Podczas ostatniej trasy czekałem mocno, żeby zagrali to, i zagrali podczas dwóch ostatnich koncertów na trasie, teraz to wcześniej zagrali, możliwe, że nie ostatni raz. ;)
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

No nie moge uwierzyc! Co za setlista! Damned - jestesmy tacy, bo to przejawy polskosci, a jeszcze w stosunku do Niemcow... sam rozumiesz ;) Teraz to sie juz baaardzo powaznie zastanawiam nad kupnem biletu na Hyde Park. Ktos sie wybiera?

A wlasnie, jeszcze dodam, ze byc moze to moja nadinterpretacja, ale wydaje mi sie, ze to Gdanska publicznosc tak rozgrzala Jona, ze stwierdzil 'a co mi tam, let's rock!' i prosze co z tego wyszlo ;)
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2013, o 08:23 przez mała-mi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Niemcy to mają farta...
Wielka szkoda, że u nas tego nie zagrali, bo to świetna piosenka.
Bardzo dobre wykonanie, brawo Jasiu.
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Superman był u nas na życzenie fanów, na DC ktoś miał transparencik z tą piosenką. Ja uwielbiam Supermana więc mnie to ucieszyło mimo, że drugi raz je słyszałam.
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Tomker pisze:
alniac pisze:
monjovi pisze:nasza setlista nawet nie zawierała tych największych hiciorów niestety
Ty mówisz serio? Nie wiedziałam zatem, że Always, YGLABN, Livin', Born To Be, It's My Life i chociażby Bad Medicine to podrzędne piosenki... ;)
Alniac, ale przyznasz, że Living in Sin, Wild is The Wind, This Ain't a Love Song , I'd Die for You, czy chocby Radio Saved My Life, a nawet rarytas Roadhouse Blues/ Pretty Woman (zresztą dla mnie nawet What's Left of Me) są lepsze od takiego np Supermana Tonight lub Lost Highway? :D
No taaak, ale po prostu zdziwiło mnie stwierdzenie, jakoby nie było u nas hiciorów. Bądź co bądź, piosenki wymienione powyżej to hiciory i wyprzeć się tego nikomu nie uda. :)) A to, że my byśmy chcieli Living in Sin czy TAALS, to inna bajka ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

mała-mi pisze: Teraz to sie juz baaardzo powaznie zastanawiam nad kupnem biletu na Hyde Park. Ktos sie wybiera?
Ja jadę do Londynu, do Hyde Parku :)
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Kama97 jak uda mi sie zdobyc jakos bilet w przystepnej cenie to dam znac :D
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

OK :)
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

seta z Kolonii najlepsza na trasie
Gdansk, daleko daleko w tyle.
2001 Wieden
2003 Erfurt
2003 Wieden
2010 Londyn
2010 Londyn
2011 Wiedeń
2013 Sofia
2013 Gdańsk
2013 Praga
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Nie wiem naprawdę jaki jest sens porównywać nas do Niemiec...
Tam oraz w Anglii i Japonii mają fanów od 30 lat. A u nas od kiedy?
Nieważne jak wspaniała jest publika w Polsce a jak niemrawa w Niemczech czy Japonii...
Chodzi o zaufanie i lojalność...My na to musimy zapracować...
Ja dzięki koncertom w Niemczech mogłem usłyszeć live min: Wild in the Streets, I Believe, One Wild Night, Just Older, Shout, The Boys Are Back In Town, Something to Believe in, Undivided, Bounce, Blood on Blood czy akustyczne Runaway...
A publiczność była lekko drętwa i nie znała tekstów...I co z tego? Niemcy to Niemcy...
A jak na pierwszy koncert w Polsce gdańska set lista była bdb...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Tomker pisze:Nudni do bólu Niemcy dostali kapitalną setlistę, a my pomimo ponadprzeciętnego przyjęcia "standardzik"
No tak, tylko Jon wychodząć na scene w Gdańsku nie wiedział czego może się spodziewać. Dla niego to była jedna wielka niewiadoma i dlatego setlista była standardowa.

Ale jak juz zobaczył, że Polscy fani nie są gorsi a może nawet lepsi od np. niemieckich w miare możliwości zmieniał setlistę w czasie koncertu.

Także na nastepnym koncercie ( a nie przyjmuje do wiadomosci że takiego nie będzie) też pewnie dostaniemy super setliste z perełkami.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

alniac pisze:Damn! Trzeba było pakować walizki i jechać :(
Bleee, dupisz fleki, jak to Ślonzocy padajom!
Skoro Niemcy byli tak nudni, że nawet Jonowi nie chciało się skakać, to po cholerę mi taki koncert? Nawet najlepsza setlista nie stworzy atmosfery, jak publika w Polsce. Niemcy mają zdecydowanie dość koncertów BJ - pora przenieść się nieco na wschód. Tam ludzie są żwawi i zawsze chętni do zabawy ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

yanni pisze:
Tomker pisze:Nudni do bólu Niemcy dostali kapitalną setlistę, a my pomimo ponadprzeciętnego przyjęcia "standardzik"
No tak, tylko Jon wychodząć na scene w Gdańsku nie wiedział czego może się spodziewać. Dla niego to była jedna wielka niewiadoma i dlatego setlista była standardowa.
(...)
Także na nastepnym koncercie ( a nie przyjmuje do wiadomosci że takiego nie będzie) też pewnie dostaniemy super setliste z perełkami.
Po 20 zagranych utworach widział już co i jak :D Na pewno wiedział, że śmiało może zagrać (był zresztą transparent) np WITW, czy inne utwory zaprezentowane w Kolonii. Tu nie chodzi o brak zaufania do nas, bo je musiał nabrać po pierwszych kawałkach. Myślę, że zbyt spieszyli się na samolot i przez to końcówka wypadła trochę gorzej niż w Kolonii (chociaż ciekaw jestem czy i tam nie spieszyli się na samolot - może ktoś posiada tą info? )

Powtórzę raz jeszcze - Gdańsk był kapitalny i dziękuję za to BJ! A setlista z Kolonii sprawiła po prostu, że pojawił się zrozumiały niedosyt... Może to dobrze rokuje przed kolejnym koncertem ;)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

misstwisted pisze:
alniac pisze:Damn! Trzeba było pakować walizki i jechać :(
Bleee, dupisz fleki, jak to Ślonzocy padajom!
Hmm... Przepraszam, ale... co? :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”