19.06.2013 - Gdańsk

Moderator: Mod's Team

LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

monjovi pisze:Też czytałam o 30 tys. na McCartneyu, i się ucieszyłam początkowo, ale niestety we wczorajszych Faktach w TVN, powiedziano, ze było jednak 40 tys. Nie wiem która z informacji jest prawdą. I tam na płycie były miejsca siedzące chyba przez to mniej osób się zmieściło, cieżko stwierdzić
wczoraj na Polsacie mówili, że 25 tysięcy hahaha kurcze niech się zdecydują ;)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Agata BJ pisze:Nie podoba mi się to uczucie (chociaż od dnia koncertu jestem generalnie najszczęśliwsza na świecie).
Ja nadal mam mały przypominacz zawsze ze sobą i wystarczy, że spojrzę... Ale czuć pustkę, czuć.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Aga_Lk pisze:A czy ktoś z Was był na jakimś innym koncercie Bon Jovi i ma punkt odniesienia jak wyglądało na tle innych koncertów nasze przyjęcie zespołu? wiem, że u nas było magicznie i wystrzałowo, po chłopakach z zespołu również było widać zaskoczenie i zadowolenie przyjęciem i tak się zastanawiam jak było na innych ich koncertach? Był ktoś może i może odnieść się do naszego?
Powiem tylko tyle, że tak zadowolonego Jona jeszcze nie miałam okazji widzieć. Piękne uczucie. A stojąc tuż przed nim, obserwując każdy nawet najmniejszy ruch, każdy gest i minę nie można było odnieść innego wrażenia jak to, że ten facet naprawdę szczerze cieszy się z tego, że w końcu dotarł do naszego dzikiego kraju!
Nie mówiąc już o Dejvidzie. Ten to w ogóle sprawiał wrażenie jakby wylądował na innej planecie.

Reakcji na flagę też nie odda żaden nawet najlepszej jakości filmik. To wszystko było bezcenne!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

jovizna pisze:Powiem tylko tyle, że tak zadowolonego Jona jeszcze nie miałam okazji widzieć. Piękne uczucie. A stojąc tuż przed nim, obserwując każdy nawet najmniejszy ruch, każdy gest i minę nie można było odnieść innego wrażenia jak to, że ten facet naprawdę szczerze cieszy się z tego, że w końcu dotarł do naszego dzikiego kraju!
Nie mówiąc już o Dejvidzie. Ten to w ogóle sprawiał wrażenie jakby wylądował na innej planecie.

Reakcji na flagę też nie odda żaden nawet najlepszej jakości filmik. To wszystko było bezcenne!

POTWIERDZAM !
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
aneby
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 21:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: aneby »

Bo Amerykanie myślą, że w Polsce białe niedźwiedzie biegają :whoeva: A tu surprajs - normalni ludzie są :D
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

jovizna pisze:
Aga_Lk pisze:A czy ktoś z Was był na jakimś innym koncercie Bon Jovi i ma punkt odniesienia jak wyglądało na tle innych koncertów nasze przyjęcie zespołu? wiem, że u nas było magicznie i wystrzałowo, po chłopakach z zespołu również było widać zaskoczenie i zadowolenie przyjęciem i tak się zastanawiam jak było na innych ich koncertach? Był ktoś może i może odnieść się do naszego?
Powiem tylko tyle, że tak zadowolonego Jona jeszcze nie miałam okazji widzieć. Piękne uczucie. A stojąc tuż przed nim, obserwując każdy nawet najmniejszy ruch, każdy gest i minę nie można było odnieść innego wrażenia jak to, że ten facet naprawdę szczerze cieszy się z tego, że w końcu dotarł do naszego dzikiego kraju!
Nie mówiąc już o Dejvidzie. Ten to w ogóle sprawiał wrażenie jakby wylądował na innej planecie.

Reakcji na flagę też nie odda żaden nawet najlepszej jakości filmik. To wszystko było bezcenne!
to co piszesz to muzyka dla moich uszu :brawo:
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Dziękować też trzeba losowi za wyśmienitą pogodę, bo podczas oczekiwania na koncert od godzin południowych po sam koniec nie spadła ani kropla deszczu. A sześć dni później Gdańsk wygląda tak:

Obrazek
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

alniac pisze:Dziękować też trzeba losowi za wyśmienitą pogodę
i brak alarmów bombowych. Oglądam własnie wiadomości to w Gdańsku też były jakieś ostrzeżenia o bombach. Sądze, że gdyby koncert miałby być dzisiaj to by się nie odbył. 19 czerwca był naprawdę dobry, choć ja narzekałam, bo koniec semestru.
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Dobrze że w Gdańsku tak pada, bo przynajmniej mniej żałuję że nie zostałem dłużej :D
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
beehoo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 13:18
Lokalizacja: żary

Post autor: beehoo »

Mam nadzieję , że zalało mandat którego nie odebrałem od kanara. Gościu świetny humor mi zepsuł na pożegnanie i zanim zorientowałem się ze bilet kupiony od kierowcy trzeba skasować to już był przy mnie i gdera że 120 zł x 2 to razem 240 zł ...co za typ???????
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

edit
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3516
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

a takie pytanie- widział ktoś może tego azjatę w DC. który stał w bezruchu z miną posępnego czerepa? jak go zobaczyłam na telebimie to nie moglam ze smimechu-tak mocno kontrastował z ludźmi wokół niego :D
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Wracając do wydarzeń z przed tygodnia, które były i są jedną z najlepszych rzeczy, które mi się przytrafiły w życiu, opowiem Wam historię związaną z moją koncertową towarzyszką.
Miałam jechać ze znajomą, która niestety zrezygnowała z wyjazdu w ostatniej chwili. Nie chcąc jechać sama namówiłam (było ciężko) koleżankę z pracy, która twórczość BJ zna tylko z piosenek LOAP, BM, WDOA, YGLBN no i oczywiście IML. Więcej do czynienia z BJ nigdy nie miała. Praktycznie nie zna twórczości i dyskografii, nic nie wie o zespole ani nawet do tej pory nie wiedziała jak chłopaki wyglądają obecnie. Pamięta JBJ wyłącznie z lat 80-tych. Jechała (takie miałam odczucie) ze mną chyba tylko i wyłącznie, bo nigdy nie była na żadnym dużym koncercie i chciała zobaczyć morze. Przed samym wyjazdem poprosiła mnie, żebym jej pokazała w internecie (to było w pracy dzień przed wyjazdem) zdjęcie Jaśka jak teraz wygląda. Kiedy go ujrzała krzyknęła: „ O matko wnoszę reklamację! Ja chcę Bondżowiego z długimi włosami i młodego! Ale się postarzał! „
Być może wydał się jej stary i niepodobny, bo przecież nie widziała go ponad dwie dekady.
W czasie naszej podróży widziałam, że cieszy się na ten koncert, ale tak inaczej i bez takiej „sraczki” jak ja. Pytała się mnie np. o to czy są w jakiejś trasie, gdzie będą jeszcze koncertować i takie tam ogólne rzeczy. Powiedziałam, że nie ma Sambory (nie wiedziała, że się tak nazywa gitarzysta) i gra ktoś inny. Ale dla niej to nie miało żadnego znaczenia.
Gdy zaczął się koncert z początku stała dość spokojnie, trochę tańcząc i bijąc brawo. Patrząc na mnie co ja wyprawiam po niedługim czasie zaczęła również bawić się coraz bardziej. Najbardziej szalała na tych kilku piosenkach, które zna.
Słuchajcie w pewnej chwili usłyszałam prosto do ucha niedoopisania wrzask i pisk. Odwracam głowę a to moja towarzyszka w jakiejś niesamowitej ekstazie! W życiu bym się po niej nie spodziewała takiej reakcji i takiego zachowania. Później już szalała i bawiła się wyśmienicie. Z koncertu wyszła cała w euforii. Powiedziała - myślałał, że wyjdą stare dziadki, odwalą piosenki i pa, pa. Stwierdziła, że jest pod wielkim wrażeniem Jona jako niesamowitego faceta, uśmiechniętego i potrafiącego tak nawiązać kontakt z tyloma ludźmi i bawić się na scenie z publicznością razem. Dziękowała mi już chyba ze sto razy, że ją namówiłam na ten koncert. Teraz siedzi w wolnych chwilach przed internetem i przegląda filmy z koncertu i ogólnie nadrabia zaległości związane z BJ. Zaczęła od przesłuchania płyty KTF, ogląda video clipy, zdjęcia i stwierdziła ze smutkiem, że zaprzepaściła tyle lat. Powiedziała mi, że zakochała się w BJ i na następny koncert obowiązkowo musi jechać. Na razie jest w fazie zachłyśnięcia się zespołem i zachwycona Bed of roses, której nie pamięta żeby kiedykolwiek słyszała. Wiem, że ma jeszcze dużo do nadrobienia, ale nigdy nie jest za późno aby pokochać i poznać twórczość BJ. Tak więc przybyła nam jeszcze jedna fanka BJ, która nadal jest w szoku po koncercie tak jak i ja. Mam teraz z kim pogadać w pracy na temat chłopaków. Codziennie wspominamy ten niesamowity koncert i czekamy na następny. :jupi: :brawo:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

olleczka pisze:a takie pytanie- widział ktoś może tego azjatę w DC. który stał w bezruchu z miną posępnego czerepa? jak go zobaczyłam na telebimie to nie moglam ze smimechu-tak mocno kontrastował z ludźmi wokół niego :D
Mało tego że go widziałem na koncercie to jeszcze wracał ze mną PolskimBusem :D Wyglądał na Hindusa ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”