19.06.2013 - Gdańsk

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Przepraszam, niepotrzebnie wyraziłem opinię. Chodzi mi o pierwsze zdanie. ;)

Byłaby pełnia, ale z Philem X nie można powiedzieć, że było źle, czy nawet średnio. Było dobrze. Rozumiem brak Sambory.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Czytam właśnie że na McCartneyu na Narodowym było 30 tyś. ludzi...
Czyli w Gdańsku był ogromny sukces!
I spokojnie można organizować koncert BJ w Wwie, skoro połowa stadionu wystarczy... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

prezes1 pisze:Czytam właśnie że na McCartneyu na Narodowym było 30 tyś. ludzi...
Czyli w Gdańsku był ogromny sukces!
I spokojnie można organizować koncert BJ w Wwie, skoro połowa stadionu wystarczy... ;)
Dokładnie Prezes, też to czytałem. Jestem w niemałym szoku.. :))
Ale co do organizowania BJ w Warszawie, to ok, byle nie na Narodowym. Ten obiekt ma fatalną akustykę, jeżeli chodzi o koncerty... Na mecze obiekt wspaniały, ale koncertom tam mówię stanowcze nie ;)
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Damned pisze:Ale co do organizowania BJ w Warszawie, to ok, byle nie na Narodowym. Ten obiekt ma fatalną akustykę, jeżeli chodzi o koncerty...
:ok: !

Otóż to, wszędzie byle nie na Narodowym.
Mam nadzieję, że na następną trasę Śląski się w końcu wybuduje, tam to byłoby wprost idealnie :lol:
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Na PGE również akustyka nie była dobra. Zresztą, po co dobra akustyka, skoro przy krzyku 60 tysięcy gardeł nie będzie właściwie słychać zespołu? :cfaniak:

A to, że Narodowy wyprzedałby się do ostatniego miejsca na BJ to wątpliwości nie ma. Skoro PGE wyprzedało się prawie całe, biorąc pod uwage to że Warszawa ma o niebo lepszą lokalizacje i połączenia z resztą Polski i Europy od Gdańska a ceny biletów na pewno byłyby mniejsze to Warszawa również się wyprzeda w całości.

Więc nic tylko czekać ;)
It's my life!
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Też czytałam o 30 tys. na McCartneyu, i się ucieszyłam początkowo, ale niestety we wczorajszych Faktach w TVN, powiedziano, ze było jednak 40 tys. Nie wiem która z informacji jest prawdą. I tam na płycie były miejsca siedzące chyba przez to mniej osób się zmieściło, cieżko stwierdzić.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

madm pisze:Na PGE również akustyka nie była dobra. Zresztą, po co dobra akustyka, skoro przy krzyku 60 tysięcy gardeł nie będzie właściwie słychać zespołu? :cfaniak:
Może na PGE akustyka nie jest wspaniała, i tak 100x lepsza niż na Narodowym... a Twój argument o krzyku odbieram jako żart ;)

Jeżeli chodzi o koncert w Warszawie, to jak dla mnie mogliby zagrać 2 koncerty dzień po dniu na Pepsi Arena, gdzie dźwięki nie odbijałyby się w każdą stronę, tak jak na Narodowym. Nie jest to wcale nierealna wizja, bo niezwykle opłacalna dla organizatora, jak i BJ ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Na Pepsi Arena byłem w zeszłym roku na Orange Warsaw Festival i też pięknie nie było...
Zależy gdzie się jest i wtedy akustyka albo dobra albo beznadziejna...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

I dla nas, bo bym od razu dwa "obskoczyła" ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

prezes1 pisze:Na Pepsi Arena byłem w zeszłym roku na Orange Warsaw Festival i też pięknie nie było...
Zależy gdzie się jest i wtedy akustyka albo dobra albo beznadziejna...
Na takim obiekcie jak Narodowy, żaden najlepszy nawet akustyk czy dźwiękowiec niczego nie wskóra, bo stadion jest tak zaprojektowany, że dźwięki krążą w nim tworząc echo, które się mnoży w nieskończoność... Na każdym innym polskim stadionie byłoby lepiej. Byłem tam na dwóch koncertach, na obydwóch było to samo, zarówno na płycie, jak i na trybunach.

Ale lepsze to niż nic, jak ogłoszą koncert na Narodowym, to zapominam z miejsca o wszelkich problemach związanych z tym obiektem :D Słowo!
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

(nie wiem, czy to nie offtop, ale co tam)

Poważnie? Tylko 30 tysięcy na McCartneyu? :o Szczerze powiedziawszy byłam tam i byłam przekonana, że był komplet... siedziałam na trybunach i widok na stadion miałam dobry...

A kolejny koncert BJ (co do którego nie mam wątpliwości, przynajmniej w tej chwili) bardzo chciałabym... znów w Gdańsku. Albo w jakimś innym zakątku Polski, byle nie w Warszawie. Okej, centralna Polska i tak dalej, ale wyjeżdżając do Gdańska miałam to poczucie, że jadę tam w jakimś konkretnym celu. Gdyby koncert był w Warszawie, na tym paskudnym Narodowym (wkrótce najprawdopodobniej Biedronka Arena :brawo: ) to wyszłabym rano z mieszkania, posiedziałabym pod stadionem, weszła, wyszła, wróciła do łóżka. A tak tłukłam się pociągiem przez pół kraju, zwiedziłam Trójmiasto, zaliczyłam 2 forumowe imprezy + koncert, na każdym kroku natykałam się na fanów, z większością zamieniłam chociaż dwa zdania, spiekłam się na plaży i przywiozłam miliard niesamowitych wspomnień. W tej naszej Warszawie by tego nie było. :))


edit:
Plus, faktycznie, akustyka na Narodowym dość przeciętna.
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
agajoov
It's My Life
It's My Life
Posty: 149
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agajoov »

Nie będę się powtarzać na temat koncertu Bon Jovi, jestem nim zachwycona, zarówno energią bijącą ze sceny, jak i fenomenalną publicznością. To był magiczny dzień, jakiś inny, lepszy świat i rzeczywistość. I ogólna atmosfera w Gdańsku, przed i po koncercie, również była cudowna. I nic, tylko czekać na powtórkę, oby jak najszybciej! :)

A co do Narodowego... Byłam również na koncercie McCartney'a i próbowałam oszacować, ilu może tam być ludzi. Po pierwsze, miejsca na płycie były siedzące i krzesła kończyły się jakieś 15 m od tylnych trybun i z 5 od bocznych. Bodajże trzy trybuny były zakryte czarnym materiałem, ale nie wiem - czy dlatego, że bilety tam nie były dostępne, czy poprzenosili ludzi do innych, żeby nie było pustych miejsc. Fajne wyjście, bo nie biło to tak w oczy, niż jakby były puste krzesełka. No i oczywiście trybuny za sceną, z przyczyn oczywistych, były puste. Tyle, że tutaj górne trybuny są chyba 'pojemniejsze' niż na PGE.

Akustyka... powiem, że nie było źle, instrumenty było słychać bardzo dobrze, trochę mniej wyraźnie już Paul'a (byłam na trybunie na przeciw sceny, obok tej zasłoniętej po środku). No i niektórym z trybun mogły przeszkadzać dwie wielkie wieże, na których były kamery i oświetlenie (czy na BJ coś takiego było? Wtedy stałam w GCFT, więc się nie rozglądałam za bardzo). Wrażenia też super, choć zupełnie innej natury niż na Bon Jovi, których kocham całym sercem. Paul'a chciałam tylko zobaczyć i usłyszeć, tak o. A Bon Jovi to moja miłość. :)
because we can !
19.06.2013 - Gdańsk
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

czy na BJ coś takiego było?
Jak oglądałam później filmiki to coś czarnego zwisało i zapewne zasłaniało widok trybunom na przeciw, aczkolwiek nie jestem pewna co to było. ;)
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Talia pisze:
Damned pisze:Ale co do organizowania BJ w Warszawie, to ok, byle nie na Narodowym. Ten obiekt ma fatalną akustykę, jeżeli chodzi o koncerty...
:ok: !

Otóż to, wszędzie byle nie na Narodowym.
Mam nadzieję, że na następną trasę Śląski się w końcu wybuduje, tam to byłoby wprost idealnie :lol:
Nie wiem czy tak było w tym przypadku, ale niektóre stadiony są budowane wyłącznie z myślą o wydarzeniach sportowych, gdzie jak wiadomo akustyka jest zupełnie inna niż na koncertach. Ale co myśleli budując narodowy w taki a nie inny sposób - nie mam pojęcia.

Jak dla mnie najgenialniejszą akustykę na koncerty ma łódzka Atlas Arena, na której miałam okazję bawić się kilka dni temu, ale zdaję sobie sprawę, że tam nie wcisną BJ bo mieści się znacznie mniej ludzi. A prawda jest taka, że gdziekolwiek nie ogłosiliby kolejnego polskiego koncertu - będę się cieszyć i pojadę, podejrzewam podobnie jak znaczna większość z Was :cfaniak:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Powiem Wam, że chyba dopiero dziś do mnie dotarło, że to już po. Nie podoba mi się to uczucie (chociaż od dnia koncertu jestem generalnie najszczęśliwsza na świecie).
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”