16.06.2013 - Isle of Wight (live stream)

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

No i dzięki za tą rozgrzewkę przed środą :)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

koncóweczka mnie zawiodła nieco...
no cóż...

thx za wspólny czas i odpełzam stąd ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

nastawiałem się dzisiaj na Bad Rx i dostałem czego chciałem, uff... aż przestałem pisać posty :D Jak na ten rok lekarstwo było dooobre :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Kilka faktów na temat występu.. po pierwsze spore opóźnienie przez "soudcheck na słuchawkach"... Nastrajanie dźwięku trwało jeszcze przez kilka pierwszych utworów... Widać było m.in. jak Tico zgłasza technikowi swoje spostrzeżenia. Perkusja za cicho, klawisze za cicho, słaby mix... tak to bywa, jak się pracuje nie na swoim sprzęcie. Dopiero przy 9-10 utworze zaczęło to w miarę brzmieć, co nie znaczy że idealnie. Wygląda na to, że chłopaki odpuścili dziś próbę, ale mięli prawo, wczoraj grali 3h w Slane. Oby u nas nie doszło do takich zaniedbań...

Co do samego koncertu, genialne Rockin All Over The World - najjaśniejszy punkt programu. Podobnie Bad Medicine.. Największym zaskoczeniem dla zespołu, byli ludzie śpiewający refren Bad Rx po solówce... totalnie spontaniczna sytuacja i przykład na uroki festiwalu, gdzie gra się często przed przypadkową publicznością, która zna kilka największych przebojów i przede wszystkim nie zna schematów koncertu BJ.

Było kilka wpadek, problemy wokalne Jona od Born to Be aż do Saturday Night, wyciszona gitara Phila w intro do Have a Nice Day (to chyba uchybienie technika, ale nie jestem pewien) ;)

Szkoda, że zagrali tak krótko.. no i miał być Bob Geldof. Być może skrócili występ przez to opóźnienie. Było kilka świetnych momentów, ale w Gdańsku będzie lepiej... to pewne! Miło było spędzić kolejny wspólny wieczór!

PS. Donosów o Samborze za kulisami szkoda komentować.. żenada...
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

super koncert, ale na koniec miałam wrazenie ze mi net wysiadł - tak niespodziewanie szybko się skonczylo i trochę brakło ballad BOR Always i IBTFY
ale wrazenia super, chyba jeszcze dluuugo nie zasne :cfaniak:
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Ładne podsumowanie Damned :))
Rockin All Over The World - uwielbiam!
Oby takie Livin było w środę -początek jak dla mnie rewelacja !
No ,ale najpiękniejsza była myśl , że oni sobie grają i śpiewają , a scena na PGE się właśnie robi !!! :D
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Szczerze jak Phil gra solówki, to jest ok, ale jak się za nie bierze Bobby, to się zaczyna męka.. A zagrał ich kilka, m.in. Bad Name, In These Arms, Have a Nice Day, Follow..
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

ale żeby być do końca uczciwą to przynam że wg mnie na Water Bobek dał radę :))
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

http://www.youtube.com/watch?v=1UdIJFHHuYo
dla tych, którzy nie obejrzeli.
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Zauważyłem, że narzekacie na Bobbiego bo każdy tak robi więc i "ja" powinienem.
Co wy chcecie od jego solówki w Bad Name? Owszem, była inna niż Rycha ale w porównaniu do pierwszych solówek Bobba w tej piosence była bardzo dobra.

Jakby tak samo zagrał Phil to byście go wychwalali bo świetnie zastępuje Rycha. Ale że to gra Bobb to trzeba krytykować.

Osobiście równiez za Bobbem nie przepadam ale nie popadam w nienawiść do wszystkiego co on robi. Cieszcie się że on jest, bo gdyby on się teraz tak wypiął i zostawił zespół jak nasz Bóg Rysiu, to trasa zostałaby odwołana.
It's my life!
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

A mi wczoraj na Who says szlag trafił internet i tyle było mojego oglądania ;[
BJ - It's my life - Always !
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

Przyznaje tu rację madm. Nie przepadam za Bandierą również, ale bez przesadzizmu - 2 gitarzystów fajnie wygląda na koncercie...a i podoba mi się gitara Bandiery na Water, ten psycho-rock od Bon Jovi to taka fajna inna inność od nich. Jednak na pewno nie strawiłbym go jako prowadzącego (Filip wyglądem dodaje metalizmu do BJ). Sambora też już zaczyna mnie męczyć i irytować, chyba, że się poprawi i pojawi w Gdańsku. Na razie to zaczyna wyglądać, że ma w dupie wszystko i wszystkich.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Popatrzcie jakie piosenki mogli wczoraj zagrać. ;)

Obrazek

Audibles: Always, These Days, Dry County, Runaway.
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Mam nadzieję, że w Gdańsku publika nie zawiedzie i gdy chłopaki zobaczą flagę, bransoletki, to zagrają naprawdę pięknego seta. O ile pamiętam na żadnym koncercie do tej pory nie widziałem takiej zorganizowanej akcji, także...KTF :P
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

TheRock pisze:Przyznaje tu rację madm. Nie przepadam za Bandierą również, ale bez przesadzizmu - 2 gitarzystów fajnie wygląda na koncercie...a i podoba mi się gitara Bandiery na Water, ten psycho-rock od Bon Jovi to taka fajna inna inność od nich. Jednak na pewno nie strawiłbym go jako prowadzącego (Filip wyglądem dodaje metalizmu do BJ). Sambora też już zaczyna mnie męczyć i irytować, chyba, że się poprawi i pojawi w Gdańsku. Na razie to zaczyna wyglądać, że ma w dupie wszystko i wszystkich.
Gitarzysci to: Sambora, Van Halen, Phil Collen, Jimmy Page, Vivian... Phil X czy Satriani lubi inny Vai...

Bandiera to pie....y statysta, ktory jest dobrym znajomym JBJ i ktory jakims cudem gra w najlepszym zespole swiata, niszczac po drodze znaczenie gitary... Dwoch gitarzystow bylo w Guns n' Roses czy Def Leppard... Tutaj mamy obecnie naprawde cudnego Phil'a (ehhh...) i... faceta z kawalkiem drewna... Trzech moich "studentow" ( lat 16, 17, 19 ) gra obecnie milion lat swietlnych lepiej, anizeli ten Pan... :P

Naprawde... Blokujcie moje wypowiedzi w najblizszych dniach :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”