14.05.2013 - Sofia

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Pewnie z powodu słabej jakości odnoszę takie wrażenie, ale Wanted, w mojej opinii zaśpiewane raczej normalnie. A Water na otwarcie jak najbardziej mi odpowiada, tak jak już ktoś wspominał tutaj ;)
What a beautiful mess..
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

Na Water publika byla troche dretwa
Ewentualnie stalem kolo jakiego drewna
2001 Wieden
2003 Erfurt
2003 Wieden
2010 Londyn
2010 Londyn
2011 Wiedeń
2013 Sofia
2013 Gdańsk
2013 Praga
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

fmk. pisze:Pewnie z powodu słabej jakości odnoszę takie wrażenie, ale Wanted, w mojej opinii zaśpiewane raczej normalnie.
Dla mnie zaśpiewał wyjątkowo nienormalnie... zwłaszcza po solówce... upraszczał dźwięki, trudził się, męczył... da się to usłyszeć nawet w tych filmikach słabej jakości...
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

Water mialo znacznie dluzsze zakonczenie.Extra to wyszlo.
Ale takiego syfu jaki zrobiono z Born to follow to dawno nie slyszalem.
2001 Wieden
2003 Erfurt
2003 Wieden
2010 Londyn
2010 Londyn
2011 Wiedeń
2013 Sofia
2013 Gdańsk
2013 Praga
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Antistar, a jak długo grał support D2? Bo mieli przygotowaną setlistę na około pół godziny... O której zaczęli i skończyli?
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Za oficjalną bonjovi.com :

"Due to an unexpected problem, Jon Bon Jovi will not be performing on the European leg of the tour. All shows will go on as scheduled."
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

PePe pisze:
Tomker pisze:Tico wozi zawsze ze sobą maskę tlenową, dadzą radę.
Czy my naprawdę wymagamy tak dużo? Pierwszy koncert BJ w Polsce, chłopaki są na scenie 30 lat, zagrali dla 30-kilku milionów ludzi, ponad 2 tysiące koncertów, a My chcemy jeden, fajny koncert Bon Jovi, 20-kilka piosenek plus Richie Sambora. Nigdy nie myślałem, że dojdzie do czegoś takiego. Wiele lat zabiegania Nas by koncert się odbył i życia w nadziei, że ten cud nastąpi. Kto by pomyślał, że będziemy życ w nadziei by był na nim Richie, by Jon w ogóle mógł śpiewać i by zagrali przynajmniej 2 godziny......ja pier**** :(
No właśnie, problem w tym, że takie coś można było spokojnie przewidzieć. Od dawien dawna piszemy, że nagrywają płyty zbyt często i trasy koncertowe się zlewają jedna w drugą. W latach 90 była tajemniczość, nieprzewidywalność. Było mniej drewna na koncertach. To drewno stworzyła technologia. (Drewnem określam grupę "słuchaczy" i wideofanów z komórami na koncercie. Zdaje się, że właśnie przez technologię nasz zespół też się "spinokiował". Natomiast John traci głos - kur(v)a czemu tu się dziwić skoro śpiewa prawie codziennie po 2h,. Poza tym wiemy, że generalnie utwory Bon Jovi live od samego początku (80yrs) brzmią świetnie, niemal jak w oryginale (czego nie widać i nie słychać u innych artystów). Więc jakość jaką sobie narzucili + częstotliwość = zajechanie równe. Teraz to wychodzi. Wiem - ktoś powie kasa misiu kasa... zgadza się, ale czy warto ? Głosu na rynku za pieniądze się nie kupi...

Muszę jeszcze dodać - ostatnie 13 lat i non-stop płyta-trasa-płyta-trasa-płyta-trasa-płyta-trasa-płyta-trasa-płyta-trasa-płyta-trasa...itd zmanierowały ich. Gdyby to było mniej intensywne i uschematycznione, napewno byliby świeżsi i spontaniczniejsi... a tak dość, że są przewidywalni aż do bólu to jeszcze patrząc i słuchając ich, niby widzę to samo BON*JOVI, ale za mgłą ~~~~~~~~~.
...and just only rock...
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Tu wygląda jak by miał katar, czerwony nos; w 17 sek podciąga przez nos. To chyba faktycznie tylko alergiczna sprawa. Mam nadzieję, że PGE ma inna trawę niż Levski...
Tak czy inaczej w czerwcu, będzie mniej pyłków w powietrzu, dodatkowo im bliżej morza tym mniejsze stężenie alergenów, będzie dobrze :)

http://www.youtube.com/watch?v=7LuWXGUuyJE
WWBTF
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Who Says
http://www.youtube.com/watch?v=9rMdE0jeTm4

ewidentne problemy!
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Wiecie co? Cholernie zmartwił mnie obraz przepraszającego Jona, ale też niesamowicie wzruszył. Ciężko sobie wyobrazić co dla takiego "pracusia" i perfekcjonisty znaczy poddanie sie. Wyraźnie widać, że się męczył, szczególnie przy follow i wanted.

Zaskakuje mnie jednak to, że człowiek który ma dostęp teoretycznie do najlepszych medykamentów na świecie - ma problemy z alergią. z tego co pamietam, to nie pierwszy raz, gdy grają plenery w maju/czerwcu i zawsze dawał rade :/
z tego co widziałem, to albo jakaś infekcja, albo alergia :/
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

z wielką przykrością czytam od rana ten wątek :(
i to nie tylko dlatego że Jon ma problemy z głosem

nie podoba mi się co niektórzy z was piszą, jak narzekają
ja wiem ze czesc z was była na wielu koncertach BJ w różnych krajach
ale nie podcinajcie skrzydeł "małym żuczkom" które idą na koncert pierwszy i pewnie ostatni raz a kochają zespół równie długo i mocno
strasznie żałuję ze zagrają bez Rycha chociaż nie tracę nadziei że R zawita jednak w ojczyźnie ;)
ale i tak będzie to dla mnie koncert życia czy zagrają 19 czy 25 utworów to i tak będzie super
nie podoba mi się twierdzenia że płyta jest słaba, co to znaczy? każdemu inna płyta może się bardziej podobać, a jesli ktoś uważa ze ta jest słaba to po co chodzić na koncerty które ją promują
a już narzekanie na przewidywalną setliste mnie rozwaliło na maxa - to po jaką cholerę wszyscy sledzimy co grają w innych krajach?? chyba właśnie po to żeby przewidzieć setliste :D

więc proszę jeszcze raz nie odbierajcie radości nam małym żuczkom którzy chcą cieszyć się tym koncertem :jupi: :jupi:

antistar powiedz sam że mimo tych wszystkich problemów w Sofii nie spałeś w nocy ze szczęścia że byłes na tym koncercie? :cfaniak:
Ostatnio zmieniony 15 maja 2013, o 06:47 przez eva80, łącznie zmieniany 1 raz.
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

PePe pisze:Za oficjalną bonjovi.com :

"Due to an unexpected problem, Jon Bon Jovi will not be performing on the European leg of the tour. All shows will go on as scheduled."
Błyskawiczna, radosna twórczość fanów :

Obrazek
Obrazek
:lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
eva80
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 27 października 2005, o 14:46
Ulubiona płyta: Keep The faith
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eva80 »

aha i jeszcze coś
napiszmy petycję żeby wprowadzili zakaz koszenia traw w Gdańsku i w promieniu 100 km na co najmniej tydzień przed koncertem :))
"Remember that you're perfect God makes no mistakes"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Talia pisze:Czy ktoś z Was skojarzył? ;]

Obrazek
Od razu przypomniał mi się mój koncert w Stuttgarcie ;D

Co do Jona. To może mam jakiś fetysz, ale generalnie nie płakałbym na miejscu Bułgarów. 20 piosenek, ciekawa setlista, David w ITA no i coś co sprawia, że koncert nie jest tylko przedstawieniem a czymś więcej. Jak się wydarza coś takiego jak problemy Jona to takie coś będzie się pamiętać bardzo dobrze, fani będą wspominać jego walkę o zaśpiewanie Who Says czy wykonanie Davida w ITA. Pecha Bułgarzy mogą mieć tylko dlatego, że nie ma tam Richiego, bo mogłoby się to skończyć naprzemiennym graniem Jona i Richiego. Jon Wanted / Richie HTrain / Jon coś / Richie TDays / Jon coś / Richie Stranger / na koniec Livin - lub jakoś tak. Ja jednak bardzo lubie takie sytuacje i "momenty" na koncertach.

Przychylam się do ciekawych zarzutów odnośnie setlist. Jeśli nie chcecie się zanudzać setlistami to można ich po prostu nie przeglądać. Podejrzewam, że 97% ludzi w PGE nie będzie miało pojęcia jaką dostaniemy setliste. Pozostała 3ka będzie miała ułożoną setliste w głowie w 80-90% Ja nie będe przeglądał setlist z ostatnich koncertów przed Polską, aby mieć właśnie te niespodzianki i element zaskoczenia.
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

What a beautiful mess..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”