11.04.2013-Dallas

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Adrian ma rację. Amen zaśpiewać pod koniec to nie 'młocka'(cytując klasyka)...
Odkąd rzucił palenie(gdzieś w 2008-9) jest lepiej tylko mu się nie chce po prostu. Wydaje mi się że mógłby zaśpiewać wszystko ale oszczędza głos bo wie że następnego dnia może się nie odezwać... :))
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

bartekbb23 pisze:Niech mi ktoś wytłumaczy, jakim cudem od 2008 roku zaczął to wyciągać, skoro od 2002 d0 2006 nie mógł 1/3 tego wyciągnąć co teraz....

Mam wrażenie, że on tu wchodzi wyżej niż w latach 95-96, robi to mniej czysto, mniej płynnie i z większym trudem, ale mam wrażenie, że jest wyżej.

Always

http://www.youtube.com/watch?v=JZ4fGJXe4JI

[ Dodano: 2013-04-13, 14:48 ]
Czy ta setlista jest oby poprawna? Po always widać, jakby chcieli zagrać coś jeszcze.
Fajnie ! Na pewno inaczej to by brzmiało, gdyby Always śpiewał jako pierwsze. Oczywiście to nie jest Londyn 95', ale jest całkiem dobrze. No i brawo dla Teofila, który bardzo daje radę.

btw.
Ostatnio słuchałem troche Skid Row i Bacha. Np. koncert z Wembley bodaj 93'. Power w głosie niesamowity. Ale słuchałem też "I remember you" w jego wykonaniu z 2011 i była kicha totalna, a gościu jest 7 lat młodszy od JBJ. Trzeba przyznać, że JBJ w tym wieku radzi sobie bardzo dobrze, przede wszystkim technicznie - zero fałszu.
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

mst pisze:btw.
Ostatnio słuchałem troche Skid Row i Bacha. Np. koncert z Wembley bodaj 93'. Power w głosie niesamowity. Ale słuchałem też "I remember you" w jego wykonaniu z 2011 i była kicha totalna, a gościu jest 7 lat młodszy od JBJ. Trzeba przyznać, że JBJ w tym wieku radzi sobie bardzo dobrze, przede wszystkim technicznie - zero fałszu.
Po jednym występie takie wnioski? ;) Kiedyś nie byłam fanką Bacha ale byłam na koncercie Poison (kiedy supportem był właśnie Bach i Dokken) i bardzo dużo się zmieniło. Facet ma niesamowity głos a śpiewał również "I remember you", "Wasted Time" czy "18 and Life". W tym samym roku byłam na koncercie Bon Jovi i porównując ich głosy, Bach zdecydowanie wygrywa. Może po prostu miał gorszy dzień ;) Jonowi też się zdarza ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Na koncercie Poison? Gdzie? W USA byłaś czy w Szwecji? big szacun! ;)
Kurczę tej kapeli i Aerosmith mi tylko brakuje do mojej kolekcji koncertowej...
Bach ma głos jak dzwon, byłem na Gunsach w 2006 i był supportem. Jak walnął 'Monkey Business' to ciary na plecach... :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

W USA :) Poison to genialny zespół :D Potrafią dać czadu :D Widać, że kochają to co robią :) Mam nadzieję, że kiedyś nadarzy się jeszcze okazja żeby być na ich koncercie :)
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

tylko że od 1995 Bach ma w ogóle inny głos. ale skale głosu wciąż taką samą
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Jon błagający na kolanach :o

http://www.youtube.com/watch?v=P6hx01mHrtU
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”