Lubbock 17.03.2013

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Zdecydowanie zbędna perka podczas OOOO.
Wolę wersję z Jonem, ale dali radę :)
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Każda wersja czy to Richiego czy też wersja w duecie ma co innego do zaoferowania. Świetna jest u Sambory ta jego bluesowa zabawa głosem (w sensie to takie wyciąganie). Jaka by to niebyła wersja w Gdańsku i tak będę mega zadowolony słysząc ten utwór na żywo. A Richie może pokusiłby się o wykonanie Heaven Help Us All...just dreamin :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
MaziejCK
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 91
Rejestracja: 23 lutego 2013, o 13:28
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: MaziejCK »

Jak dla mnie żenada. Jak mam usłyszeć ten utwór to tylko z głosem Johna a nie samego Sambory. Jeśli John ma zejść, przebrać się kurna w czym problem? Niech zrobią 5 min break i powiedzą, że zaraz wrócą i będzie git a nie takie cyrki. Sory jeśli kogoś uraziłem ale taka moja opinia. Płacę za to żeby JOHN śpiewał. Na dodatek Jest to jedna z moich ulubionych piosenek i nie życzę sobie takiego wykonania O ;) ;[ Na koncerty Sambory wcale zamiaru wybierać się nie zamierzam. Sorry ale zbulwersowałem się tym faktem, że doszło do takiego cyrku na koncercie BJ ;)
Zdecydowane NIE dla takiego wykonania.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

MaziejCK pisze:Jak dla mnie żenada. Jak mam usłyszeć ten utwór to tylko z głosem Johna a nie samego Sambory. Jeśli John ma zejść, przebrać się kurna w czym problem? Niech zrobią 5 min break i powiedzą, że zaraz wrócą i będzie git a nie takie cyrki. Sory jeśli kogoś uraziłem ale taka moja opinia. Płacę za to żeby JOHN śpiewał. Na dodatek Jest to jedna z moich ulubionych piosenek i nie życzę sobie takiego wykonania O ;) ;[ Na koncerty Sambory wcale zamiaru wybierać się nie zamierzam. Sorry ale zbulwersowałem się tym faktem, że doszło do takiego cyrku na koncercie BJ ;)
Zdecydowane NIE dla takiego wykonania.
5 min przerwy haha dobre :p bardzo profesjonalne :p

Może to było jednorazowe, zobaczymy. Ciesz się, że to nie LH Tour gdzie całą trasę Sambora śpiewał I'll be there. Chyba jeszcze zajmował się tym kawałkiem na HAND Tour, prawda? Pytam, bo nie kojarzę dobrze, ale chyba też wtedy to śpiewał, albo wykonywali to razem w wersji z TLFR.

I kolego, płacisz za Bon Jovi, a nie za Johna hehe :P
MaziejCK
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 91
Rejestracja: 23 lutego 2013, o 13:28
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: MaziejCK »

"I kolego, płacisz za Bon Jovi, a nie za Johna hehe"

Tak płacę za Bon Jovi gdzie WOKALISTĄ jest JOHN BON JOVI a nie richie sambora ;)
1 raz jadę na koncert i tak jak ktoś wyżej wspomniał to będzie dla mnie duże rozczarowanie jeśli tak zrobią. Ten kawałek mam nadzieję usłyszeć w prawidłowo wykonanej wersji z wokalem Johna. Dopiero tu z forum dowiedziałem się że takie coś wcześniej miało miejsce ;/ nie pomyślałbym, że na ich koncercie nagle będzie śpiewał ktoś inny ... (zaskoczenie...smutne niestety)
Dzięki za doinformowanie mnie kolego ;)
Richie powinien zając się tym co robi najlepiej, bo na ten koncert jadę również żeby usłyszeć jego piękne solo na gitarach ;)

Co do 5 min przerwy...bez przesady. Ja bym nie miał najmniejszych pretensji. A nawet zrozumiałbym to w 100%. Richie to wokal wspierający a nie prowadzący. Takie jest moje zdanie. Możesz się z nim nie zgadzać ;) Oby w Gdańsku było tak jak być powinno.

P.s nie rozbijajmy już bardziej tematu heh
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

MaziejCK pisze:
Tak płacę za Bon Jovi gdzie WOKALISTĄ jest JOHN BON JOVI
Jon ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

MaziejCK pisze:"I kolego, płacisz za Bon Jovi, a nie za Johna hehe"

Tak płacę za Bon Jovi gdzie WOKALISTĄ jest JOHN BON JOVI a nie richie sambora ;)
dobre hehe :D

Ciekawe kto płaci za Bandierę?

P.S. Jaka stawka jest za Jona? Może ktoś da więcej za Samborę? :D
KondZik

Post autor: KondZik »

Kto co lubi.
Część fanek płaci za popatrzenie na Jona, niektórzy za posłuchanie jak się męczy i jęczy przy niektórych kawałkach a niektórzy za całość (Jon + Dave + Tico + Richie).
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3516
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

hehe, jak dla mnie, w Gdańsku może śpiewać też Dave(np.In these arms), Tico(Waltzing Matilda) a nawet Hugh(God Bless America & Alec)... :D
Ja problemu nie mam. Mają go ci którzy uważają że zespół nie jest zespołem tylko Jonem solo z sidemanami... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dla mnie największymi smaczkami są właśnie nietypowe "zagrania" typu Homebound Train z wokalem Sambory :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”