Toronto 17/18.02.2013

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

I'm With You wreszcie zagrali. ;) Plus za powrót Memory i I'll Be There For You. I byłoby na tyle..
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

2 ładne ujęcia z Toronto:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

I'll Be There For You:

http://www.youtube.com/watch?v=mQ8zKF2EGLQ

Coś pięknego !!
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Wykonanie świetne, ale Richie zapomniał zagrać drugiej solówki. Echh.. Przynajmniej Jon nie nudził się patrząc na jego gryf :cfaniak:
What a beautiful mess..
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Smolek pisze: Wykonanie świetne, ale Richie zapomniał zagrać drugiej solówki. Echh.. Przynajmniej Jon nie nudził się patrząc na jego gryf :cfaniak:
Hehehe ja mam wrażenie, że Richie już podchodził z zamiarem zagrania tej solówki, ale Jon się wpierniczył z Oło ło hehehe.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

bartekbb23 pisze:
Hehehe ja mam wrażenie, że Richie już podchodził z zamiarem zagrania tej solówki, ale Jon się wpierniczył z Oło ło hehehe.
Popieram, już nawet potencjometry pod solówkę przestawił, a tu Jon się wcina. Nie ładnie. :D
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

KondZik pisze:http://www.youtube.com/watch?v=S4z9zfeMB7M

jam ?!

[ Dodano: 2013-02-18, 22:47 ]
Ile energii !! To jest to !! Małe jam i od razu ożyli.
To było zajebiste, mam nadzieję, że też dostaniemy taki moment solidnej energii :P Poza tym liczę, że przestaną usypiać na I'm With You, bo to super piosenka. A sceny wcześniej nie widziałam, jest świetna.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2013, o 11:18 przez kejt93bub, łącznie zmieniany 1 raz.
EVENo

Post autor: EVENo »

Tak to teraz zawsze wygląda? Tysiące ludzi z telefonami w dłoni? Rzucam na nich hejta.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

EVENo pisze:Tak to teraz zawsze wygląda? Tysiące ludzi z telefonami w dłoni? Rzucam na nich hejta.
Obudziłeś się. :P Chyba nie widziałeś żądnego filmiki ze wcześniejszej trasy. ;)
EVENo

Post autor: EVENo »

Smolek pisze:Chyba nie widziałeś żądnego filmiki ze wcześniejszej trasy.
Zazwyczaj tylko słucham, nie mam czasu i potrzeby oglądać. Ale tu wyszło nadzwyczaj dobrze z publicznością, więc zajrzałem. Choć po tym jak mój znajomy siedział na fejsie podczas swojej studniówki to mnie już aż tak bardzo takie rzeczy nie dziwią.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze: po tym jak mój znajomy siedział na fejsie podczas swojej studniówki to mnie już aż tak bardzo takie rzeczy nie dziwią.
eee norma, pewnie pisał coś na forum bon jovi... Ja na przykład często podczas skoków na spadochronie sprawdzam, czy ktoś mnie znowu nie ohejtował... ;)

ale, mam lepsze - moja kumpela fejsowała podczas swojego wesela! Hehe pewnie jest to pod zakładką "mąż nr 1"
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Głos JBJ to zagadka. :cfaniak:

Nie potrafię tego zrozumieć. Wyżej zaśpiewał rewelacyjnie - niemal żadnej nosówki.
A czasami (i to dosyć często) śpiewa, jakby miał katar albo nie zjadł porządnego śniadania.
Jest to na tyle intrygujące i ciekawe, że korci mnie słuchać jego koncertów w kontekście jego całej kariery. Jego głos ciągle ewoluował/ewoluuje.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

od czasów wędzenia gardziołka papieroskami raczej się dewaluował... :(
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Tomker pisze:od czasów wędzenia gardziołka papieroskami raczej się dewaluował... :(
Ano zgadzam się całkowicie. Faktem jest natomiast, że w latach 80 nadmiernie go eksponował śpiewając nawet wówczas, gdy miał kłopoty z mową. Bo o tym, że podawano mu sterydy to gdzieś czytałem. Ale czy to miało jakiekolwiek znaczenie? W 95 - pamiętny koncert (dla mnie the best) w Londynie - jego głos był w świetnej formie. To samo kilka lat wcześniej na rozdaniu Oscarów, gdzie wykonywał The Blaze of Glory - power miał w głosie niesamowity. Polecam wklepać na YT, chociaż zapewne wiesz o czym mówię. Do 2005 trzymał z głosem bardzo dobrą formę, a potem często zdarzały się nosówki....
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

mst, bardzo dobre przykłady
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”