Pechowa trasa

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Pechowa trasa

Post autor: bartekbb23 »

Tak mnie naszło przy okazji tego filmiku, że rzeczywiście musi być coś na rzeczy :

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... b2of__PvTk#!

Tutaj problemy z gitarą. Wcześniej problem z pierwszym koncertem przez śnieg, a jeszcze wcześniej oficjalne Kick Off jak to nazywają, które miało się odbyć na Time Squere, zostało przeniesione do jakiegoś tam Thatre, przez warunki pogodowe w Nowym Yorku

Jakby się uczepić pecha, to Jon musiał wracać podczas promowania trasy w Europie do USA z powodu Sandy.

Czyżby 13stka była dla Jona pechowa? :p

O pechowej dla nas set liście nie wspominam ( wczoraj znowu była taka sobie)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Hahah dawno sie tak nie uśmiałem z czegoś związanego z BJ jak z tego filmiku ze Sleep. Jeszcze pierwsza wymiana na lajcie, pożartował o dziwo ale druga juz ładnie z butem poleciał ;p
Ja tam twierdze,że trafia go pech za te setlisty. Widać nawet los, wszechświat czy bog ( jak kto woli ) ich nie cierpi i w taki sposób to okazuje ;p
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Pechowa trasa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bartekbb23 pisze:Tak mnie naszło przy okazji tego filmiku, że rzeczywiście musi być coś na rzeczy :

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... b2of__PvTk#!

Tutaj problemy z gitarą.
My tu śmichu chichu, a tam obsługa pewnie się modliła, żeby Jon im te trefne gitary na d..ch rozbił, a nie na głowie :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ja tam twierdze,że trafia go pech za te setlisty. Widać nawet los, wszechświat czy bog ( jak kto woli ) ich nie cierpi i w taki sposób to okazuje ;p
_________________
Za Because We Can i What About Now... i za to całe ścierwo, którymi zalewa nas od lat
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

bartekbb23 pisze:
Ja tam twierdze,że trafia go pech za te setlisty. Widać nawet los, wszechświat czy bog ( jak kto woli ) ich nie cierpi i w taki sposób to okazuje ;p
_________________
Za Because We Can i What About Now... i za to całe ścierwo, którymi zalewa nas od lat
i Samborę za najgorszą płytę roku, chu*ową "Aftermath..."!!
SamboWoman85
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 14 lutego 2013, o 15:19
Lokalizacja: Cote d'Azur , Francja

Post autor: SamboWoman85 »

Bardzo fajna jest plyta Sambory :P
jak sie przyczepic jak juz , to naprawde do grupy bo faktycznie te kawalki wszystkie sa juz malo podobne do Bon Jovi sprzed lat...
******************************************
BJ Paryz - 16.06.2010
BJ Hyde Park - 25.06.2011
Richie Sambora Monachium - 12.10.2012
BJ Monachium - 18.05.2013
BJ Gdansk - 19.06.2013
BJ Bern - 30.06.2013
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

SamboWoman85 pisze:Bardzo fajna jest plyta Sambory :P
jak sie przyczepic jak juz , to naprawde do grupy bo faktycznie te kawalki wszystkie sa juz malo podobne do Bon Jovi sprzed lat...
Nie burz mojej harmonii, uczę się hejtingu :zly:
Ale nie no, płyta Sambory mi się i tak nie podoba :D
Cerise
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 18 listopada 2012, o 22:37
Lokalizacja: PL

Post autor: Cerise »

A ja myślałam, że ta trasa jest jedną z najlepszych w historii, bo w końcu zawitają do Polski. :whoeva:
Fakt trasa zaczęła się z problemami, ale jak to mówią „Co się źle zaczyna to się dobrze kończy” :)
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

SamboWoman85 pisze: jak sie przyczepic jak juz , to naprawde do grupy bo faktycznie te kawalki wszystkie sa juz malo podobne do Bon Jovi sprzed lat...
Wg mnie to akurat dobrze, szkoda by było, gdyby w kółko nagrywali to samo. These Days bardzo się różni od np. New Jersey, a jest przecież znakomitym albumem.

A Sambory się nie czepiać, jego płyta - trochę w stylu retro - jest bardzo przyjemna w odbiorze.
KondZik

Post autor: KondZik »

misstwisted pisze:
SamboWoman85 pisze:Bardzo fajna jest plyta Sambory :P
jak sie przyczepic jak juz , to naprawde do grupy bo faktycznie te kawalki wszystkie sa juz malo podobne do Bon Jovi sprzed lat...
Nie burz mojej harmonii, uczę się hejtingu :zly:
Ale nie no, płyta Sambory mi się i tak nie podoba :D
Płyta Sambory Ci się nie podoba ? To tak jakby facet nie lubił kobiet, piwa i LM. :whoeva: Rozczarowałaś mnie, tytuł "księżniczki" zostaje Ci odebrany, choć nie mówie, że bezpowrotnie ;)


A tak poważnie to ciekawie ta trasa się zaczęła i to niestety dość negatywne sprawy się na to składają. Ale... poczekajmy z opinią jeszcze z miesiąc chociaż. Po zespole widać że chcą grać, Jon głosem troche ciągnie w dół co myśle, że ma odzwierciedlenie również w setliście, ale on się pozbiera.
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Swoją drogą Sleep to megagniot, wcale nie cieszę się na widok tego utworu w setliście, wolałbym coś innego, np. z These Days czy Crush nawet.
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Rzeczywiście coś jest w tej teorii, że to pechowa trzynasta trasa... Teraz do tych wszystkich małych potknięć doszła dość potężna wpadka, że Sambora gdzieś wsiąkł...

(Jest to trzynasta trasa nie rozbijając na dwoje tras promujących KTF i The Circle)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Rzeczywiście coś jest w tej teorii, że to pechowa trzynasta trasa... Teraz do tych wszystkich małych potknięć doszła dość potężna wpadka, że Sambora gdzieś wsiąkł...

(Jest to trzynasta trasa nie rozbijając na dwoje tras promujących KTF i The Circle)
Nie zapominajmy o mianowitym fakcie, że pechowo w końcu trafiają do Polski :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Because We Can Tour 2013”